Konie zimnokrwiste i pogrubiane

Rudzielc_23, no tak no... w końcu on tylko łeb, szyję i pupę ma ziemniaka 😀
Mój też zdecydowanie pupę i szyję. Kiedyś nawet usłyszałam że jest na chudej nodze  🤔 a miałam spory problem z ochraniaczami dla niego.
PumCass   zachowaj zimną krew!
09 lutego 2018 09:49
Zaczynaj atak!  😅 🏇 🏇 🏇  😅


🚫

Może jednak nie?  😉 Serio dziewczyny, opamiętajcie się i idźcie przepychać się gdzie indziej na temat siodła i jego dopasowania. To nie jest odpowiedni wątek do tego. Już się zapowiadało fajnie, bo wątek odżył i coś się zaczęło dziać, ale oczywiście koniec końców musiało dojść do spiny. Litości, tego się nawet czytać nie chce.

🚫

A wracając do tego, po co ten wątek został stworzony.
Wielmożny chwali się umiejętnościami wspinaczkowymi  😉
BUCK, nie no na głowę nie upadłam, Piorek jest rozcieńczany i nie mierzę nim innych ziemniaków. I jakby co to ja miałam ropę miesiąc temu 😉 powodzenia... u nas dziurka tylko na wiertło była..


"Rozcięczany"  😀 😀 😀 😀 Takie ZP (zimna półkrew)?  😀
Rudzielc_23, my na miękko zwykłe fulle i to też nie z tych wielkich 🙂

PumCass, ależ to jest królewicz 😍

kkskazka, taaa polska myśl hodowlana, pura pyra 🤣
PumCass Wiecej nię będę, masz rację. Trochę mnie może poniosło, ale w swojej obronie powiem, że nie pierwsza zaczęłam.

Ależ on cudny!!! Jakie nogi!  💘

A tu Wera w wersji bez siodła. Chodujemy grzywe, jeszcze co prawda nie wiem po co  🙄
  [img]https://scontent-frt3-2.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/26804907_1639202596119181_4262383674133272697_n.jpg?oh=f21bcb2130d14ab955b07b69caaa4ccc&oe=5B0D2B14[/img]

kkskazka być może to przyjdzie do Ciebie z czasem; nie wiem jak długo masz konia.
Jeśli mnie ktoś sugeruje, że z siodłem jest coś nie tak to na wszelki wypadek to sprawdzam a nie rozkręcam całą akcję.
Nie rozumiem Twojej reakcji, na prawdę. To, że jest na miarę nie znaczy, że jest dobre i ktoś tu już o tym pisał.
Vissenna zna grzbiet mojej Rudej i myślę, że doskonale pamięta moje miliard siodeł tylko dlatego, że ciągle coś było nie tak.
Jedno z nich też było "na miarę". Mój koń to "tylko" mieszanka pkz z wielkopolakiem.
Euphorycznie

Na prawdę musimy to ciągnąć? Were mam półtorej roku, konie mam długo, jeżdże parenaście lat. Nie, nie uważam się za eksperta. Nie, nie rozkręcam akcji, powiedziałabym, że się bronie. Możemy już skończyć?
Rude pozdrawia kolegów i koleżanki  🏇
Burza, rozcieńczany - dobre 😀
kkskazka, jak to po co? Żebyś się nie nudziła  😎 😀
Euphorycznie, o, też ma mini-koleżankę(kolegę)? 😀

dziś się załapałam na zdjęcie z moim źrebaczkiem, to się wbiję w dyskusję 😉
(dziękuję PumCass :kwiatek: )
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
10 lutego 2018 12:08
Jaki on już wielki  😲  😀
emptyline   Big Milk Straciatella
10 lutego 2018 12:34
harja, Jezus Maria potwór rośnie!
harja, - taaa, rzeczywiście "źrebaczek", no kruszynka malusia 😁 Aż strach myśleć co będzie jak urośnie 😉
Wow!!! harja ale urósł, ile on ma teraz? (latek)
Wiecie, dla mnie chyba zawsze bedzie zrebaczkiem 🙂😉 dzisiaj mierzony, na razie ma 152cm
Rudzielc_23, dokładnie rok i 9 mcy🙂
PumCass   zachowaj zimną krew!
10 lutego 2018 19:08
BurzaKrólewicz pełną gębą 😉 Jego czasami nawet trzeba prosić, aby łaskawie zostawił jedzenie w boksie i poszedł na dwór 😁
kkskazka Zapuszczacie grzywę, mówisz 😀iabeł: żebyś później nie żałowała bo i zaplatac się odechciewa, a szkoda ścinać  🙂
harja A jak ci mówiłam, ze on już większy prawie od Ciebie to nie wierzyłaś  😂

Też chciałam mieć jakieś nowe, ładne zdjęcia Wielmożnego.
Porto ma, a Wielmożny...


Dalej mogę tylko stwierdzić fakt, że moje zwierze jest psychopatą 😵





Zimnokrwiste takie fajne, łagodne misie  😁 😁
Harja Jakie piękne dziecko! Odmiany na nogach ❤️ !
Pum Cass już mnie denerwują te warkocze, ale moim zdaniem ze ścięta grzywa Wera nie wyglada ładnie, ma gruba szyje..
Harja może będzie podobny do tego maleństwa poniżej
kkskazka, a moim zdaniembw krótkiej byłoby jej ładnie, nie ma jakoś ekstremalnie grubej tej szyi 🙂 pokaż ją kiedyś w rozpuszczonej 🙂
Gandalf Biały, jak na razie to mały klon jego dziadka, cieszyłabym się w sumie gdyby w niego poszedł🙂 trochę też chyba inny typ niz ten z twojego zdjęcia🙂
harja, mdleję... on chyba do 175 może trzasnąć co? :O

PumCass, no co ty... żarcie forever, jaki dwór 😉

Dziewczyny ja już zapomniałam, że koń może mieć futro, słabo mi jak widzę jakie one zarośnięte 😀
Burza ja też w tym roku odfutrzyłam swojego gamonia bo zmieniliśmy stajnie w wrześniu i wreszcie nie cierpię z powodu posiadania mamuta  😎
Rudzielc_23, cudownie co?
cudnie, cudnie! muszę jeszcze tylko zabrać się i głowę ogolić kiedyś i będzie 100% szczęścia  😁
Ja golę do pasków policzkowych i gorąco polecam 🙂
PumCass   zachowaj zimną krew!
12 lutego 2018 16:32
Oj tam gadacie!  😁


A tak serio, to gdybym miała warunki - goliłabym 😀 Miałam nawet plan żeby golić przed zimą na "trace clip" ale...no zarósł mi za szybko, a wolałam nie ryzykować maszynki znajomej bo na pewno by padła  😁
PumCass, - ale za to jaki fajny do przytulania pewnie 😁 Z tym żarciem i dworek to jakbym o swoim czytała... a jak jest błoto to dochodzi mina "no chyba kpisz, że ja mam w to wejść" 😎
Burza, nie jest to wykluczone, chociaż mam nadzieję, że tak duży nie będzie 🙂😉
Co do futra - jest co czyścić i czasem ręce opadają... Ale póki co niech sobie myśli, że jest żubrem, jak zacznie pracować to coś się pomyśli 😉
PumCass teraz to chyba tylko nożyce do strzyżenia owiec 😁
PumCass   zachowaj zimną krew!
12 lutego 2018 19:35
keirashara O to to! 🤣 a do przytulania najlepszy 💘
harjaTy się śmiej! Wiosna idzie, a Twój Grinch linieje dwa razy dłużej bo się zdecydować nie może czy łysieć teraz, czy za miesiąc 😂
Ja na zeszłą wiosnę wyjechałam na trzy dni, mój wtedy jeszcze nie był ogolony, i po powrocie mogłam nakręcić reklamę szczotki do wyciągania kłaków  😁

Burza też tak teraz ma że do pasķów ale jakoś te mega owłosione uszy mnie troszkę irytują. Co prawda nie bardzo wiem jak się do tego zabrać ale możliwe ze się na przyszłą zimę odważę. 
harja tak, chciaż teraz trochę innego większego kolegę ale nadal kucyka który wygląda jak jej źrebak.  😂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się