Stajnie w Warszawie i okolicach

Hej, może mi coś doradzicie 🙂

Szukam pensjonatu dla spokojnego wałaszka.
Wymagania: siano dla konia do woli, w miare najdłuższe padokowanie, karmienie według wskazań właściciela, codziennie wybieranie z boksów.
Możliwość wyjazdu w teren oraz aby w zime było gdzie popracować z koniem.

Dobry dojazd z os.górczewska lub komunikacją miejską.
W miarę blisko z bemowa.
Cena najlepiej do 600zł.
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
08 kwietnia 2013 14:19
kasiakatarzyna myślę, że będziesz miała problem. Cena dość niska , bo do 600 zł raczej nic takiego nie znajdziesz po tej stronie Warszawy. I jeszcze z halą ?? ( bo piszesz o możliowści jeżdżenia w zimę )

posortowałam Tobie katalog stajni od pętli Górczewska ( do 20 km )
[url=http://re-volta.pl/stajnie/szukaj/mapa🙁52.23875960356413,%2020.90050220489502)/odleglosc:20]http://re-volta.pl/stajnie/szukaj/mapa🙁52.23875960356413,%2020.90050220489502)/odleglosc:20[/url]

przejżyj to sobie dokładnie.
Do głowy mi przychodzi tylko Stajnia Sabat, ale tam cena 800 zł. Jest kryty lonżownik.
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
08 kwietnia 2013 14:28
ale kiepski dojazd z oś. górczewska  😉
mi nic do głowy nie przychodzi w część "Kampinos" - bo tutaj byłby najlepszy dojazd komunikacją miejską.
Ale ogólnie dojazd nie jest najgorszy. Nawet całkiem ok- WKD. 🙂
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
08 kwietnia 2013 14:42
ashtray no może tak, ale ja miałam przyjemność dojeżdżania w tą drugą stronę  😉 wkd z Tworek do stacji Raków, potem autobus do połczyńskiej a później do pętli... i uwierz jest to uciążliwe. A w godzinach szczytu cała ul. Łopuszańska jest zawalona + tunel przy pkp warszawa włochy ...
nikomu nie polecam takiego dojazdu  😎 A i jeszcze taki dojazd dla kogoś kto pracuje czy się uczy, to w tygodniu w godzinach popołudniowych to raczej do stajni nie dojedzie ( chyba, że na noc )


aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
08 kwietnia 2013 14:43
ashtray, i tu się możesz mylić są lub wkrótce będą małe boksy tańsze 🙂 z tego co kojarzę właśnie koło 600 ale lepiej zadzwonić i się dowiedzieć
aleqsandra gdzie mają być tańsze boksy? mniejsze tzn??
zduśka niestety wiem że to mała kasa, ale niestety nie stać mnie na więcej. Nie musi być hali, ale żeby było gdzie pojeżdzić w zime (teren lub normalny padok).
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
08 kwietnia 2013 15:29
kasiakatarzyna, moja wypowiedź odnosi się do wypowiedzi ash o Stajni Sabat w Nowej Wsi Warszawskiej
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
08 kwietnia 2013 15:40
kasiakatarzyna kurde, nie mam co polecić w tamtych okolicach w cenie do 600 zł. Są stajnie nawet za 500 ale szczerze odradzam  🙄 
Myślę, że powinnaś podnieść nieco poprzeczkę cenową do przynajmniej 700 - 750 zł .
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
08 kwietnia 2013 18:01
kasiakatarzyna, za 750 masz Equicare w Borzęcinie, z bdb dojazdem komunikacją i spełniający wszystkie warunki. Za dobrą opiekę tam ręczę 🙂
Czy ktoś  z forumowiczów stoi w stajni Sabat? Pilnie poszukuje informacji na jej temat i byłabym wdzięczna za opisanie jej 😉
Gniadata   my own true love
08 kwietnia 2013 19:35
adnotacja ja stoję w Kobusie, jeśli masz jakieś pytanie, to na pw - bardzo chętnie Ci opowiem co i jak...
aleqsandra widziałam właśnie opis Sabatu w naszym re-voltowym katalogu i cena właśnie była 800 za duży boks i 600 za mały czy informacja jest aktualna 🙂
Ja jestem w Sabacie. Jakie informacje Cię interesują? Ogólnie - jestem bardzo zadowolona - koń też wygląda na szczęśliwego 😉
Ktorą ze stajni z okolic Warszawy możecie polecić na miejsce nauki jazdy dla 5-letniego dziecka?  Tak, żeby nauka odbywała się na kucach i pod okiem wykwalifikowanych instruktorów?

Znam kilka stajni,, które oferują jazdy na kucach ale nie znam żadnych opinii na ich temat. Byłabym wdzięczna za informacje.
Miłe kucyki są w Akademii Kucania w Dawidach 🙂
Franka TKKF Hubert 🙂
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
09 kwietnia 2013 11:08
nie ten wątek z takim pytaniem... chyba...
szukam stajni dla znajomej w Warszawie i okolicach. Z bardzo dobrym trenerem skokowym, oczywiście hala, karuzela, dobre podłoże, komplet przeszkód, plac zewnętrzny też z dobrym podłożem, padoki🙂 Cena nie ma znaczenia. Jakieś pomysły? 🙇 Oprócz aromeru, bo ten zna  😀
Józefów 😉
Dramka  już jej proponowałam  😉
w Łajskach jest karuzela
Melduję, że my już się przeprowadziliśmy i mieliśmy tak ogromniaste szczęście, bo akurat w ostatniej chwili zwolnił się boks u Sobieskich  😅
Jestem MEGA zadowolona i widzę po panu G., że bardzo mu się podoba 🙂 Za każdym razem jak byłam u niego, nie znalazłam ani jednej kupy w boksie, więc wybierane rzeczywiście na bieżąco 👍 Wszystko inne też się zgadza 🙂 Karmienie według wytycznych właściciela, zmieniane derki, zakładane ochraniacze. Karuzela jest świetna, hala też spoko. Siana ile tylko koń zapragnie 😀 Ale najważniejsza atmosfera - jest moc  😉 Z przyjemnością się tam idzie. Dlatego z czystym sumieniem polecam tą stajnie 😀  🙂

basteros to w końcu Sobiescy czy Milord? Bo chyba wcześniej pisałaś, że wstawiasz konia do Milorda w Falentach.
haruś,
W bobrowym stawie moze jeszcze bedzie boks, a Zagor do nas przyjezdza czesto dosyc i wszyscy chwala.
o dzięki Arimona, bobrowy staw to super pomysł 🙂 a jest ktoś może  na forum z tej stajni i może coś o niej powiedzieć?
orientuje się ktoś czy UW ma sekcje jezdziecka?
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
09 kwietnia 2013 21:33
emade, ma.
haruś na Bródnie jest to wszystko z wyjątkiem podłoża. Tzn to jest zwykły piasek nawet nie wiem jaki, często równają, jest okej ale bez szału. No i hala dość duża.
Edit: 2 trenerów skokowych na miejscu, trzeci dojeżdża.
haruś,
ja mam tam teraz konia, i wszystko co napisalas to jest.
Ja jestem niedlugo, ale poki co nie mam sie czego czepic, moj kon jest koniem (wychodzi na padok codziennie, zaderkowany itd, pasze dostaje, siana nie zaluja, bardzo dobrze sprzatane w boksach), a ja mam tez super warunki do jazdy. 
Jeszcze Bajardo jak sie odbuduje tez bedzie odpowiadalo jak najbadziej temu czego szuka twoja kolezanka, tylko to jeszcze moze potrwac. 
Jest jeszcze Garo wszystko jest, ostatnio slyszalam duzo dobrych opinii, gorzej z boksami. W Largo jest infrastruktura jakiej szuka, ale z opieka nie wiem jak tam jest.

 
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się