Klub Kibica

Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
19 października 2009 20:58
Co to był za wyścig!!! Dla takich wyścigów oglądam F1!! Ciągle coś się działo, rewelacja! Chyba najlepszy wyścig tego sezonu 😜 A widok uradowanego Buttona aż mnie przyprawiał o uśmiech 🙂
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
01 listopada 2009 11:20
Oglądał ktoś wczoraj kwalifikacje?
Bardzo żałuję tego 7 pole position, mogło być 2! 🙁
Trzymam kciuki za dziś.
A tor robi ogroooomne wrażenie, coś cudownego!
Gienia-Pigwa   Vice-Ambasador KAV w Dojczlandii, dawniej pigwa :P
01 listopada 2009 14:46
no i po BMW w F1, a szkoda. od 2003 im kibicowalam 🍴
14.03 GP Bahrajnu  😅 rusza nowy sezon  😜
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
29 marca 2010 20:20
nie wierzę, że nikt nie oglądał GP Australii!!
Rany, co to był za wyścig!! Ostatni raz się tak ekscytowałam, gdy Kubica wygrał swój pierwszy wyścig 😜
Kij z wstawaniem o 7 rano, warto było!! Robert na pudle - bezcenne 😍

W ogóle powiem Wam, że byłam dość negatywnie nastawiona do nowych zasad - pit stop tylko na wymianę opon. Okazało się (przynajmniej w tym wyścigu), że to był świetny pomysł!! Wszyscy startują z taką samą ilością paliwa, więc liczy się już tylko czas trwania pit stopu i rodzaj opon. Wyścig był genialny 😜 Za to właśnie ubóstwiam F1!
Choć i tak najlepszy moment w wyścigu to jak Kubica wodził za nos Hamiltona.
Po prostu, szczęście sprzyja lepszym 😎 😅
Jeśli chodzi o kibicowanie to kocham moją drużynę ZAGŁĘBIE LUBIN  😅     
Ta atmosfera na młynie, a jeszcze lepiej na wyjazdach 🙂
a piłkę ktoś ogląda?  😎
Nikt nie ogląda Gran Derbi 😀?
Oj, mój Real dostał w tyłek.  😵
cóż, Barca była po prostu lepsza. widać, że jest tam dobry klimat. w sumie Barcelona sama wychowała sobie takich piłkarzy, nie kupuje wielkich gwiazd i nie wciska ich do drużyny licząc, że jakoś się dogadają. przyjemnie było oglądać ich płynną i przemyślaną grę.
a piłkarze Realu pokazali się w tym meczu z najgorszej strony. Ronaldo w ogóle odbiło. zwykły wafel :/.
bardzo żałuję, że nie oglądałam meczu w całości. mam 10 sportowych kanałów, w tym ze 4 puszczają tylko piłkę nożną i ten niezwykle ważny i widowiskowy mecz musiał być na Canal +. no ej 🙁
O widzę że coś dla mnie 🙂
Wątek należy odświeżyć.
Ja od dawna Kubica, Małysz, Reprezentacja Polski w Piłkę ręczną. Na meczach osobiście byłam kilku w nogę. Na jednym dawno dawno Azoty Puławy (ręczna) z nie pamiętam kim. Wrażenia wspaniałe. Mam ogromną ochotę na Wyjazd na mecz w ręczną.
Małysza widziałam kiedyś dawno na żywo.
Teraz głownie ręczna. Oglądam mecze na yt i w tv. Niektóre momenty potrafię oglądać po kilkaset razy jak np.

I reakcja jest zawsze taka sama. Czekanie na gol obgryzanie paznokci. Gol krzyk i potem od razu płacz. Zbyt emocjonalnie podchodzę do wszystkiego 🙂
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
11 lutego 2011 22:53
w tym roku nadal będę oglądać F1 i kibicować tym razem Alonso.
Mam nadzieję, że Kubica szybko wróci do zdrowia...
Ja też. Jak jeszcze mało było wiadomo o wypadku. Powiedzieli w telewizji, to akurat prasowałam. Postawiłam żelazko na koszulce. Zdjęłam dopiero jak poczuła smród.
Myślę, że uda mu się wrócić do sportu a przedewszystkim do zdrowia. Sportowcy są najczęściej bardzo silni.

edit: Oglądacie teraz loty?
Dlaczego w 1 serii tak radykalnie obniżono belkę startową? Konkretny powód czy widzi mi się sędiów?

edit2:
Albo kibiców na rv nie ma albo olewają.

http://f1zone.pl/news/9056/mozaika_dla_roberta_-_przylacz_sie_do_akcji.html
Zaryzykuję ostrzeżenie.
Czy ogląda ktoś teraz eliminacje do ME w ręczną? Ile jest? Czy byłaby dobra dusza, która by mogła zdać mi co jakiś czas relacje, albo podlinkować stronkę gdzie można obejrzeć lub przeczytać transmisję?
Muszę to napisać 🙂

Resovia mistrzem Polski w siatkówce jeeeeee!!!

💃 💃 💃
gwash gratuluję. Ja kibic skry ale doceniam klasę Sovi. Bardzo dobrze że mamy taką silną ligę. Jeszcze raz gratuluję.
A ja się załamuję grą FC Bareclony. Nie no, z Chelsea 0:1, teraz z Realem 1:2... Porażka, dwa najważniejsze mecze i tak skopali! Z Chelsea to powiedzmy trochę pechowo, ale z Realem.. no tragedia.
Dzionka to Ty jesteś od pudla Puyola? 😀 Barca rzeczywiscie slabo ale sie moze ciekawie zacząć robić. U nas w ekstraklasie ostatnio ciasno oj ciasno oby Legia nie miała majstra....
ash   Sukces jest koloru blond....
23 kwietnia 2012 13:08
A ja się załamuję grą FC Bareclony. Nie no, z Chelsea 0:1, teraz z Realem 1:2... Porażka, dwa najważniejsze mecze i tak skopali! Z Chelsea to powiedzmy trochę pechowo, ale z Realem.. no tragedia.


Nic mi nie mów. U mnie w domu prawie żałoba narodowa!  😵
Taka tu cisza, aż smutno... a trochę się w sporcie dzieje  😉
Kogo spotkam jutro na meczu z Ukrainą? 🙂
Zen zazdraszczam bardzo mocno... 🙁
Trochę zła jestem, bo mam trzy bilety i jeden się zmarnuje, nie ma jak go odsprzedać, bo są imienne, nie chcą mi wymienić też osoby na bilecie. A akurat mój tata trafił do szpitala i nie może iść z nami..

Zobaczymy jak będzie, nigdy nie byłam na meczu 😁
To lipa rzeczywiście. A drogie były bilety? Będzie genialnie mówię Ci :-) możesz machać będę napewno oglądać w telewizj :-)
Kupowałam w pakiecie na dwa mecze, 250 zł chyba wychodziło na dwa wejścia dla jednej osoby, więc dramatu nie było.
zen jeśli na dwa mecze, to w takim razie jest możliwość, że spotkamy się na San Marino  😁
Niestety, nie mogłam nawet myśleć o jutrze, no ale zawsze chociaż wtorkowy meczyk zostaje  😅
olencja, a który masz sektor?

Zaczynam się już denerwować 🤔wirek:
D4, coś koło 10. rzędu chyba  🙂

Nie stresuj się, taki mecz to fajna sprawa  😀
O której najlepiej być, zeby za bardzo nie utknąć w ścisku? Będziemy w którymś G.
To akurat różnie bywa, my jakoś tak chodzimy "na czuja" i zawsze dajemy radę 🙂 Pamiętam, że na mecz z RPA byliśmy (chyba) koło 19😲0, trochę musieliśmy postać przed bramkami, ale niezbyt długo. No ale to nie był mecz eliminacji MŚ, no i "tylko" z RPA  😁

Edit: zen jak tam atmosfera, opisz od razu jak wrócisz 🙂
na razie po pierwszym golu dla nas nadal mam nadzieję  😅
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się