Oferta Lidla, Netto i innych niekońskich marketów

trusia te ziołowe są najlepsze, ulubione większości koni  😉


Ziołowe były w torbie, a miętowe w kuble. Masz na myśli te w torbie?
Wrocławianie! Nie ma się co spieszyc i martwic. Bylam dziś przejazdem w Koronie i żadnych większych przecen w dziale -jeździectwo- nie widzialam. Jedyną okazja były ochraniacze skorupki za 35 zł, reszta bez zmian. Przeceny dopiero zaczynały się w innych działach, do tego pewnie dotrą lada dzień. Chyba, że wyczyścili już wszytsko co bylo przecenione - w co watpię  😀
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
07 stycznia 2009 20:00
A co słychać w Go- sporcie w Gdańsku? ktoś coś wie??
ha , mi sie udało obrabować go sport kupiłem 6 par ochraniaczy po  5zł 😎  (CH  URSUNÓW)
Averis   Czarny charakter
07 stycznia 2009 20:09
Ja kupiłam te przysmaki 4 kilogramowe, ale one nie maja jakiegoś powalającego zapachu, bo pachną dość specyficznie 😁 Wydaje mi się, ze to nie są takie prawdziwie prawdziwe przysmaki,ale jakaś hybryda witaminowo-przystawkowa. Ale Kary i tak je wciągnie, on je wszystko  😎
ha dwa ostatnie kantary kupiłam  😀 zostały mocno sfatygowane ochraniacze kucynka i jedno strzemie 😎
(chodzi mi o ten kosz) resztz dalej wisi


PS. przyznawać się kto reszte wykupił 😁
o nie !  wszystkie ochraniacze  jak mogłes mi to zrobić !  😉

ja kupiłam kantar , koń bedzie miał co katować na padoku  😁
Zuziasta   Zakupoholik na odwyku...
07 stycznia 2009 20:18
trusia mówię o tych w torbie.
Makrejsza - do Gdańska nie masz nawet po co jechać, pustki (kilka kantarów po 40 zł, ochraniacze go sportowe po 30, ogółem pustki. 😉
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
07 stycznia 2009 20:20
Cóż, szkoda.... Ale dzięki za szybki odzew 🙂
A wie ktoś może czy w Bydgoszczy są jakieś przeceny końskich rzeczy ? 😉 Obojetnie Lidl, Go sport itd. ;D
Averis   Czarny charakter
07 stycznia 2009 20:33
Słuchajcie a spójrzcie na daty ważności na Waszych cukierkach...Bo ja patrzę na swoje i tam jest numer serii jakiśtam i data 08 06 27, innych cyferek na opakowaniu brak. Czyżbym kupiła przeterminowane o ponad pół roku smakołyki  🙄 To Mama kupowała i dopiero teraz zauważyłam jak wróciła ze sklepu...
Zuziasta   Zakupoholik na odwyku...
07 stycznia 2009 21:27
Averis Spoko, wszystkie cuukierki które mam ja i moi znajomi sa do 07.09 😉, więc Twoje pewnie też mają taki  termin.
Averis może to jakaś data produkcji czy coś. Najlepiej idź do sklepu i reklamuj, za coś takiego muszą zwrócić pieniądze albo na inne wymienić 🙄















Averis   Czarny charakter
07 stycznia 2009 21:41
Zuziasta No właśnie nie wiem, bo ja mam to opakowanie 4 kg i może być tak, że to jest z jakiejś innej serii, starszej (wygrzebanej gdzieś z czeluści magazynu  :hihi🙂.
aniaaa Tak tez będę musiała zrobić zapewne. Pytałam, bo myślałam, że to może po prostu jakiś błąd drukarski, bo jakoś wierzyć mi się nie chciało, żeby o tyle miesięcy było to przeterminowane.

Pojadę jutro i spytam- najwyżej zareklamuję  🙄 Dziękuję za odpowiedzi  :kwiatek:
Nie polecam lizawek z lidla, pies z kulawą nogą nie chce tego lizac 😉
Zuziasta   Zakupoholik na odwyku...
08 stycznia 2009 09:29
A u mnie wiśniowa wcinana 😉
Chociaż i tak nic nie przebije lizawki z Go  Sportu  😁
kartaginka, na pewno póki co w Go Sport żadnych przecen nie ma (przynajmniej na końskim) W całym sklepie pełno wyprzedaży to może niedługo też coś będzie w dziale jeździeckim.
Niepotrzebnie się tylko nakręciłam.  😕
W moim mieście jest od niedawna Lidl. Nigdy w nim nie byłam.
Czytam tu o końskich wyprzedażach. Napaliłam się.
Z samego rana popędziłam do Lidla i nie dość, że nie ma żadnych wyprzedaży, to nie ma w ogóle żadnych końskich produktów !!  I nie było. I nic nie wiadomo by miały kiedykolwiek być. 🙁
W du...mam takiego Lidla.
W Decathon Targówek sa na przecenie porządne kantary (podwójna regulacja) z uwiązam za nie całe 25zł
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
08 stycznia 2009 15:21
Dramka a sa jakies kurtki zimowe przecenione?
ktos wie co w Go Sporcie Ursynow i Wola jeszcze zostalo?
Jak ktoś mieszka na Ślasku to od połowy stycznia w Decathlonie  w Sosnowcu będą wyprzedaże na jeździeckim dziale-głównie ciuchy....Z konskich rzeczy w tej chwili sa derki zimowe w przecenie 😀
W Lidlu w Krakowie (tym nie daleko parku wodnego) Jest jeszcze kilka wiaderek smaczków... Moja siostra kupiła te ostatnie po 4 kg Ale tych okrągłych jest jeszcze kilka... Więc jak ktoś chce niech pędzi. Chociaż z tego co zauważyłam to tam większość ludzi starszych 😉 Jeden pan spojrzał na te smaczki i z dezaprobatą pokręcił głową, a jakać babcia zrobiła na ich widok dziwną minę... Może w takim razie jeszcze chwilkę poleżą...

W go sporcie (kraków, M1) Najwięcej jest przecen na bryczesy. Ale są przecenione na 5zł ściągaczki i na 7zł gumki do strzemion. Widziałam jakieś kaski i rękawiczki... A no i jest jeszcze jedna torba na szczotki. Jeśli chodzi o derki to ktoś pytał o takie w rozmiarze 135, 125... Jest taka tylko jedna beżowo brązowa (w taką delikatną kratkę  polarowa z jacsona...)za 100 zł. No i jest piękna derka everline w kolorze karmelowym w brązowo piało ciemno-brązową kratkę (zrozumiał ktoś coś z tego opisu  :lol🙂Przeceniona z 230 na 180 zł. Jest kilka tych liliowych kompletów (kantar, uwiąz, czaprak, 2 owijki) I jedna derka siatkowa za 70zł w rozmiarze 145. I jeszcze kilka polarówek w rozmiarach 145, 155 takie ciemno brązowe w kratkę za 100zł. I jest też całkiem ładny czaprak za 40zł. Szary z błękitną lamówką. Nie jest jakiś bardzo pożądny ale w miarę... I to chyba tyle..
A przeceny w decathlonie na Bielanach we Wrocławiu już są? Ktoś był w ostatnich dniach? Są jakieś sensowne produkty czy nie? Rękawiczki jakieś były?
w Go Sport w Jankach przecenione są już tylko ciuchy.
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
08 stycznia 2009 16:46
a jakie ciuchy? jakie ceny?
Zuziasta   Zakupoholik na odwyku...
09 stycznia 2009 08:48
Antibarbie jeżeli mówisz o tej polarowej derce to ona normalnie kosztuje 70zł, a u nas u go sporcie 99 (bez przecyny)  😉
Manta   Tyłkoklep leśny =)
09 stycznia 2009 11:17
Antibarbie - dobrze, że napisałaś, bo bym dzisiaj jechała do Go sportu sprawdzac co i jak a tak to się przynajmniej tułać nie będę =)

coś ten nasz Kraków jakiś taki zakichany =P
Manta Dokładnie.... Te rzeczy jakieś taki wybrakowane 😉
Nie polecam lizawek z lidla, pies z kulawą nogą nie chce tego lizac 😉


kucyk lize
Holda ma w nosie 😁
[quote author=Diakon'ka link=topic=485.msg141984#msg141984 date=1231433160]
a jakie ciuchy? jakie ceny?
[/quote]
jakieś windstopery jacsona, bryczesy go sport, rekawiczki... ceny tylko troche nizsze niz normalnie. nic specjalnego.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się