LUBLIN i okolice

Orientujecie się, gdzie może być sklep z produktami Campusa?
Praktycznie w każdym sportowym w plazie jeden powinien być, na krakowskim za bramą są ze dwa i w skaucie też powinny być produkty campusa przynajmniej kiedyś były.
okwiat   Я знаю точно – невозможноe возможно!
09 stycznia 2010 00:59
Wiecie gdzie dostanę taśmę parcianą na metry? Oprócz pasmanterii  😎
okwiat   Я знаю точно – невозможноe возможно!
26 stycznia 2010 00:03
Odpisuję sama sobie, ponieważ gdybym chciała edytować posta to wątek nadal byłby dalekooo gdzieś tam niezauważony...

fin znalazłaś Campusa? Gdzie był :>:>? A gdzie ja kupię spodnie narciarskie najlepiej firmy 4fun?
okwiatku, może w ramach ozywiania wątku podzielisz się refleksjami o lubelskim światku teatralnym?
hehe
okwiat   Я знаю точно – невозможноe возможно!
26 stycznia 2010 11:31
Ależ bardzo chętnie Ascaio kochana!!!  😎

Otóż uważam, że nasi lubelscy aktorzy są  🙇 🙇 🙇 💘 💘 💘 😍 😍 😍 no ja ich wszystkich kocham!!!

I ludzie ludziska, ja wiem że Wy dopiero tam w liceum jesteście czy gdzieś tam (zwracam się do tych co się udzielają w wątku o stajniach w lbn) i pewnie mało Was teatr czy nawet zwykłe spektakle i skecze obchodzą, ale ja i tak Was gorąco zachęcam do obejrzenia czegoś choć raz na miesiąc!

Ile mi to energii daje 🏇 ile radości 😀 Obejrzenie jednego kabaretu przez następny tydzień utrzymuje moje mięśnie otoczenia szpary ust w ciągłym napięciu  😁

Jeśli chodzi o sam światek teatralny to tutaj Ascaia powinna się wypowiedzieć, bo ona ich wszystkich zna (nie wiem czy wszystkich, ale wielu na pewno  :hihi🙂. Ja niestety miałam tylko okazję wspólnymi siłami z jednym z nich pisać egzamin z psychologii  😂 Mogę tylko powiedzieć, że przystojny ten światek, przystojny 😁 No i jak gra!!! 😁 A teraz uwaga, zdradzę mój straszny sekret!!! Otóż mam go na swojej tapecie  😂

Chociaż ja to bardziej jestem fajną kabaretów 😎 Niezapomniane wydarzenie 2009- Pythonalia  😜 Niech żałuje kto nie był!  🏇

EDIT: Pochwalę się, że wczoraj na pokazie filmów niezależnych w Tekturze spotkałam pony  :emota200609316:

A spodnie narciarskie kupiłam w E'leclerc'u jak się tylko wchodzi przez główne wejście to po prawej w tym sklepie sportowym  😎
Otóż uważam, że nasi lubelscy aktorzy są  🙇 🙇 🙇 💘 💘 💘 😍 😍 😍 no ja ich wszystkich kocham!!!


😂
ja tam kocham tylko jednego 😜  😂

Okwiat masz 100% racji.  🙂
Dla mnie teatr jest czymś bez porównania lepszym od kina. Daje dreszczyk emocji, bo wiem, że aktorzy muszą dać z siebie wszystko bez możliwości powtórzenia sceny czy posiadania dublera ( kto widział "Boga" ten wie, o co mi chodzi  😉 ). Kontakt pomiędzy widzem a aktorem jest niesamowity, nie do powtórzenia w innej sytuacji. Z przyjaciółmi zawsze rezerwujemy miejsca w pierwszym rzędzie, ostatnio nawet siedziałam obok jednego z aktorów.

Jednak w porównaniu do warszawskich teatrów Osterwa wypada bardzo kiepsko, to zupełnie inna liga...
okwiat   Я знаю точно – невозможноe возможно!
26 stycznia 2010 12:02
ojjj ja tam te warszawskie teatry palę  😎 Lublin jest swojski, nasz teatr też taki jest- taki nasz, ciepły  😉
poncioch którego którego którego, może być pw  😁 😁 😁 Ascaia pewnie właśnie podwaja moc z jaką nas wyśmiewa  😁

EDIT: Zapomniałam się pochwalić, że byłam na "Bogu" oj i to było pierwszy raz jak zobaczyłam ich wszystkich  😍 Może jakiś fanklub założymy?  😁 Haha a potem wszyscy zmienimy sobie avatary na miniaturki zdjęć naszych ulubionych lubelskich aktorów  😂 😂 😂
Poncioch, kogo kochasz? kogo?

proszę, czyli koniarze lubelscy jednak wiedzą co to teatr
to bardzo dobra wiadomość
Ejjj nooo! Wawa jest fajnaa! Byłam 2 tygodnie temu na Upiorze, miałam fuksa, siedziałam w pierwszym rzędzie i do tej pory jestem oczarowana. Wstaję rano i śpiewam pod prysznicem: "Co za bal, maskarada na sto par..." domownicy się ze mnie śmieją 😁

A czemu Ascaia miałaby się z nas śmiać? Czyżby miała coś wspólnego z lubelską sceną teatralną??

Fanklub - bardzo chętnie!  😁

A co do tego, w którym się "kocham" to on jest uwielbiany przez bardzo szerokie grono gimnazjalistek/licealistek które chodzą ze szkoły na "Balladynę"( gra Kirkora  😎 ) , a ja niedawno na niego wpadłam pod kfc na rogu Lipowej 😡 śmiesznie było  😁

ale nie bujam się w nim tak na serio, żeby nie było  😉
okwiat   Я знаю точно – невозможноe возможно!
26 stycznia 2010 12:25
U, ale to on nawet w polskich serialach grał , nieźle poncioch nieźle!!!  👍
Ascaia jest ziomalką dużej ilości spośród wszystkich lubelskich aktorów  😁 I jak ostatnio jej stękałam że mi się jeden z nich podoba to mnie wyśmiała  😂
No ale ja też sobie żarty sobię. Tzn oczywiście to jest mój idol  😎 Ale lubię sobie pożartować i powkręcać ludzi więc takim oto sposobem moi znajomi są przekonani, że jestem zakochana  🤔wirek: 😁
tiaa, epizodyczne role  🤣

30 premiera nowej sztuki  🙂 szkoda, że jestem spłukana po wizycie w Warszawie, chętnie bym poszła (i tak pewnie już nie na dobrych miejsc 🙁 )

Ascaia, pozazdrościć 😉
okwiat   Я знаю точно – невозможноe возможно!
26 stycznia 2010 12:38
Ha! Jak obiecywałam tak zrobiłam 😎 Ascaia ciiii
Okwiecie, fajny awatar  👍
okwiat   Я знаю точно – невозможноe возможно!
26 stycznia 2010 12:55
Dziękuję Ponciochu! :kwiatek:

EDIT: Postanowiłam rozbudować posta  😀 Czy reflektuje ktoś na :
14.02- rock'n'roll w Osterwie
16.02- kabaret PoMimochodem w Chatce Żaka za całe 5zł  😉
17.02- finał bitwy kabaretowej Limo kontra Świerszczczychrząszcz  💘 w Centrum Kongresowym UP
21.02- kabaret Paranienormalni w Globusie

Ja na wszystko planuję iść  🏇
aaaaaaaaaaaaaaaa!

okwiat, chyba zaraz szanownemu dam cynka że się tutaj "objawił"
znam trochę to towarzystwo, ale to tylko trochę
no a inna bajka, że sama w teatrze pracowałam, ale nie w Osterwie, tylko w Muzycznym

ne premierę rzeczywiście mało biletów jest, na ogół kilka miejsc z II balkonu
okwiat   Я знаю точно – невозможноe возможно!
26 stycznia 2010 13:13
Ascaia ja Cię błagam, Ty wiesz...  😡
Tak jak mogłam mieć Hugh Lauriego na avatarze tak i mogę mieć Twojego kumpla  😁 W każdym razie ja nawołuję do zachowania spokoju i ciszy  😁 Dr House nie wiedział że go uwiebiam, pan X też nie musi, a nawet nie powinien wiedzieć  😂 Chyba nie chcesz żeby kolega zszedł na zawał  😁

Pochwal się karierą w Muzycznym. Co konkretnie tam robiłaś i czemu już tego nie robisz  👀?
a co tu się chwalić?
3 sezony śpiewałam w chórze, nie śpiewam - bo tak wyszło, mam inną pracę też w kulturze i jest git!
chociaż brakuje bycia na scenie

a pana ze zdjęcia nie będę oświecać, niech zyje w nieświadomości, sesese
okwiat   Я знаю точно – невозможноe возможно!
26 stycznia 2010 13:24
O widzisz, słyszałam coś tam że podśpiewujesz, ale nie wiedziałam, że to była taka profeska. W każdym razie  👍 !

Dziękuję za odejście od zwariowanego pomysłu :kwiatek:

Za chwilę zapewuję do Ciebie z pewną ciekawostką  😁
pony   inspired by pony
26 stycznia 2010 13:30
okwiat jacie, Ty wiesz, że ja prawie do konca ostatniego filmu wytrzymałam? Dosłownie 3 minuty przed koncem wyszłam bo taksowka przyjechała.
ALE zamarzłam. Filmy były fajoskie, ostatni ciut cięzki, ale zimnooooooooo!
okwiat   Я знаю точно – невозможноe возможно!
26 stycznia 2010 13:41
Ja stóp i nosa nie czułam więc zmyłam się jakoś w połowie ostatniego, chociaż w sumie głównie ten trzeci najbardziej chciałam obejrzeć. Szkoda że nie wyświetlili go jako pierwszego  🙁 A w ogóle to myślałam, że ten drugi to jakieś wprowadzenie do filmu a nie film  😁 "Ja się pana pytam jakiej pan jest narodowości. Czy pan jest żydem?!" 😂  Co to w ogóle za typ był, nie wiesz pony? Bo ja nie ogarniam jeszcze lubelskiej polityki, a śmiem podejrzewać, że owy człowiek był jakimś politykiem...  👀
pony   inspired by pony
26 stycznia 2010 13:48
II. „Portret substancji historycznej” - jest to próba pokazania tego co teoretycznie jest niemożliwe do pokazania. 4 czerwca 2009 roku na Placu Litewskim w Lublinie stanęła instalacja artystyczna "Urny Wyborcze - Duch Wolności". Instalacja upamiętniała demokratyczne wybory z czerwca 1989 roku. Tego samego dnia, po drugiej stronie Placu odbywał się wiec wyborczy Marii Sendeckiej prowadzony przez Eugeniusza Sendeckiego - skrajnego nacjonalistę. Film jest próbą odpowiedzi na pytanie co tak naprawdę wydarzyło się 4 czerwca?
😀
okwiat   Я знаю точно – невозможноe возможно!
26 stycznia 2010 13:53
Ooo właśnie o nazwisko tego pana mi chodziło. Bardzo... dziwny...  😁
pony   inspired by pony
26 stycznia 2010 13:56
a Ty? jakiej jesteś narodowości?!
okwiat   Я знаю точно – невозможноe возможно!
26 stycznia 2010 14:18
-Jakiej jest pan narodowości?
-Ale ja pierwszy zapytałem- ile ma pan lat?
-38
-acha, a ja 22 do widzenia
😵 😂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
27 stycznia 2010 19:35

A co do tego, w którym się "kocham" to on jest uwielbiany przez bardzo szerokie grono gimnazjalistek/licealistek które chodzą ze szkoły na "Balladynę"( gra Kirkora  😎 ) , a ja niedawno na niego wpadłam pod kfc na rogu Lipowej 😡 śmiesznie było  😁

ale nie bujam się w nim tak na serio, żeby nie było  😉


Mikołaj!!! ahhhh ideał  😍  😉

no to dziewczyny może wspólny wypad to teatru?  😁
okwiat   Я знаю точно – невозможноe возможно!
27 stycznia 2010 20:13
Ja lecę 14ego lutego  😅
tez bym sie wybrala, ale przyjade dopiero w marcu  🙄
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
28 stycznia 2010 07:56
Kaprioleczka pod koniec marca jest premiera Białego dmuchawca, myślę że znajdzie się kilka chętnych re-voltowiczek na wspólne podziwianie gry Mikołaja R.  😁 ... znaczy chciałam napisać na wspólne wyjście do teatru  😉
On ma jeszcze fajny głos  😀
smarcik :winko:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się