Second hand, ciuchland, szmateks...

U mnie w jednym z lepszych lumpów 18zł za kg, a ile fajnych rzezy nie tylko na wycenie
znalazła się chwila wolnego to Kabris poleciała do lumpa 😉
Ostatnio znajomej znalazłam kremowe z brązowym pełnym lejem brycze,
dziś kompletnie przypadkowo (zakopane między spódnicami) znalazłam sobie oliwkowe w kratę z pełnym lejem, cudowne!
Do tego kurtka dwurzędowa materiał jak skórzany ale nie prawdziwy, tona bluzeczek na lato,koszule takie mgiełki w groszki i w zebry (love it!), spodnie w prążki, materiał na kieckę do zdjęć i nawet zegarek :P
Wpuścić mnie do ciucha to masakra :P
Wprawdzie duża część na wycenie ale i tak lepiej mi dać 10zł za bluzkę niż 60 minimum 😉
Dla zainteresowanych Szwajcar na Gliwickiej w Katowicach- przenieśli się drzwi obok i rozrośli 😀
Kabris, dawaj fotki bryczków i reszty 🙂
moje dzisiejsze 🙂obkupiłam się dzisiaj jak zawsze,chyba się już uzależniłam od lumpów 🙂dzisiaj dostawa 60 zł/kg ,wyszło mi pół kilo i zapłaciłam 32 zł za wszystko 🙂 dla dziewczyn ze Szczecina to ciucholand na bramie portowej koło mostu.

szekla, wow! świetne łupy 😀
szekla, zakochałam się w tej koszuli  😍
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
13 lipca 2013 17:58
Mama wygrzebała mi jodphury eurostara (chyba eurostar) za....1,5 zł 😂 😂 😜
Ruda_H   Istanbul elinden öper
13 lipca 2013 18:41
szekla, jakbyś chciała się pozbyć koszulki z lwem, chętnie ją przechwycę 😀
szekla: ale łupy  😜
Chess jakie ciucholandy w Toruniu są warte uwagi?  👀
Teraz jestem na telefonie i nie mogę sprawdzić ale już pisałam w tym wątku 🙂 Z tego co pamiętam to między innymi na rubinkowie przy manhattanie
/ciach/


[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Ogłoszenie
gajara18   "Konia strzeż się z tyłu, psa z przodu, a kobiety
07 sierpnia 2013 09:38
Ja wczoraj w Szmizjerce na Żelaznej kupiłam kilka bluzeczek i buty.
Które okazały się moim największym trofeum są to buty geox na koturnie nowe lub tylko przymierzone są piękne .
I to mój rozmiar dałam 81 zł za nie ,ale było warto .

w tej chwili takie na allegro kosztują ...
http://allegro.pl/geox-ck-d-sophie-a-stecru-coral-r-39-i3387406672.html
gajara18 - Śliczne 🙂! Niezły łup 🙂.
gajara18, śliczne te buty i widac,że w idealnym stanie 🙂
Dziewczyny zapomniałam się pochwalic moją ostatnią zdobyczą i chyba najlepszą jakąkolwiek do tej pory dorwałam.Nike free run 2 w stanie bardzo dobrym,noszone sporadycznie co widac po wkładce i podeszwie.Wycenione na całe 20 zł 🙂 fart,że jeszcze mój numer.
sukienka z atmosphere 18zł 🙂
River Island, 2zł

Wybaczcie wyjazdowy bałagan w tle 😉 No i jakość- telefon
szekla, gdzie dokładnie ten lumpik? Rzeczy genialne!  😵 Ja zawsze w Szcz chodziłam do tego naprzeciwko Kaskady nad McDonaldem
Czy zna ktoś jakieś fajne szmateksy w Olsztynie ? 🙂
Dzis w lumpie trafiłam na nowiutkie oficerki skórzane firmy catago za 100zl, które kosztują w sklepie 946 zł 😍
Windziakowa szczęściara !
Wstąpiłam dzisiaj do Lumpa w Bytomiu, żeby tylko się rozejrzeć. Patrzę na cenę 1zł za kg - chcieli się pozbyć jak najwięcej rzeczy. Nie wytrzymałam wyszukałam 7kg ciuchów w tym bryczesy dla kuzynki fair play i kilka koszulek polo do jazdy  😜
Kawecan   Jeździec bez konia...
20 sierpnia 2013 15:49
Ostatnimi czasy kuzynka uzależniła mnie od lumpów. Złowiłam mnóstwo rzeczy, ale największy mój skarb to kurtka jeździecka.  😀
http://www.amigo-konie.pl/equi-theme-kurtka-oxer-winter-khaki.html Identyczna jak tu tylko szaro-różowa, stan idealny, do nowości brakuje tylko metki.  😍
Wydałam na nią zaledwie dychę, teraz czeka spokojnie w przedsionku na jesień i zimę  😉
ja ostatnio 3 pary bryczesów z pełnym lejem (jak szyte na mnie, ale z dobroci jeszcze znajoma się załapała 😀 ), polówki nie-końskie ale pasujące do bryczków na stajnię i taki softshell z Felix Buhler ( identyczny tylko brąz+beżowe wstawki)
akurat trafiłam na dzień odzieży sportowej :P
były też jedne Cavallo fajne ale niestety dziurawe
plus kilka fajnych rzeczy nie-końskich ale nie chce mi się wymieniać :P
Kabris - a gdzie jest ten "Tani Armani" ? Jeśli volta nie kłamie jesteś z Katowic, niedaleko mnie, więc też bym pojechała na łowy  😜
Ja dziś wyłowiłam nowiutkie czarne bryczesy Horze z długim lejem, ocieplane 🙂 oprócz tego widziałam bryczki m.in. Pikeura i inne niestety za duże dla mnie, sztylpy Bonidosa (też za duże) i oficerki gumowe r.38. znalazłam swój szmateks idealny chyba!😀
Ja też ostatnio się obkupiłam w całkiem fajne rzeczy. I znalazłam bardzo fajne sklepy.
Głównie ubranka niemowlęce dla przyszłego potomka rodziny. No wyszperać piękną bluzeczkę z metkami z ceną 5 funtów i zapłacić za nią 6 zł? Bajka.
Jakaś fajną podomkę dla siebie, koszulę w kratę, no żyć nie umierać.
A hitem jest dla mnie pluszowy miś jaki marzy się każdej dziewczynce  😁  nówka nie śmigany z metką za 8 zł. W ogóle kiedyś kupię sobie jak trafię na fajnego takiego wielkiego zawsze mi się marzył. W ciucholandzie można dorwać takie za 10-15 zł.
I przeszły mi dwa super ciuchy koło nosa, kurczę no co tu poradzić, ze długa jestem i mam małe cycki.  😂
W ogóle chyba się uzależniłam.  😁  Jeszcze muszę nauczyć się szukania spodni i będzie bajkowo 😀
Matuzaalem na Gliwickiej. Może nie aż taki tani ale i tak dać za bryczesy koło 15zł to dla mnie okazja 😀 ale już się wycwanili i nie dają ich wagowo 😉
Alaska ja prawie zawsze wyczaję jakiegoś pluszowego konia albo kota 😀 ostatni oryginalnego pluszowego konia z ToyStory 😀
Graba.   je ne sais pas
27 sierpnia 2013 21:44
Alaska, ja mam to samo, ostatnio sobie zrobiłam przejście kalwaryjską 😀 jest tam kilka ciuchów. Gdzie chodzisz najczęściej? Ja lubię na balicką, mam prawie przy domu, a z moją mamą zawsze cos tam wyszperamy 😀
Mam pytanie do "szafiarek" 🙂 z Lublina - gdzie polecacie poszperać? Ja lubię Profit na pętli na Kraśnickiej - ostatnio kupiłam polo HV polo, przepiękne, za całe 9,coś - bo w dzień dostawy... kiedyś przyzwoity był ten szmateks na przeciwko polibudy, ale ostatnio jak tam byłam to straszna nędza była...

ktoś? coś?
Graba ja jakoś w centrum nic nie mogę kupić. Nic mi tam nie wpada w oko jakoś. Z polowaniem jeździeckich dam sobię chyba spokój, bo wybitnie nie mam szczęścia.
Aktualnie jestem zachwycona siecią Biga http://www.bigastyl.pl/ . Moja chrzestna mi podpowiedziała, że widziała tam fajne rzeczy na niemowlaki.
Byłam na razie w dwóch jeden na Nawojki na dole w bloku koło VII LO i nowego wydziału informatyki AGH. Jak tam byłam akurat była akcja wystawka butów i widziałam parę niezłych par nieśmiganych tylko akurat typ których nie noszę. Wczoraj byłam na Wrocławskiej w pawilonie tam gdzie Biedronka. Ten jest o wiele większy i mają od poniedziałku jesienny towar jest sporo rzeczy na wycenie i dość sporo na wagę. I mają cudowne rzeczy dla dzieci (takich na kilka lat)   😍
W porównaniu np. z Artusem na 29 listopada podoba mi się bardziej i jest taniej. No i widać, że jest jakiś stały kod wyceniania rzeczy. W Artusie to chyba panie wyceniają tak ,,na oko" zależnie jaki humor dziś mają, a w Bidze np. wszystkie koszule z długim rękawem wycenione po 16 itp. Zauważyłam też, że bardzo tam dbają o porządek.
Żeby nie być gołosłownym cyknęłam kilka fotek:

Spodenki w grochy i koszula w kratę moje, a to w sznaucerki to flanelka dla babci. 😀

Dzieciątkowe

I pluszowy miś za 8 plus mocna torba na zakupy czy inne szpargały.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się