Końska rewia mody cz.VI (2012)

kujka   new better life mode: on
05 stycznia 2012 15:53
emptyline, o jaa dzieki! a nie chcialoby Ci sie berry owijek do kompletu na Gilsona nalozyc?

gry mysle ze siwej bedzie super w berry!
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
05 stycznia 2012 16:12
Nadżafowa, Gruby ubrany w berry i stripe in navy-ice, moim zdaniem wygrywa berry.
brillant berry


stripe in navy-ice


gryglodor, siwa w brillancie berry plus owije, i znowu moim zdaniem super.


kujka, nie ma problemu, swoją drogą, dzięki Twojemu zdjęciu mam nowy sposób na 'zakładanie owijek' w PS'ie. Ślicznie wygląda, moim zdaniem. Komplet, nie przeróbka.



Po tych przeróbkach, stwierdzam, że berry, jest świetny, obejrzałam więc w nim znowu i swojego kuca. I jak? (coś się zbyt różowe to berry zrobiło)
cotton berry + owijki berry

(ja jednak pozostanę przy brązach :P)


Komuś jeszcze ubrać w coś konia póki siedzę i się obijam?
wątek zamknięty
Nie wierzę, że to piszę😉 to i ja poproszę w berry :kwiatek:
tylko nie wiem czy te zdjęcia się nadadzą (a innych nie mam wstyd!)


wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
05 stycznia 2012 16:24
Damy radę 🙂
wątek zamknięty
I jeszcze nie daj boże fajnie wyjdzie i sobie go sprawię i mój mąż już nie tylko palcem, ale markerem mi kółko na głowie nakreśli, heheh.
wątek zamknięty
Cierp1enie ,Livia do stówki mi jeszcze trochę brakuje, ale jest zdecydowanie bliżej niej, niż dalej..
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
05 stycznia 2012 16:33
kotbury, nie chce Cie martwic ale nasze konie sa baardzo podobnie ciemno-gniade wiec obawiam sie ze moze Ci sie spodobac...

<i ja tez sie teraz pukam w glowe - bo za stara jestem na rozowe czapraki przeciez??>

emptyline, dzieeeki!  :kwiatek: Twojemu faktycznie jakos tak niespecjalnie w tym berry.
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
05 stycznia 2012 16:40
kotbury, proszę. Super mi nie wyszło niestety, ale koń wygląda fajnie 🙂 Niech mi mąż w razie czego wybaczy.



kujka, no właśnie tak jakoś bez polotu i jak cukierek. I to raczej nie kwestia tego, że to cotton i kolor chyba trochę przekłamany. Więc może brązy? Albo bordo? 🙂

cotton coffee + owijki coffee


brillant wine + owijki wine

wątek zamknięty
Kujka... i będe musiała dorobić sobie do kompletu koszulkę z napisem "to nie różowy daltonisto! to jagodowy! ... a ja wcale nie jestem tak stara jak ci się wydaje i mogę sobie jeździć w różowym"

taaaak ja sobie mogę tłumaczyć, że nie miałam różowego czapraka jeszcze nigdy... no ale kurde nie wykręcę się, że to na dalszą przyszłość dla dziecka, bo będę mieć synka🙁


Emtyline jesteś wielka- dzięki  👍
... i już mogę napisac od razu - O nie! Fajnie mu!  🙇 Ała moja kieszeń! ... i po chwili... gdzie ja to upcham, żeby stary nie widział 🤔
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
05 stycznia 2012 16:48
kotbury, hihi no to mozemy plakac razem i Twojemu i mojemu ladnie!
a w ciemnej zimowej siersci jak Gilowi by ladnie bylo... o mamuniu!

emptyline, IMO w wine zdecydowanie lepiej!
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
05 stycznia 2012 16:55
Nie ma sprawy, jak ktoś jeszcze ma ochotę - dalej się obijam.


Ja ostatnio mówię: "Nie to nie mój, to koleżanka zamawiała, ja tylko odbieram" 🙂

Właśnie negro-coriander-wine mi się bardzo podoba. Zobaczymy po 15 ile zostanie wolnych funduszy i coś czuję, że cudem starczy na kilka rzeczy, oprócz kantara.
wątek zamknięty
Kastorkowa   Szałas na hałas
05 stycznia 2012 16:59
emptyline to ja bym miała tych panów w berry i  coffe cottony

nie wiem które



wątek zamknięty
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
05 stycznia 2012 17:00
Emptyline, skoro się obijasz, to może jeszcze ubierzesz rudą w cottona berry?  :kwiatek:
wątek zamknięty
No właśnie ta zimowa sierść🙂 Ale zawsze może to być inwestycja na kolejną zimę, heheh

Z negro-corriander -wine mam negro vsd i jest przecudny. Uwielbiam w nim mojego konia. Nawet wisi w moim awatarze właśnie.

ale korci mnie żeby jednak poczekać z zakupami na przecieki o nowej kolekcji bo jak się okaże, że tam coś jeszcze lepszego to sobie będe w brodę pluć.
wątek zamknięty
kiedy zazwyczj są przecieki o nowych kolekcjach? chyba jakoś na początku lutego, prawda?
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
05 stycznia 2012 17:15
Ten Berry to bardzo uniwersalny kolor, waszym koniom w nim super 😉

emptyline, ja bym brała bordo!

akzzi, łał, robi wrażenie i wolę sobie tej liczby nie wyobrażać 😉
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
05 stycznia 2012 17:28
Okej, leci następna seria.

Kastorkowa, znowu wyszło mi kiepsko, bo konie są pod kątem i jeszcze nie mogę dorwać zdjęcia cottonów w wersji VSS, ale kolory dobrze widać. Mi bardziej podoba się coffee.
cotton berry





cotton coffee







arivle, oj Twoją ubierało mi się tak wygodnie, że aż założyłam jej też apricota. :P
cotton berry


cotton apricot





Livia, kotbury, no nie pomagacie. 😉 Zwłaszcza, że jest do dorwania fajny zestaw w rozmiarze kucykowym.
wątek zamknięty
Kochana kupuj! Potem sprzedasz prosta sprawa.
wątek zamknięty
Kastorkowa   Szałas na hałas
05 stycznia 2012 17:33
Naszczęscie nie powala mnie na kolana ale szukam ładnago brązowego/czekoladowego czapraka więc 🙄 ale myslałam jeszcze nad villa horse heritage brązowym
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
05 stycznia 2012 17:52
kujka no jako kolejna przyznam że pięknie byłoby Gilsonowi w tym berry. Kiedy premiera?  😎
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
05 stycznia 2012 17:56
Anderia, po wyplacie 😉
jesli w miedzyczasie nie zlamie mnie jakas inna szmata oczywiscie :P
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
05 stycznia 2012 17:57
Kastorkowa, to masz i Villa Horse. 🙂



wątek zamknięty
Ten Berry w brillancie piekny !  😍
Ale nie zrobie tego mojemu powaznemu ujezdzeniowemu rumakowi  😁
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
05 stycznia 2012 18:18
Zobaczcie co znalazłam 🙂 Rozbroiło mnie to.





- Ten kantar jest prześliczny. Zdecydowanie.
wątek zamknięty
Kastorkowa   Szałas na hałas
05 stycznia 2012 18:19
Emptyline- bardzo dziękuje 🙂
wątek zamknięty
wezcie pod uwage to, ze ten roz nie jest taki ciemny. jest dosc oczojebny, w cottonie na pewno. nie wiem jak w brilliancie. w cottonie to tylko troche slabszy kolor niz fuchsia.
wątek zamknięty
Oj, a mi się wydawało, że ten róż taki ciemny jagodowy będzie... hmm...
wątek zamknięty
O, również mogę prosić o ubranie w berry i apricot? Zarówno w brillanta jak i cottona  :kwiatek:
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
05 stycznia 2012 19:12
Jagoda to to nie jest, ale moim zdaniem nie jest to też fuksja. Fuksja jest faktycznie oczodajna, a berry to o wiele bardziej stonowany i naprawdę ładny, gustowny kolor. Owszem, jest konkretny, na pewno nie przygaszony, ale nie aż tak mocny. Brillanta nie widziałam, ale w cottonach była spora różnica wg mnie.

ps: już ubieram skarogniadka.
wątek zamknięty
Własnie "wracam" z zakupów odwiedziłam internetowy equishop i zakupiłam berry i apricota cottony  🏇
Może mi ktoś ubrać gniadego ? 😉
emptyline Ty na dziś masz już wprawe moze zajmiesz sie tym ?  :kwiatek:
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.