Koncerty, imprezy i inne wydarzenia artystyczne

Nie martw się, przed Slashem to samo było. Bilety rozeszły się w przeciągu trzech dni, a potem niektórzy próbowali je znacznie drożej sprzedawać. Jak zobaczyli, że do koncertu zostały dwa tygodnie, a "kawałkiem papieru", przez ich pazerność na kasę, nadal nikt się nie zainteresował, to schodzili z cen i można było trafić na wejściówkę w tej samej cenie, co wcześniej na Ticketpro, albo nawet taniej.

Znajdź jakieś duże polskie forum o SOAD, tam na pewno będzie wątek "giełda" i będzie można trafić na uczciwego sprzedawce (na takich forach są zwykle osoby, które same bardzo chciały jechać, ale z przyczyn nagłych nie mogą, więc sprzedadzą za podobną kasę, co kupili). Sporo osób ogłasza się też na Last.fm:
http://www.lastfm.pl/event/3482895+System+of+a+Down+at+Atlas+Arena+on+13+August+2013
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
15 marca 2013 16:05
Jak na niedzielnym koncercie poleci "Skała" to małolatki będą piszczeć i płakać jak na "Paznokciach"  😁 bo to piękny kawałek o dziewczynach  😂
JARA 👍 Nagrabiłaś sobie u "prawdziwych" fanek. Rozumiem, że się wybierasz, powiedz później jak wrażenia i czy Cię nie atakowały 😁
JARA Paznokcie są nie do pobicia pod tym względem, tak myślę  😎
the offspring drugiego dnia na Orange Warsaw Festiwal  😅- tego dnia ma być też Cyprees Hill.
lotka13 będziesz?
Chciałabym bardzooo, ale już ich widziałam na żywo-chodzi mi o Offspring. Ale gdy tylko okaże się, że jestem na plusie z kasą- to myślę, że będę 😉
Ktoś w piątek do palladium na strachy leci?  😉

A z tym offspringiem... marnie. Dlaczego akurat na orange?  😵
the offspring drugiego dnia na Orange Warsaw Festiwal  😅- tego dnia ma być też Cyprees Hill.



Aaaaaaa 😅 😅 jedziemy! Dawno nie slyszalam tak dobrej wiadomosci  :emoty32

Infantil dlaczego marnie?
Ja też będę i nie mogę się doczekać!  😜
a nie wiem, jakoś mnie ten festiwal nie przekonuje i chyba nawet dla TO się nie zdecyduję.
infanitl a tak z ciekawości co cię nie przekonuje?
ogólnie nie lubię festiwali, a oragne w moim odczuciu się nie trzyma kupy, no nie leży mi Beyonce i Offspring na jednej imprezie  😉
Oj tam wazne ze graja  😜
ja jadę tylko i wyłącznie dla Beyonce, za nią bym pojechała na koniec świata. A przy okazji, że do wawy mam daleko i szkoda by było nie skorzystać, więc kupiłam dwudniowy karnet i cieszę się, bo w zasadzie i fatboy slima i CP i Offspirngów znam i lubię więc wyszaleję się, że hej!
hanoverka, masz GC EE na dwa dni? + jak jest z noclegiem? sama sobie musisz zapewnić, czy jest jakieś pole. hotel/ hostel, który ma umowę z OWF?
Frania, gdzie byłaś wcześniej na Offspring?
w Hamburgu  😉
lotka13 tak, mam GCEE nic nie wiem o hostelach z OWF-u. Zarezerwowałam sobie noclegi tutaj http://www.booking.com/hotel/pl/logos-warszawa.pl.html?aid=356997;label=gog235jc-landmark-pl-pl-nationalNstadiumNinNwarsaw-unspec-pl-com;sid=2423bfab41b598cf1b940de52c5e9f97;dcid=1 z tego co widzę to bedę miała dość blisko na stadion, chyba nawet piechotą szybko dojdę 😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
19 marca 2013 15:52
Guano Apes w maju w Krakowie, ale nie wiem nic konkretnie.
Na Czyżynaliach 17-18 maja, razem z Within Temptation, White Lies, Sabaton[em?] + IRA, Happysad, Jelonek, Luxtorpeda, Bracia Figo Fagot i Oberschlesien. 😉
Facella, na Czyżynaliach (krakowskie Juwenalia). Ma być jeszcze m.in  White Lies, Sabaton, Within Temptation. więcej info http://www.krakowskiejuwenalia.pl/
btw. Sabatonowi musiało się spodobać. Ostatnio mój brat dorwał ich w MediaMarkt na spotkaniu. Cała masa ludzi w kolejkach stała.

hanoverka, dzięki za info.
Bischa   TAFC Polska :)
19 marca 2013 16:12
niemiłek, Czyżynalia to gdzies pewnie u was, w okolicach Krakowa? 🙁 (E: doczytałam w poście lotki13, że tak 😉)Interesuje mnie Within Temptation, raz byłam na ich koncercie w Warszawie. Sabaton też ma fajne piosenki. No i IRA.
He, się chyba wybieram na czyżynalia, kolejny Sabaton i Jelonek z braku laku pewnie też Ira. A w kwietniu Korpiki 😉
madmaddie   Życie to jednak strata jest
19 marca 2013 17:20
[quote author=niemiłek link=topic=481.msg1720387#msg1720387 date=1363708682]
Na Czyżynaliach 17-18 maja, razem z Within Temptation, White Lies, Sabaton[em?] + IRA, Happysad, Jelonek, Luxtorpeda, Bracia Figo Fagot i Oberschlesien. 😉
[/quote]
Bracia  😜 dlaczego, oh dlaczego, mam maturę 😁
McCartney w Warszawie 22 czerwca. Pewnie, dajcie jeszcze więcej koncertów w tym roku na które mnie nie stać  🏇
dempsey   fiat voluntas Tua
21 marca 2013 00:40
Iiiiiihaaaaaaa!!!!!
[font=Verdana]Nicolas Edward Cave and The Bad Seeds[/font] na Openerze.
😅 😅 😅
Wiedziałam, wiedziałam, że nie warto kupować biletów na Słowację ani do Helsinek!
W tym roku są same mega koncerty, chyba trzeba poszukać chętnych na nerkę  😁.
Nick Cave na Openerze, Ghost na Impact, Iron Maiden w Łodzi, The Offspring na Orange... Z tego wszystkiego idę tylko na Ursynalia (aczkolwiek i tak "nie moje" zespoły będą, no oprócz ZZ Top i paru polskich). Fajnie by było wybrać się jeszcze na Kult na Juwenaliach  😍.

Umieram jeszcze w nadziei, że Avantasia ogłosi koncert w Polsce... Póki co, to będą wszędzie, ale nie u nas  😵
karolinag4, zapraszam ze mną na Masters Of Rock w lipcu. Co więcej zobaczę Avantasię z Jornem Lande, bo gra chłopak z Masterplanem i jestem na 90% pewna, że zaśpiewa z Tobiasem 😉
honey lecę na PW  💃
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
22 marca 2013 16:17
Zeus odwołany 🙁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się