Klub Kibica

Kibice spiewali co chwile 'kapitanie co to jest', to chyba najlepiej oddaje atmosfere. Aczkolwiek naprawde swietnie sie oglada mecz na stadionie. Ale zimno! Zimno!
No niestety, nie powalili dzisiaj poziomem gry...
Przynajmniej we wtorek można liczyć na wygraną  😁
Muszę założyć na siebie ze cztery warstwy...chociaż cały czas mam nadzieję, że do wtorku przyjdzie wiosna  😁
Krychowiakowi dałabym czerwoną, jak można się tak zachowywać - jak można komuś napluć na twarz?!  🤔
Racja!
Ale w ogóle dzisiaj było jakoś tak...niefajnie 🤔
Ciezko sie kibicuje naszym. Specem od pilki nie jestem, ale jak sie naslucham o fenomenalnym talencie Lewandowskiego, to coz..chcialoby sie ogladac ten talent.

Poza tym spodziewalam sie wiekszej kultury, mimo wszystko. Byc moze uzdrowienie pilki noznej przez tansze bilety musialo miec i taka konsewkencje..? Wiesniakow jednak w naszym spoleczenstwie ogrom. Troche sie dziwnie czulam, jak podczas hymnu Ukrainy jacys debile gwizdali.. 🤔
No niestety, sporo jest jeszcze takich przypadków...Też bardzo nie lubię gwizdów, gdy np. przeciwnik zdobywa gola. Trochę kultury...
A Lewandowski...talent ma, nie da się ukryć, tylko w reprezentacji jakoś go nie umie wykorzystać. Nie ma porównania jego gra w Borussii a w reprezentacji...
Lanka_Cathar   Farewell to the King...
23 marca 2013 14:46
A co ten biedny Lewandowski, Piszczek i Błaszczykowski mogą zrobić? Mają talent, ale w Borussi stoi za nimi jeszcze 7 innych zawodników + bramkarz. A w reprezentacji - bramkarz - ergo mamy 4 a nie 11.
To prawda. Sami meczu nie wygrają, niestety. No cóż, trzeba przyznać, że nasza reprezentacja ma duuużo słabych stron...
Patrząc z jaką łatwością Ukraińcy się przedzierali pod nasze pole karne, to zastanawiam się gdzie jest nasza obrona.. tak naprawdę ta pierwsza bramka, to był szok, dostał piłkę i poszedł z nią niepowstrzymywany przez nikogo, przyłożył i gol. Ze zdumieniem patrzyłam jak piłka ląduje w siatce, bo autentycznie nie wierzyłam, że taka akcja jest możliwa i że nie jestem na treningu drużyny piłkarskiej mojego 6 letniego syna, tylko na meczu naszej reprezentacji.
My przed telewizorem też siedzieliśmy i nie mogliśmy uwierzyć...a zwłaszcza po drugiej bramce...
Up up up 🙂

Dzisiaj sporo się dzieje, nasi siatkarze jak na razie przegrywają z Brazylią, wieczorem piłkarze będą walczyć z Mołdawią- oglądacie? 🙂
No pewnie, że oglądamy!
Teraz właśnie błagam naszych siatkarzy, żeby się postarali 🙂
U nas w pracy jeden komp poświęcony na transmisje 😜 Chociaż przyznam, że już bym zbiegła do domu....na drugą połowę meczu powinnam dotrzeć. Tyle dobrego.

Kurczę, naprawdę nieźle gra Brazylia...
Brazylia rewelacyjna, w pierwszym secie nie wykorzystaliśmy wielu szans, a później było coraz gorzej  🙁
Whoa, nie wierzę, bramka 😅 😅

Rany, weźcie tego Rybusa z boiska..
Kurczę, nie podoba mi się ta ich gra.
Trenerze, chcemy zmian!

Edit: no i Brazylię nasza reprezentacja zobaczy w tv...Jeju, jak mi smutno  😕
Wcale mi ich nie żal, to jakaś porażka. Mam nadzieję, że San Marino ich ogra.

Wracając z pracy spotkałam brazylijskich siatkarzy pod hotelem 😲 😁
Zazdroszczę spotkania  🙂
Ech, nasi piłkarze jak zwykle nawalili...
Przynajmniej piłkarzy nożnych plażowych mamy w porządku  😁 jak nie da się na trawie, to da się na piachu  😜
Tacy kibice jak Polacy powinni za tą szmaciarnie na boisku otrzymać przeprosiny a nie zapewnienia że kiedyś będzie lepiej...
Podpisuję sie pod tym - kupa kasy a rezultaty poszly w las...
I dlatego nie rozumiem promowania piłki nożnej...Nie rozumiem tego, że wczoraj mecz z Mołdawią był transmitowany w tvp1, a już meczu z Brazylią trzeba było sobie poszukać  👿
Może oni powinni mieć częściej zgrupowania, tworzyć jakąś sensowną drużynę..? Nie wiem, nie znam się. Grają fatalnie jako zespół, każdy z osobna jest dobrym piłkarzem..

Brazylijczycy usiłowi mnie namówić na nocne zwiedzanie Warszawy 😁 raaaany, ale oni są wysocy! 😲 dopóki siedzieli na murku przed hotelem, to aż tak się nie rzucali w oczy, ale jak podeszli, to szok 😲 😁
Zen trzeba było iść 😀
za dużo w nożną ładowanych jest pieniędzy i czasu antenowego. za dużo...
No i co? Znów przegramy z Brazylią? Tym razem do 0? Bo o ile pierwszy set jako tako, to teraz już było gorzej  😵
Ja oglądam Neymara 😉
Ja lewym okiem też🙂 A prawym siatkę 🙂 Łatwo nie jest, ale czego się nie robi dla sportu  😁

Edit: No i już się na mnie mści to zezowanie: piłkarska Brazylia strzela gola, a siatkarska Brazylia przegrywa seta (co akurat bardzo mnie cieszy  :hurra🙂. Ależ mi się te mecze mylą😀
Nigna   Warto mieć marzenia...
26 sierpnia 2013 12:30
Odświeżam 😀 Nie ma może nikt do odsprzedania biletów na jutrzejszą Legie ? Najlepiej 2 ...
Będę wiedzieć wieczorem czy mogę odstąpić zaproszenia, mam dwa dla siebie imienne. Dam Ci znać w ciągu kilku godzin, bo ja na pewno nie idę.
Nigna   Warto mieć marzenia...
26 sierpnia 2013 12:50
zen : Jezu byłoby super, zostałabym dłużniczką ogromną twoją : D!  Oczywiście odkupie za określoną cenę,tylko czy na imienne uda mi się z Chłopakiem wejść ?
Właśnie o to się chce zapytać. Teoretycznie nigdy nie pokazywałam dowodu, podchodziłam do pani i mówiłam nazwisko, a pani mi wręczała kopertę z biletami 🙂 Ale wolę się dopytać czy na ten mecz nie zrobili jakiegoś obostrzenia, skoro żyletę zamknęli.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się