Konie zimnokrwiste i pogrubiane

bezunia82 - Naprawdę ona ma tylko 10 miesięcy?! Wygląda na starszą. 🙂 Ile ogólnie masz koni?
glanek 15 maja będzie miała rok  🙂 Mamy ogólnie 5 zimków i 4 różne ( araba, szetlanda, kl. małopolską i kuca felińskiego).
bezunia82 - Oo, to trochę pracy macie. 🙂
glanek, współczuję utraty źrebaków, ale tak niestety się zdarza 🙁 oby następnym razem było lepiej! (i poklepać proszę Atlantę ode mnie 😉)
bezunia82 jeżeli po jakiejś nocy okaże się,że nie ma igiego, wiedz,że wrócił na Warmię  😁
U mnie w tym roku szykuja sie 3 porody, w tym jeden "trudny" ponieważ klacz prze/ przy (?) do połowy porodu, a później trzeba jej pomagać, na szczęście pokazuje wcześniej,że ma zamia źrebic się.
Edy 😀 dobre  😀 pies go pilnuje, nie dasz rady zwinąć  😀
Piękną mamy zimę tej wiosny, prawda 😀


pozdrawiamy!
Edy 😀 dobre  😀 pies go pilnuje, nie dasz rady zwinąć  😀


Plan jest taki, przyjeżdżam do Was w odwiedziny, upijam Ciebie i Karola, psa przekupie kiełbasą i już Igi jedzie do mnie  😅
harja Twoje konisko potrafi się zaprezentować  🤣
Mazia   wolność przede wszystkim
21 marca 2013 14:57
Bezunia82 Igon nabrał jak cholera, widać na podkarpaciu owsa nie brakuje ;-)
Edy plan spoko, ale problem w tym,że ja nie piję a Karol ma mocną głowę  😀  😀  😀 a psa tez nie wiem czy uda Ci się przekupić  😀   😀    😀
natomiast na odwiedziny jak najbardziej zapraszamy.

Mazia a gdzie Ty Igonka widziała??? No na braki owsa nie narzekamy  😀
W takim razie, doniosę dla Tary,że zapaśliście konia i zabiorą go  😂  A właśnie, jak tam spotkanie w Skaryszewie? Jakies nowiny, doszło do starcia "głupich wieśniaków" i mądrych ekologów ? 😁
Błagam nie wypowiadaj przy mnie tego słowa "Tara"... W Skaryszewie było super, a ekologa ani jednego  😀 mieliśmy ochronę, taką prawdziwą. Trudno opisywać całe zebranie, relacja będzie albo juz jest na blogu u Mateusza. Spotkanie uważam za udane a było ok 400 osób tak, ze trochę ludzi przybyło.
Dla mnie rzeczą bardzo ważną jest to że te oszołomy w przyszłym roku w Skaryszewie własne majtki będą mogły sobie kontrolować bo będzie ich policja usuwać. Bo nie mają żadnego prawa kontrolować ani środków transportu, ani koni.
Jestem tu nowa, ale też się pochwale 🙂 Na zdjeciu 1. Kostaryka na 2. Dwie źrebice roczne jedna po Rubis 144 a druga za nią po Bissmarck. 🙂
PauliL, sliczna źróbka na drugim planie, masz jej więcej zdjęć? 🙂
mam, pierwsze z Czempionatu Źrebaków w Aromerze, została wice-czempionka, a drugie na padoku. 🙂
.
1. Alma po Prince De Rosiere.
2. Kostaryka z Herwą 🙂
PauliL, mała jest świetna! a Alma jak leci nad ziemią - piękne są!
Azalia, ona jest w typie sokólskim

a teraz czekam na źrebaczki, pierwsze źrebienie na początku maja😉
PauliL witamy  😀 Dobrze kumam,że na krycie klaczy wędrowałaś aż do warmińsko - mazurskiego ? Pokaz mi dokładnie małe Rubisiątko  🤣
bezunia82 sorki,jeżeli moja wypowiedź Cie uraziła  :kwiatek: Chętnie bym Was odwiedziła, ale troszkę daleko mieszkacie, ale jak zawędrujecie do Kętrzyna kiedyś, zapraszam (mieszkam raptem ok 80 km dalej  😁 )
Kupiłam kobyłę pokrytą 🙂
chyba dużo Rubis dał od siebie dla młodej  😀
Taaak, bardzo dużo przekazuje 🙂 On jest świetnym ogierem, najlepsze źrebaki po nim w Kętrzynie w zeszłym roku według mnie 🙂
Taaak, bardzo dużo przekazuje 🙂 On jest świetnym ogierem, najlepsze źrebaki po nim w Kętrzynie w zeszłym roku według mnie 🙂

Pochwal się, ile masz koni, po jakich koniach, daj więcej fotek  😉
Ogólnie to 11 w tym 5 kobył zimnokrwistych, dwie roczne źrebice zimnokrwiste, jedna SP i półfryza, i dwa kucyki 🙂
Gloria po Bissmarcku, Hera po Rubisie 144, Alma po Prince De Rosiere, Azalia po Bruno, Herwa po Bretonie, Okta po Wolandzie, Kostaryka po Ares. 🙂
Od Kostaryki miałam źrebaka po ogierze z Łącka Lanserze 🙂

To ta sprzedana źrebica 0,5 roczna po Lanserze z Łącka 🙂 i na drugim zdj Okta 🙂
Różnorodne stadko  🤣 Jeździcie na jakieś wystawy ze swoimi końmi ?
Edy nie uraziłaś mnie no co ty  😀 a co do odwiedzin to wybieramy się w twoje strony gdzieś latem po kolejną klacz. Możesz zbadać teren  😉 gdzie kto ma co do sprzedania konkretnego, będę wdzięczna  :kwiatek:
Powiem Ci ze jakieś 3 lata dopiero mamy zimnokrwiste konie, byliśmy juz na czempionacie z roczniakiem ogierkiem po Nazar zajęliśmy 2 miejsce. I z ta zrebice po Bissmarcku na czempionacie zrebakow, ale wszystko w mazowieckim narazie 🙂 Mam teraz nadzieje ze wiosna-lato pojezdzimy na wystawy z ta po Bissmarcku i Rubisie 144. Kiedyś próbowaliśmy hodować goracokrwiste po Love Affair (han) ale niestety mało opłacalne... 🙂
.
Edy nie uraziłaś mnie no co ty  😀 a co do odwiedzin to wybieramy się w twoje strony gdzieś latem po kolejną klacz. Możesz zbadać teren  😉 gdzie kto ma co do sprzedania konkretnego, będę wdzięczna  :kwiatek:


Z tymi konkretami trochę ciężko,ale jak coś się dowiem, dam Ci znać. Myślę,że Darek z Zajaczek może sporo wiedzieć w tym temacie,sami mają chyba jakąś młodą klaczkę na sprzedaż  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się