Andrzej Lepper popełnił samobójstwo.

incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
06 sierpnia 2011 18:48
a znasz 🙄?
Moja pierwsza myśl (nie bić za nią): był w coś zamieszany. Nie mam podstaw, ale jak to człowiek, pierwsza myśl, pierwsze skojarzenie...
A skąd wiesz, że nie znam? No powiedz skąd masz takie informacje?
Polacy uwielbiają bawić się w detektywów i snuć czarnowidztwo.

Masz oczywiscie racje. Nie powinnam zakladac, ze ty hanoverko, nie jestes ta jedyna instancja na forum, ktora jest w stanie bezblednie orzekac o przyczynach smierci Leppera, juz dzien po zdarzeniu.

A teraz Twoja kolej na szczere wyznanie: Znalas ?  😎
Czy wy naprawde uwazacie, ze Lepper mial malo powodow do samobojstwa? 🤔
Averis taaa, na pewno PO w zmowie z Ruskimi uknulo spisek. Bo Lepper, jak powszechnie wiadomo, byl niezwykle wplywowa osoba i wszyscy sie go bali... 😉
Powiem wam, ze zaczynaja mnie wyprowadzac z rownowagi te wszystkie teorie spiskowe, wysnuwane zazwyczaj przez ludzi nie majacych o sprawie zielonego pojecia. Zenada po prostu...
dempsey   fiat voluntas Tua
07 sierpnia 2011 11:14
Jeszcze prokurator oficjalnie nie wykluczył udziału osób trzecich, jeszcze trwa śledztwo, ale i tak wszyscy już są pewni. Interesujące z punktu widzenia socjologii.
trzynastka   In love with the ordinary
07 sierpnia 2011 12:09
A ja pierwsze co pomyślałam to o jego nieodpowiedzialności.
Osierocił dzieci, zostawił żonę samą ze wszystkim, z problemami finansowymi, zdrowotnymi dziecka.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
07 sierpnia 2011 12:59
A jakby jego żona się powiesiła?
Nikt by nie powiedział, że zostawiła męża z chorym dzieckiem i problemami finansowymi.

Kurde Polska jest jednak zacofana. Dalej panuje przekonanie, ze to facet utrzymuje rodzinę.
trzynastka   In love with the ordinary
07 sierpnia 2011 13:12
A co za różnica ? W obu przypadkach dzieci tracą rodzica, a rodzic partnera życiowego.
I w obu przypadkach wszystkie problemy nagle zostają na głowie jednej osoby.

Edit: Ty chyba sobie tak lubisz dopowiedzieć coś sama, czasami nie czytać zbyt dokładnie postów, rzucić coś co Ci do głowy przyjdzie bez zastanowienia, wyciągnąć jakieś bzdurne wnioski, bo kolejny raz się w Twoim wypadku z tym spotkałam.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
07 sierpnia 2011 13:21
ninevet, druga część mojego postu nie była skierowana do Ciebie. Tylko już nie raz i nie tylko ja na tym forum spotkałam się z tym, że facet jest od wszystkiego i wszystkiemu winien.
dempsey   fiat voluntas Tua
07 sierpnia 2011 22:34


Jeśli to prawda, to... kroi się afera przy której Rywin to zabawa..
A może to znowu czyjaś gra?
I czy my, zwykli obywatele,  dowiemy się kiedykolwiek czegoś co chociaż jest zbliżone do prawdy? Pytanie retoryczne.
Rzepa pisze, ze "informator" to Kaczmarek, "przeciwko" ktoremu mialby zeznawac nazajutrz po samobojstwie Lepper, gdyby go nie popelnil. To wszytko jest tak oczywiste ze az bez sensu...

http://www.rp.pl/artykul/698605-Jak-wygladaly-ostatnie-lata-zycia-Andrzeja-Leppera.html
Czytam różne artykuły dotyczące tej śmierci i zastanawiam się czy to nie jest "chichot" zza grobu Andrzeja L.
Piszecie tu o zostawieniu rodziny bez opieki, być może właśnie to była forma jakiejś opieki, mógł być wysoko ubezpieczony na życie - pieniądze wypłacane bez postępowania spadkowego tylko na podstawie aktu zgonu. No i kampania wyborcza odbędzie się w cieniu tej śmierci, tak pełnej niedomówień, spekulacji i wzajemnych oskarżeń. Być może bał się postępowania w aferze gruntowej...bo znał prawdę, ale tajemnicę tegoż zabrał ze sobą
majek   zwykle sobie żartuję
08 sierpnia 2011 10:28
chyba w przypadku samobójstwa nie wypłacane jest odszkodowanie (być może dlatego wszędzie piszą że to samobójstwo)

edit. swoją drogą wczoraj zmarł Roman Opałka, chyba jeden z większych polskich współczesnych artystów.... Smutne, że dowiedziałam się o tym z facebooka, a nie np. z onetu czy tv, wszędzie tylko Lepper.
dokładnie, tak jak mówi majek. o śmierci Opałki w mediach ani słowa nie usłyszałam

http://magazynwaw.com/tekst/lepper-vs-opaka/
No coz, jak to dobrze ze nie mam TV 😉
O Opalce wyczytalam w serwisie rzepy, bylo tez na wyborcza.pl
myślałam - ja głupia- ze mimo wszystko żyjemy już w innym państwie, że nie będą znikać niewygodni ludzie 🤔


ROTFL. Polacy naprawde uwielbiaja teorie spiskowe. Kto go, Twoim zdaniem Duunia, wyeliminowal? PO, PiS czy "ruscy"?

W mediach duzo sie mowi o jego problemach finansowych, ze mial ogromne dlugi, sugeruje sie, ze to mogl byc powod.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
08 sierpnia 2011 16:22
Dziś rano w TV mówili, że jego długi nie przekraczały 4,000zł jeśli to prawda to marny powód do samobójstwa.
JARA, ja slyszalam dzis w radiu, ze dlugi byly bardzo duze, konkretna kwota nie padla.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
08 sierpnia 2011 16:54
Co stacja to będzie inna wersja 😉 A prawdy nigdy się nie dowiemy, zawsze będzie wersja dla opinii publicznej.
Dziś rano w TV mówili, że jego długi nie przekraczały 4,000zł jeśli to prawda to marny powód do samobójstwa.

Rzeczywiście... Bo ilu Polaków jest zadłużonych na więcej? Ilu ma kredyt nad głową w sporej sumie? To by było, aż śmieszne.
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
08 sierpnia 2011 22:39
Nigna   Warto mieć marzenia...
08 sierpnia 2011 22:57
Mnie tylko zastanawia czemu sekcja została zrobiona po 3 dniach ; /
Większość środków które można podać aby otumanić człowieka po tak długim czasie jest niewykrywalna ...
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
09 sierpnia 2011 00:53
Skąd wiesz, że po 3?
Mnie zastanawia jeden fakt. Przecież samobójstwa popełniają ludzie słabi, ale jednocześnie odważni.
Jak sobie przypomnę śmiech Leppera nt. gwałcenia prostytutki, to mam jakieś mieszane uczucia...
Prędzej pasowałby mi do człowieka uciakającego,chcącego przeżyć "za wszelką cenę".
Poza tym, z tego co się orientuję, czy ON mógł mieć problemy finansowe....?
Skąd wiesz, że po 3?


Że sekcja po 3 dniach, czy że środki otumaniające po 3 dnia się ulatniają..?

Że sekcja była dopiero w poniedziałek, to każdy wie, bo to oficjalnie prokuratura na konferencji prasowej ogłosiła - chyba, że kłamała, tylko po co?

Co do tego, czy i jakie środki ulatniają się po 3 dniach - ja tam mogę tyle powiedzieć, co z lektury czy oglądania kryminałów wiem, bo nigdy się tym zagadnieniem specjalnie nie interesowałem. Otóż: na pewno są takie środki, których po takim czasie już się w ciele denata nie wykryje. Czy "większość" środków do tej grupy należy..? Nie wiem - ale wątpię!

Co nie zmienia faktu, że odłożenie sekcji "na po weekendzie" jednakowoż jakiejś przesadnej troski i zaangażowania policji i prokuratury w tą sprawę - nie dowodzi.

Jak już u siebie pisałem: Lepper mi ani brat, ani swat, nic bym na temat jego śmierci nie spekulował, gdyby tytuły doniesień - przecież nie całkiem wyssanych z placa, tylko właśnie w enuncjacjach "organów ścigania" w taki czy w inny sposób zakotwiczonych - brzmiał: "Andrzej Lepper został znaleziony powieszony. Trwa szczegółowe śledztwo w tej sprawie. Ewentualny udział osób trzecich będzie można potwierdzić lub wykluczyć po jego zakończeniu". Tymczasem wrażenie mam takie, że policja i prokuratura koncentruje się na inwentaryzacji długów Andrzeja Leppera - a niekoniecznie, na drobiazgowym badaniu śladów na miejscu zdarzenia, przesłuchiwaniu świadków, itd.

Nawet przyjmując, że owe pierwsze rewelacje lekarza sądowego o "powieszeniu samobójczym", to skutek przekręcenia przez durnych dziennikarzy medycznego terminu (chodzi o takie powieszenie, w toku którego nie dochodzi do przerwania rdzenia kręgowego - ale nie nastąpiło tzw. "zadzierzgnięcie" - znajomy prawnik mi tłumaczył) - to i tak ciąg dalszy wcale, a wcale nie wygląda jak wyglądać powinien - w świetle tego, co mogę sobie na temat dobrze i drobiazgowo prowadzonego śledztwa wyobrażać...
Niezaleznie od przyczyn smierci Leppera, trwa kampania wyborcza i nie ma co tu kryc, ze jedna narracja (Lepper popelnil samobojstwo bo sie zalamal) sluzy jednemu ugrupowaniu, druga (Lepper zostal skloniony do samobojstwa/ktos mu pomogl bo zaczal sypac) sluzy drugiemu. A na dodatek, gdzie dwoch sie bije tam trzeci korzysta wiec nalezy sie spodziewac w mediach mniej wiecej tego co po katastrofie smolenskiej, czyli wielkiej dezinformacji. I biorac pod uwage, ze pewne medialne doniesienia okazaly sie wyssane z palca dopiero po prawie poltora roku, oficjalna rzetelna albo w miare rzetelna wiedze na temat Leppera, poznamy za czas dosc dlugi, zapewne juz po wyborach.
polecam wczorajsza Angorę. jest tam kilka mini wywiadów i informacji.
Nigna   Warto mieć marzenia...
09 sierpnia 2011 09:19
Skąd wiesz, że po 3?


Specjalistką od chemi nie jestem ; D  Ktoś w telewizji sie wypowiadał na ten temat , że niektóre środki po takim czasie są już niewykrywalne.
A co do czasu sekcji wyraźnie mówiono że będzie przeprowadzna w poniedziałek
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
09 sierpnia 2011 10:28
A to nie działa u żyjącego człowieka? Kiedy krew krąży i jest filtrowana i napowietrzana?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się