Poszukiwany/poszukiwana

Ja szukam konia PALCAT JP
z janowa podlaskiego , wałach  ur w 99'
od Placydy po Veritasie  ok 168 w kłebie . Piękny skarogniady koń z jedną małą skarpetka  ( nie pamietam na której nodze). Był po operacji i jest duża szansa ze po skokach kuleje. Spokojny , misiek.
W 2006 r stał u handlarza obok konina .
Ruda_H   Istanbul elinden öper
29 maja 2009 21:29
espana, oo dzięki zawsze to trochę więcej informacji szkoda, że poznikały ...
trzynastka   In love with the ordinary
31 maja 2009 22:12
Wałach Oran.


nie wiem ile może mieć lat - koło 7-10 - straciłam rachubę.
Nie wiem po kim jest ale wiem, że jest mały ~154 cm. Kopytka przednie po ochwatowe.
Na jednej z chrap ma bliznę - dziurę można palca przełożyć do chrapy.
Na prawde bardzo bym chciała wiedzieć co się z nim dzieje..  🙁
Witam, czy ktoś  stojący w Aldragho w Józefosławiu kojarzy konia o imieniu X-MAN han? Pilnie potrzebuję info na temat konia, charakteru, zdrowia, pracy pod siodłem itp.
Pozdrawiam
Witam, szukam konia o imieniu Da Vinci jest on z 2001r. rasa sp
Matka Donna Katerina po Modest
Ojciec Regiment po Rancouver
Maść Siwa nie jest zbyt wysoki.

Wiem tyle że stoi gdzieś koło Warszawy ale nic więcej...

Jak by ktoś coś wiedział lub słyszał to proszę o jakiekolwiek informacje ;]
może być na pw
Witam ,Ja poszukuje 3 koni

1 to kuc ogier Lipton wiek 4 lata ,wzrost około 1.20

2 to ogier typ MAŁY KOŃ ,BORODINO wiek ponad rok

3 to klacz kuc LUNA ,wiek ponad rok

Zależy mi na tym żeby wiedzieć gdzie one się znajdują ,może ktoś je widział .

Za pomoc bardzo DZIĘKUJE
Wilejka   nie. na wiele sposobów !
19 czerwca 2009 20:59
WAŻNE !
Dzisiaj dowiedziałam się, że mój kochany koń - WAŁACH SZAMAN SP [SZUBA - ZRYW], 13LETNI GNIADOSZ ZOSTAŁ SPRZEDANY w poniedziałek lub wtorek.
Wiem, że jest [prawdopodobnie] w GRABOWCU POD TORUNIEM, w woj. kujawsko - pomorskim.
Proszę osoby, które tam jeżdżą/3mają konia/mają dojazd o wybadanie sytuacji ...
Chcę tylko informacji co robi .... kilka zdjęć ... ostatnio jeździłam na Nim w weekend i nie wiedziałam, że to nasza ostatnia jazda ....


Wilejko, masz PW 😉
poszukuję klaczy Valkiria. (Walkiria?)
kasztanka, z wąską latarnią na głowie. pamiętam, że miała także odmiany na nogach, była po ochwacie . niestety więcej informacji nie posiadam, a bardzo zależy mi na jej odnalezieniu...
Wilejka   nie. na wiele sposobów !
19 czerwca 2009 21:17
Fin  :kwiatek:



No to szukamy ... chcę tylko wiedzieć, że wszystko jest ok z moim grubaskiem, który stał się anorektykiem ... na którym ostatnia jazda była cudna ...[s] dlaczego tak przywiązujemy się do zwierząt ? [/s]


Nie offtopując - to tak przy okazji ... czy zna ktoś losy klaczki - kucki szetlandzkiej MALINKA? Kara, kochana, urodzona w 2006.
Jestem pewna, ze poznałam kiedyś klacz Walkiria, rudą z odmianami, ale kompletnie nie wiem skąd, raczej na pewno nie  z mojego regionu, choć nie wiem na 100%. Musze pomyślec, jakbym coś skojarzyła to dam znać.
Maddie   Hucykowa demolka na wakacjach
20 czerwca 2009 13:03
To ja poszukuję koni:

OLIWKA - klacz huculska ciemnogniada bez odmian. Miała w miarę paskudny charakter, wspaniała pod siodłem ale sprzedana jako koń hodowlany. Powinna mieć bodajże około 5 lat.

SAKSOFON - wałach SP, o niespotykanym umaszczeniu tarant wchodzący w deresz z odrobiną... kasztana? Nie wiem ile może mieć lat. Może 8. Bardzo trudny w jeździe, wspaniale skakał. Prawie wogóle nie miał grzywy, tylko kilka włosków na krzyż 🙂 Bardzo kochany koń.

Za wszelkie informacje bardzo dziękuję  :kwiatek:
Szukam konika polskiego o imieniu Taurus. Wydaje mi sie, ze jest z 2000 r. Matka to bodajze Tequila. Stal w Pepelandzie w Dziekanowie Nowym.
Bischa   TAFC Polska :)
20 czerwca 2009 16:18
Monia jeden Lipton stoi chyba w Aromerze . Maść i wygląd się zgadza . Raz widziałam go tam na zawodach .
Mo B., Taurus jeszcze ze dwa lata temu stał w Szarży w Popówku. Nie wiem jak teraz.
Lipton z Aromeru DRP/ wałach/ GER/ 1998/Lord Junker/ Loni\ Black Magic Diamant
majeczka   Galopem przez życie!
21 czerwca 2009 20:58
Poszukuje kontaktu do właściciela/jeźdźca konia DANCING SHADOW który startował w tą sobotę w Aldragho w zawodach skokowych. Kasztan, folblut, kilka lat temu przez długi czas jeżdziła na nim moja przyjaciółka. Koń z dnia na dzień został sprzedany i ślad po nim zaginął. Bardzo proszę o kontakt na super_majeczka@interia.pl
Poszukuję informacji na temat konia Nokturn na którym kilka lat temu startował w konkurencji ujeżdżenia Michał Liberadzki. Prawdopodobnie jest teraz już wałachem ale 6 lat temu był jeszcze ogierem. Być może jest gdzieś w okolicach pomorza? Może ma ktoś jakieś jego zdjęcia?
Poszukuję kogoś kto wiedziałby cokolwiek o jakiejś stajni w Lubiczu Dolnym. Albo może konkretniej o kucu Rami. Za wszelkie info byłabym baaaaaaardzo wdzięczna :kwiatek:
Lov   all my life is changin' every day.
28 czerwca 2009 16:01
Szukam dwóch koni:

Fernando sp (Femina x Rubin)
gniady, 4 skarpety i łysina
rocznik 2003
z tego co słyszałam, sprzedany 2 lata temu do warszawskiej stajni
http://ranczocolorado.pl/page11.php


Luna nn
ok 6,7 lat
kruczokara, charakterystyczny garbonos
mała i krnąbrna 😁
http://ranczocolorado.pl/page13.php

Jeździłam te dwa konie i po prostu szukam informacji, co tam u nich słychać 😉
AleksandraAlicja   Naturalny pingwin w kowbojkach ;-)
29 czerwca 2009 14:46
A ja szukam dwóch klaczy:
Czeremcha http://www.allbreedpedigree.com/czeremcha7  http://www.sknowiny.republika.pl/nasze_konie.html
małopolanka gniada bez odmian. Była na Podkarpaciu, sprzedana bodajże w 2004 roku- chodzą słuchy, że wylądowała w rzeźni, ale może nie???
Cenna http://www.allbreedpedigree.com/cenna5 była na sprzedaż w tegorocznym marcowym "KT", też z podkarpackiego.
Bischa   TAFC Polska :)
29 czerwca 2009 15:13
Lipton z Aromeru DRP/ wałach/ GER/ 1998/Lord Junker/ Loni\ Black Magic Diamant


Ale Lipton o którym mówię to kuc  😉 A może w Chojnowie go widziałam na jakiś zimowych towarzyskich ? Przebrany na żołto niczym herbata Lipton  😉
Poszukuję kuców felińskich spokrewnionych z moją Tajemnicą

TAJFUN

wałach
ur. 05.03.2000
siwy (z myszato-srokatego), na chrapach widać było "łaciatość"
ok. 130cm
M: Tajemnica kf
O: Eliksir kf

Kupiony ze stajni z okolic Rzeszowa, poszedł w okolice Warszawy





TIFANI

ur. marzec 2007

ciemno kasztanowata (może być też wzięta za gniadoszkę)
duża gwiazda, i charakterystycznie wysoko malowane chrapy
ok. 130cm
M: Tajga kf
O: Gepard kf

wyhodowana i sprzedana przez V. Lipowską z okolic Niedrzwicy pod Lublinem,
poszła w okolice Łodzi


caroline   siwek złotogrzywek :)
29 czerwca 2009 15:32
[quote author=kasjopea link=topic=472.msg280451#msg280451 date=1245533389]
Lipton z Aromeru DRP/ wałach/ GER/ 1998/Lord Junker/ Loni\ Black Magic Diamant


Ale Lipton o którym mówię to kuc  😉 A może w Chojnowie go widziałam na jakiś zimowych towarzyskich ? Przebrany na żołto niczym herbata Lipton  😉
[/quote]
mogłaś go widzieć, Lipek sporo startuje 🙂
ale Lipton z Aromeru zdecydowanie ma więcej latek niż 4 i raczej jest wałaszkiem 😉
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
29 czerwca 2009 17:45
Szukam koni wychodowanym w stajni pod Wrocławiem
A.G-G.Kątna przez Pana Andrzeja Goetzendorfa-Grabowskiego
weim że częśc była sprzedana do Pana Poręby i stamtąd poszły dalej w świat
a czesc od jakiejś prywatnej stajni
koni ktorych szukam to
Bajka pony ur. 29.02.1996 gniada z odmianami, okolo 143cm od basia NN po Jantar xo/ była u P. Poręby
Parma ur. 25.04.2004 kasztanka z plowa grzywa i ogonem z odmianami, od Prosna po Boliwar
Drama 18.05.2004 ciemnogniada bez odmian, wysoka na ktorejs zadniej nodze miala dzikie mieso od Darna po Boliwar/ była u P. Poręby
Parsęta 06.05.2004 kasztana duza z omianami,od Pixi po Boliwar
Parada 11.2004 lub 2005, siwa od Pandera po Boliwar
Dola 2002, gniada wysoka, od Dopłata po Atej
Panty 2002, siwa od Panda po Atej/ była u P. Poręby
Pandera nie pamietam rocznika ale juz kolo 15 bedzie miala? siwa od Panda
Panonia kolo 10 lat gniada malowana z dzikim mięsem na którejś zadniej nodze, od Panda po Ottis van Kinghof(czy jak to tam sie pisze:P)
Darna okolo 15 lat gniada z gwiazka i jakas mala odmiana na nodze od Panda po Poryl? albo po Dysk
Piramida kasztanka duza malowana chyba 1999 rocznik od Prosna po Power Prince
Promyk 2002, siwy wysoki wałach od Prosna po Atej/ był u P. Poręby
Panicz 2003, siwy od Pandera po Atej z tego co wiem chyba dalej u P. Poręby
prosze o jakie kolwiek informacje i najlepiej zdjecia tych koni, byłam z nimi bardzo zzyta i ciekawa jestem co u nich 🙂
Zwłaszcza co u Bajki 😕
Bischa L dzięki wielkie za pomoc ale to na pewno nie ten Lipton mój koń był bardzo trudnym kucem i nie pozwalał sobie na żadne zbliżanie do siebie .
Tylko Ja jedna mogłam z nim pracować bo mi tylko ufał i pozwalał mi na wszystko resztę osób nie uważał ,musiał go sprzedać bo nie mogłam się nim opiekować ponieważ byłam długo chora i teraz się martwię o niego czy ktoś da sobie z nim rada  😕

Wiem że żyje bo sprawdzałam tylko gdzie on jest teraz .

Poszukuje nadal koni : LUNA kuc ponad rok i mały koń BORODINO ponad rok oby dwa po ojcu Lipton
Mnie interesuje los konia Time for Fun który nazywany był Takt.
Kon bardzo ładnej maści, ciemny kasztan. Bylabym wdzięczna równiez za zdjęcia tego konia
Alvika   W sercu pingwin, w życiu foka. Ale niebieska!
30 czerwca 2009 08:08
Hanula, masz PW 🙂
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
08 lipca 2009 01:04
juz wiem ze Panicz startuje pod P. Porębom nawet C klase 💃
Poszukuje jakichkolwiek informacji o klaczy o imieniu Łysa. Jest to 10 letnia klacz małopolska. Pochodzi ze Staszowa koło Kielc. jest jasnogniaga  ze strzałką i dwiema białymi skarpetkami.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się