Konie czystej krwi arabskiej

wzjoanna dlaczego -może tak żartobliwie-poważnie: Roman Pankiewicz napisał w którejś ze swoich wypowiedzi, że właściciel araba powinien być od niego inteligentniejszy żeby się z nim dogadać 🤣 a może były plany hodowlane, a kobyłka się zaparła. Popytaj u źródła (hodowcy) albo ciesz się, że masz możliwość jej kupna.

orjenticaSzczerze polecam,nie masz lepszego nad Hetmańskie orienty.
Wszystko mają na miejscu a do tego dzielne i z anielskim charakterem

ja też 😉
wzjoanna
To już pytanie do obecnych właścicieli.
Petroniusz pewnie odpowiedzi znał nie będzie,bo jedyna rzecz jaką mogę powiedzieć,to to,że jego konie to klasa:piękne,dzielne,oddane człowiekowi,łagodne,stonowane.
To co może zrobić z koniem arabskim(i na dobre i na złe) człowiek ,to temat rzeka,i wcale nie potrzeba dużo czasu.

Ja mam klacz od Petronia oraz dwie młode ,które były w całości wizją hodowlana Petroniusza-od pomysłu po krycie i mam co do Jego zmysłu hodowlanego oraz hodowli całkowite zaufanie.
I biada temu kto twierdzi inaczej 🏇  (oczywiście żart)
ganasz, orjentica
Wiem już wszystko! Swoimi słowami upewniłyście mnie, że to bardzo dobry wybór.  🙂

W sobotę zamierzam odwiedzić Demetkę ponownie i już nie mogę się doczekać weekendu.
Dam znać, jak sprawa się potoczyła, czy po mojej myśli, krótko mówiąc czy ONA i JA to MY  😉
Trzymajcie kciuki PROSZĘ!
trzymam kciuki, powodzenia! Piękna kobyłka!  :kwiatek:
Kajula, a co z tą klaczką, którą miałaś na oku?
Ta, którą miałam na oku niestety została mi sprzątnięta sprzed nosa i pojechała w Świat. Teraz nic mi się nie podoba i wybrzydzam, zawiedziona, że tamtej nie udało mi się kupić. Teraz wypatrzyłam trzy inne klaczki, muszę pojechać je zobaczyć, ale najpierw muszę odlożyć jeszcze trochę kasy, bo są drozsze.
Vorevol   Amigo: "No i gdzie byłeś przez te wszystkie lata?"
12 lutego 2013 16:49
Słuchajcie, ja tym razem z innej beczki. Może ktoś kojarzy, gdzie w tej chwili znajduje się gniady wałach Amigo (Equin/Alpejka)? W lutym '09 był na sprzedaż i nie wiem co się z nim potem działo 🤔


Witam Serdecznie!
Wpisując imię swojego konia w Googlach  znalazłem ten post, więc odpowiadam. Amigo ma się świetnie. Jego formalną właścicielką jest moją Żona. Praktycznie to mój koń.  Jeśli jest Pani zainteresowana kontaktem, zapraszam. Amiś mieszka obecnie w okolicach Wyszkowa.
wzjoanna
rozmawiałam z Petroniuszem,z klaczą wszystko ok,pod siodłem bezproblemowa i tylko nowi właściciele szybko zmienili koncepcje.Sam pod wpływem chwili chciał odkupić klacz ale rozsądek podpowiedział co innego-czego jak czego ale koni w Petronius Arabians nie brakuje
orjentica

BARDZO DZIĘKUJĘ!

Dla Ciebie  :kwiatek:

Odezwę się niebawem.
.
arabiansaneta   Konie mamy zapisane w gwiazdach
13 lutego 2013 16:31
Paradier? Eutin - Polianna? Mojej hodowli? To aż pod Wrocław by trafił? Kiedyś szarżował pod Komarowem.
.
arabiansaneta   Konie mamy zapisane w gwiazdach
13 lutego 2013 18:49
Niezmiernie się cieszę, że konie mojej hodowli odnajdują się w dobrych rękach! Tak, sprzedałam go w pakiecie z Ex Animo i przez pewien czas oba brały udział w inscenizacji, potem straciłam kontakt z właścicielem. A mamuśka jego - o ile to jeszcze aktualne - była pod Zamościem do sprzedania za tanie pieniądze.
Wojenka   on the desert you can't remember your name
13 lutego 2013 20:09
No proszę 🙂 arabiansaneta, ile w sumie wyhodowałaś koni?

A ja z okazji tego, że mam sesję i robię wszystko, żeby się nie uczyć  🤣, znalazłam takiego oto zdjęcie małego Mujunia, zwanego ostatnio pieszczotliwie Angrykidem 😉

zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
13 lutego 2013 20:13
falletta witamy w kąciku !! I koniecznie pokazuj chłopaka częściej  😍 nono arabiansaneta no chłopak Ci się udał !
wzjoanna trzymam kciuki !!!! I podpisuje się wszystkim co mogę pod tym co napisała orjentica  🙂

a my powróciliśmy do pracy  😀 Rudzik chyba zadowolony ze stajni. Jest naprawdę aniołem  😍 śpi w boksie na leżącą  🙂 co oznacza chyba, że w pełni się zaaklimatyzował w nowym miejscu  😉
pozdrawiamy kącik - tutaj Rudzik nie w humorze  🤣


wojenka jaki słodziak !!! jeju ile ja bym dała za takie foto Callisty !!!
Muja 😲jaki słodziak, od małego miał dobre spojrzenie  😍
zduśka ale wypasiony pensjonat 😲 widać, że Calisto ma warunki do pracy i odpoczynku 😉
kącik się nam rozrasta :kwiatek:
[quote author=zduśka link=topic=752.msg1687493#msg1687493 date=1360786380]
wzjoanna trzymam kciuki !!!! I podpisuje się wszystkim co mogę pod tym co napisała orjentica  🙂
[/quote]
już się nie mogę doczekać weekendu  🏇
arabiansaneta   Konie mamy zapisane w gwiazdach
13 lutego 2013 20:46
Wojenka, musiałabym policzyć. Ale przez 18 lat (nie licząc myszowatych) trochę się tego namnożyło!
Wojenka   on the desert you can't remember your name
13 lutego 2013 20:50
Policz, to bardzo ciekawe. I jeszcze z iloma wiesz co się dzieje  🙂

A Mujemu takie dobre spojrzenie zostało  🙂
faletta cudny!  💘
wzjoanna też trzymam kciuki! koniecznie wrzuc jakieś zdjęcia po weekendzie :>
zduśka bardzo przyjazna minka, co Ty tam mówisz że nie w humorze  🤣 #joking
zduśka,wow...kopytka można do połysku wyczyścić przy takiej podłodze.
Kocham moja swojska drewniana stajenkę ale czasem tęsknię za odrobiną luksusu.
falletta,piękny chłopak,wszystkie od arabiansanety są piękne.
I pewnie to miłe,kiedy pozostają w dobrych rękach
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
14 lutego 2013 05:18
.. na warunki nie narzekam  🙂 ale najważniejsze, że i chyba Rudzik podziela moje zdanie  😀
Picaros on ma taką minę od urodzenia .. ja już sama nie wiem o co mu czasami chodzi  😁 może jest zły na to, że się urodził ?  🤔wirek:  😎
Najlepsze jest to, że jego córa ma podobny grymas na pyszczku  😎

Dobra lecę do chłopaka troszkę go pognębić a później do pracyyyyyy  🏇
arabiansaneta   Konie mamy zapisane w gwiazdach
14 lutego 2013 07:04
Wyszło mi odchowanych 30 osobników czystej krwi, z czego 6 straciłam z oczu. W większości sa w dobrych rękach i osiągają niezłe (lub nawet bardo dobre) wyniki. Może nie maja pokazowej finezji, bo nie dążyłam do tego, ale są ładne, miłe dla oka, zdrowe i dzielne użytkowo.
.
falletta, wszystkie zdjęcia mile widziane 🙂
A ja dzisiaj kłusowałam na gniadej.  😅


😁
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
15 lutego 2013 06:51
hihi  🙂 ale miał tort ! Jeszcze raz wszystkiego najlepszego ! Fajna pamiątka taki filmik  😀
Wojenka   on the desert you can't remember your name
15 lutego 2013 07:37
Stare konisko się zrobiło, a dopiero co był młody koń 😉

A ja ostatnio dostaję bardzo dziwne maile, telefony w sprawie stanówki lub koni na sprzedaż. Nie wiem skąd się biorą takie czubki  🤔wirek:

Jak obiecałam abre, następnym razem zrobię pocztę węgierską  😁



Wojenka po raz kolejny się zastanawiam, ażw końcu zapytam - co tam starszemu zwisa pod paszczą?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się