Konie zimnokrwiste i pogrubiane

Witaj gwiazdula, napisz cos o swojej pupilce  😉
.
gwiazdula, witamy, prosimy o więcej zdjęć i o parę słów o Gwieździe! 🙂
glanek, słodkie warkoczyki 😀
glanek, jaka piękna i zadbana 🙂
Edyto nie ja mu to zrobiłam tylko mój chłop  😁 tydzień się z niego śmiałam, bo miałam wrażenie że się wstydzi  😁

Obiecuję nowe zdjęcia wkrótce  🙂
Edyto nie ja mu to zrobiłam tylko mój chłop  😁 tydzień się z niego śmiałam, bo miałam wrażenie że się wstydzi  😁

Obiecuję nowe zdjęcia wkrótce  🙂


Aaaa to juz wszystko wiadomo  😁 Wybieracie sie 16.03 do Skaryszewa? A no i mam takie niedyskretne pytanie, czy właściciel Igiego to Twój mąż?  😡

harja mój ogieras również dołącza do " klubu warkocza "  🏇
Edy, "jednorożce" łączmy się 😁
.
Jak zdrówko u Atlanty ? Planujesz ponowne krycie?
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
09 marca 2013 09:45
glanek- Na ostatnim zdjęciu widać, jak maść dobrze ją kamufluje w zimę  😁 Śliczna jest  😜
A więc Gwiazda to klacz zimnokrwista .
18 lipca będzie miała 10 urodziny  😜
Coś z charakteru:
Jest spokojna ale lubi pokazać soje Ja 😂
Umie 2 sztuczki ukłon i wyciąganie nogi do przodu  👀
Jeśli chcecie wiedzieć więcej o naszej jęździe i śyciu codziennym zapraszam na mojego photobloga :  http://www.photoblog.pl/gwiazdula/146036283
Jeśli Chcecie wiedzieć więcej piszcie co dokładnie bo tak to Ja wam napiszę ogólnie zamiast tak jak byście Chcieli 😡
.
gwiazdula, przeurocza i super, że na niej jeździsz 🙂
Edy jesteśmy nieślubnym małżeństwem  😁 tak jedziemy do Skaryszewa.
Aha 🙂Bardzo mądrze Karol się wypowiada, mam nadzieję,że spotkanie przebiegnie w kulturalnie i cicho ( cicho, czyli bez krzyków tarowców)
Edy a ty będziesz w Skaryszewie? Co do Karola to czasem co mądrego powie 😁 a co do tych oszołomów to niech krzyczą póki jeszcze mogą, obrad nie zakłócą bo to jest zjazd Hodowców a nie debili i się ich wyprosi  🤦

A gdzie czytałaś wypowiedzi Karola?
gwiazdula, przeurocza i super, że na niej jeździsz 🙂

Dzięki  :kwiatek:

Mam do Was takie małe pytanko  :kwiatek:
Znacie może jakieś ćwiczenia na zad żeby koń bardziej angażował i nie zostawiał tak tylnych nóg z tyłu ???
Jakieś ćwiczenia może "patent" ???
Z góry dziękuję za odpowiedź  :kwiatek:
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Brak edycji - post pod postem
Edy a ty będziesz w Skaryszewie? Co do Karola to czasem co mądrego powie 😁 a co do tych oszołomów to niech krzyczą póki jeszcze mogą, obrad nie zakłócą bo to jest zjazd Hodowców a nie debili i się ich wyprosi  🤦

A gdzie czytałaś wypowiedzi Karola?


Nie dam rady przyjechać  🙄 Wypowiedzi czytałam na blogu o pociągusach, a mogę gdzieś jeszcze? Mądrze gada, takich ludzi wciąż jest mało w hodowli pkz'etów . Co do "tarowców" wydaje mi się,że przybędą na zebranie i będą chcieli swoimi krzykami zwrócić na siebie uwagę, aby bron Boże nikt inny nie wypowiedział się  przed nimi, bo w racjonalny i logiczny  sposób nie dadzą rady podważyć  sugestii przedmówcy(szkoda,że głosno padł pomysł odwiedzenia fundacji z ukrytą kamerą, mogą na to sie przygotować...). Wierze,że spotkanie w S, przyniesie zmiany i otworzy wielu ludziom oczy. Liczę na relację  :kwiatek:
EdyJest wywiad z nim w marcowym Końskim Targu, odnośnie tej całej sprawy, 6 stron. Pytałam czy jedziesz bo wiem ,że p. Sekściński się wybiera. Relacja na pewno będzie.  😉
Jakos moje województwo nie może się zebrać( np. z podlaskiego autokarem wybierają się ), zwiazek  to juz w ogóle ma chyba wyj**bkę. Z chęcią bym pojechała, ale niestety sporo obowiązków domowych na mnie spadło, w których nawet na jeden dzień nikt mnie nie zastąpi.
my skorzystaliśmy z Borysem z powrotu zimy i stworzyliśmy filmik x) /gdyby nie to, że siedzę na 'chorobowym' to pewnie ruszylibyśmy w teren - ale myślę, że akurat to jest do nadrobienia 😉 /

jak widać - kopytnemu nawet zamieć śnieżna nie straszna :P
Obiecane zdjęcia Igonka  🙂
Przecudowny!
Ale kanapa!  😜
.
Ten rok jest okropny. Dziś straciliśmy dwa źrebaki. 🙁 Prawdopodobnie wczoraj klacze pokopały się na pastwisku ...
Chyba gorzej być nie może.
[/quote]

😵 😵
o mój Boże, coś strasznego  😕

Współczuje Ci, u mnie mają się dwie źrebić za 3 miesiące i na razie jest ok.
Ja w wątku nowa, więc na początek chcę sie z Wami przywitać  🙂 . Swojego "kartofla" nie posiadam, lecz uwielbiam grubasy odkąd pamiętam  😍
bezunia82 - cudowny  😜
glanek - współczuję, bo strasznie przykre zdarzenie  🙁
glanek wyrazy współczucia, my mieliśmy taki czas, że poszły 4 pod rząd a piąty urodził się z piątą nogą... Trzymaj się i pamiętaj,że zawsze po burzy wychodzi słońce.

A wrzucę jeszcze  foty  🙂
.
glanek mały rośnie jak na drożdżach o oby tak zostało. Klaczka ma 10 miesięcy, to sztumska Begonia (Bonita- Gardenio), jeszcze dzieciątko takie 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się