Second hand, ciuchland, szmateks...

ja się wybieram za chwile może coś upoluje 🙂
dziewczyny czy Wy też w szmateksach dostajecie alergii? no po prostu nie mogę przestać się drapać i kichać
Dzionka, mimo ze kupilam ostatnio cudna skorzana torbe, nowke w lumpie(w zalaczniku), to niestety nie polece zadnego...bo zazwyczaj torby z lumpa smierdza a jak sa nowe to drogie, a zeby znalezc perelke to zdarza sie to naprawde raz na sto lat i imo nie da sie polecic zadnego konkretnego miejsca. Ale napisz mi czy szukasz czegos konkretnego, moze mi cos wpadnie w oko to Ci bede mmsem wysylac foto 😉 pisz na pw

sei, proponuje przyszly czwartek 😀

edit: buty to tez moj lup ostatni, musze podbic bo sa skorzane cale z podeszwa wlacznie 🙂
Pogoda do bani. Miałam dziś wsiadać na motor, ale nie ma szans... to pójdę na rajd po SH w Grudziądzu, dawno nie byłam 😁
Mam kiepski humor, dawno nie byłam w ciuchlandach w celu innym niż rzut okiem, mój chłopak wrócił z pracy o 6 więc zanim odeśpi to minie trochę czasu, na urodziny dostałam trochę kasy, pogoda jest paskudna... To chyba odpowiednie argumenty za tym, żeby pójść na rajd po okolicznych szmateksach 🤣
Chess, tylko czemu w Wawie? Ja szukam towarzystwa, ale wszyscy wyjechani 😁
Niestety u mnie to samo więc szykuje się samotny rajd 🙄. Moja wierna lumpeksowa towarzyszka mieszka w Toruniu. Nawiasem mówiąc, tam są świetne ciuchlandy.
Chess, daj namiary na koleżankę 😁
Fakt, Toruń ma całkiem spoko SH, ale ja teraz w Grudziądzu siedzę. Tu daaaawno nie zwiedzałam 🙂
sienka, znalazłam w tym samym typie czerwoną, nieusztywnianą 😉
Muszę zapytać bazę o zgodę 🤣
Znaczy się ona nie jest dokładnie z Torunia, mieszka w Lubiczu jednak do tego pierwszego zawsze jeździmy na łowy. Zaczynamy od Manhattanu i potem kierujemy się w stronę Starówki 🤣 Mam nadzieję, że niebawem się tam pojawię.
W ogóle dawno nie łaziłam sobie tak na luzie od ciuchlandu do ciuchlandu. Czas to zmienić 🙂
Chess, jak będziesz się wybierać, to koniecznie daj znać!
Dam. Ogólnie jestem w tamtych okolicach średnio dwa, trzy razy do roku 🙂
A teraz idę wysikać psa i ruszam na łowy 🤣
Mam kiepski humor, dawno nie byłam w ciuchlandach w celu innym niż rzut okiem, mój chłopak wrócił z pracy o 6 więc zanim odeśpi to minie trochę czasu, na urodziny dostałam trochę kasy, pogoda jest paskudna... To chyba odpowiednie argumenty za tym, żeby pójść na rajd po okolicznych szmateksach 🤣

Ja od tygodnia codziennie zaglądam do SH, gdyż mam po drodze. Jeden pod samiutką szkołą, dwa następne w miejscu gdzie codziennie wpadam na kawę, więc nie da się nie zajrzeć  😀. Nie zawsze coś kupię, ale zazwyczaj wychodzę z łupami.

Dziś była dostawa, dużo markowych ciuchów, ale nic ciekawego, generalnie jakieś zniszczone lub nieciekawe. Jedyne co kupiłam to różową koszula new looka za 7 zł.
Ja nie sądziłam, że w takim małym miasteczku jak Szamocin są dobre SH, a są po prostu świetne. Obkupiłam się na jesień od stóp do głów. A do tego mamy świetny sklep z używanymi meblami fajnej jakości i w dobrych cenach. To miasto mnie zaskakuje 🙂
ja kupiłam kowbojki i to naprawdę porządne w spoko stanie za 20zł,poza tym bryczesy za 15zł,kurtkę styl western skórzana z frędzlami za 80zł także poszalałam do tego czarne dżinsy za całą aż 1zł,czapraki 2 były jeden po 8zł pomarańczowy drugi po 12zł granat ale obecnie jeżdżę western więc nie brałam bo mi pod westernowe nie podejdą,były oficerki gumowe za 35zł praktycznie nówki. Poza tym mega koszulka z parą ślubną i napisem game over  🤣szkoda że biała ale i tak wzięłam.
A ja wróciłam z pluszowym Kłapouszkiem do kolekcji. Za 2,88zł.
Sporo fajnych rzeczy było, ale obecnie kompletnie mi niepotrzebnych. Bryczesy też znalazłam, kilka par. Na wagę, 40zł/kg, więc drogo by nie wyszło, ale ani mój rozmiar, ani ze sprzedawaniem by nioe było zabawy, bo leje kolanowe.
dziewczyny czy Wy też w szmateksach dostajecie alergii? no po prostu nie mogę przestać się drapać i kichać


Oj tak, mam to samo  🙄
Dziś byłam na małym tour de lumpeks i jedyna zdobycz z której jestem dumna to sweter lacoste dla Taty za 35zł.
sei   . let's grow old together & die at the same time .
13 września 2012 17:54
sienka, czwartek wstępnie może być. a o której godzinie ci pasuje? wiesz już gdzie chcesz iść? bo ja to jestem raz, że zielona w temacie, a dwa, że średnio z kasą stoję 😉
Jestem niezadowolona. Byłam w 5 ciuchlandach i nie znalazłam kompletnie nic godnego uwagi 🤣
Pod domem dostawa bd w sobotę więc teraz wszystko przebrane, dalej widziałam koszulkę Red Hotów ale wyglądała jak wyjęta psu z gardła.
W ramach pocieszenia kupiłam sobie słuchawki, silikonowe foremki, bismarta i czekoladę.
Witam, również zaczęłam niedawno przygodę z SH, a zaczęło się od poszukiwania "bryczesów do zdarcia" 😉 muszę przyznać, że dosyć często się trafiają (chodzę raz na tydzień, dwa) i to w zajebistym stanie, tylko niestety nigdy nie mój rozmiar :P albo jakieś dziecięce albo znowu za duże 🙁
Może macie do polecenia jakieś lumpki w Trójmieście? 🙂

Z ostatnich połowów: oryginalne dżinsowe białe szorty Guess, legginsy dżinsowe Vero Moda w stanie idealnym, ale bez metki 😀
Widziałam również Pikeury w stanie idealnym z pełnymi lejami, niestety jakieś 2-3 rozmiary za duże ;(

Przyznam szczerze, że odkąd zaczęłam chodzić po SH, wypady do Galerii ograniczyły się dla mnie do polowania na buty - w lumpie jakoś bym jednak nie kupiła, chyba, że "z metką" 😉 nie wiem dlaczego, ale jakoś tak dziwnie czułabym się chodząc w butach po kimś... bo ciuchy to jednak zawsze się wypierze i jak nowe  🏇
Kupiłam dwa paski (w tym jeden skórzany) za 1,70 zł w sumie, haha 🙂
Widziałam również Pikeury w stanie idealnym z pełnymi lejami, niestety jakieś 2-3 rozmiary za duże ;(

Trzeba było kupić i sprzedać.

dziewczyny czy Wy też w szmateksach dostajecie alergii? no po prostu nie mogę przestać się drapać i kichać
Mnie okropnie boli gardło...

A ja szukam czapek w stylu grunge i na razie mam tylko jedną, ale strasznie oczojebną  😀
Ja pracowałam kiedyś w Szmizjerce 🙂 Kaszlałam często i mialam suchą skórę dłoni :/
Jakiś fajny SH w Krakowie ? 😀
Jiska choćby na ul.Długiej są trzy 😉 Koło Bagateli też jest Roban, na ul.Wrocławskiej też. Na 29 listopada jest spoory dwupiętrowy Artus.
ok 😉 w mojej okolicy tylko BIGA,ale nic ciekawego nigdy nie mogę tam znaleźć. Trzeba wyciągnąć chłopaka na zakupy,by miał kto mi doradzać 😎
na 29 listopada nie polecam, wszystko na ziemi, łazisz po ubraniach, ciężko coś znaleźć
Ktoś bardziej obeznany po Wrocławskich lumpeksach może coś polecić? 🙂
Jutro chyba zrobię oblot tych SH, do których mi było dziś nie po drodze... Mama mnie nakręciła 😁
[quote author=okunka link=topic=50637.msg1522440#msg1522440 date=1347556442]
Widziałam również Pikeury w stanie idealnym z pełnymi lejami, niestety jakieś 2-3 rozmiary za duże ;(

Trzeba było kupić i sprzedać.


Myślałam o tym, ale nie wiem czy chcę się w to bawić 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się