Moorland’s Totilas is sold

titina, dwie 😉


Dzięki Gillian, trzy ,to już jest coś.
znajdźcie jeszcze jakieś 997, załóżcie spółdzielnie i może odkupicie Gallowi "konia jego życia" 😁
Wiesz, jak bym miała takie pieniądze, to na pewno bym to zrobiła.
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
16 grudnia 2010 12:17
A co niby ma traktowanie takie czy inne psa przez Wrotka - o którym zresztą nic a nic nam nie wiadomo -  z powiedzeniem "Kto się najął za psa - musi szczekać" które Wrotek zacytował w kontekście Gala i jego najęcia się do pracy jako jeździec 🤔 🤔

znajdźcie jeszcze jakieś 997, załózcie spółdzielnie i może odkupicie Gallowi "konia jego życia"

dokładnie - zróbcie może ogólnoświatową zrzutkę na Totilasa by go wykupić i dać Galowi na wieki wieków by tylko  sklecic na powrót złamane serce Gala

Wiesz, jak bym miała takie pieniądze, to na pewno bym to zrobiła.

no istna Matka Teresa z Kalkuty
Spółdzielnie albo fundację, im.pokrzywdzonej pary  🤣
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
16 grudnia 2010 12:20
o tak, Fundację - to teraz takie modne. Titina na Prezia - i juz wspomnane przez nia braki finansowe by sie skończyły  🥂
Gillian   four letter word
16 grudnia 2010 12:20
o, widzę nastała na r-v moda na kpienie ze wszystkiego co jest niepopularnym poglądem 🙂
caroline   siwek złotogrzywek :)
16 grudnia 2010 12:21
Spółdzielnie albo fundację, im.pokrzywdzonej pary  🤣

tylko niechże łaskawie przed nadaniem owego imienia sprawdza jak się nazwisko owego Edwarda pisze 🤣

podpowiem - inaczej niż naszego Galla Anonima 😂
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
16 grudnia 2010 12:22
Wiesz, jak bym miała takie pieniądze, to na pewno bym to zrobiła.


no jak można poważnie i z całym nabożeństwem podejśc do takiego, moim zdaniem wyrastającego poza ramy normalności, stwierdzenia? ❓ 👀

podpowiem - inaczej niż naszego Galla Anonima

tyż prawda 😉
Gillian   four letter word
16 grudnia 2010 12:25
[quote author=titina link=topic=35110.msg810765#msg810765 date=1292501829]
Wiesz, jak bym miała takie pieniądze, to na pewno bym to zrobiła.


no jak można poważnie i z całym nabożeństwem podejśc do takiego, moim zdaniem wyrastającego poza ramy normalności, stwierdzenia? ❓ 👀
[/quote]

Normalnie. Zwykły dobry uczynek, tylko na potężną skalę finansową i dlatego nierealny.
A co niby ma traktowanie takie czy inne psa przez Wrotka - o którym zresztą nic a nic nam nie wiadomo -  z powiedzeniem "Kto się najął za psa - musi szczekać": 🤔
nie ma zupełnie nic wspólnego...ale widocznie trzeba było cokolwiek napisać 😉
Ale się uśmiałam,... ale ..fakt, niepopularne poglądy, są w naszym kraju napiętnowane. Problem ze mną jest taki, że nie ulegam zbyt często modą, w ogóle jestem nie modna, chodzę w dziurawym swetrze, dziurawych butach, i jeżdżę dziurawym samochodem, jak pada deszcz, to podnoszę nogi przejeżdżając przez kałużę. Za to mam dobre konie ,które kocham.
A jeszcze jedno, najlepsze jest to ,że nie jestem jakimś zdeklarowanym ,i bezgranicznym fanem Gala, i Totilasa, dużo bardziej przypadli mi do gustu Diaz i Fuego, maja podobny, do mojego, temperament, lecz po prostu, często ulegam ludzkim odruchom, co jak widać ,nie jest popularne.

Wrotek, masz rację siedzę w domu, bo jestem chora na grypę, i strasznie się nudzę.
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
16 grudnia 2010 12:33
Przepraszam ale w sumie generlalnie mało mnie interesuje czy jesteś modna czy nie i czy chadzasz w dziurawej odzieży - i w ogóle wszystko co tyczy się twych prywatnych wyborów jest zdaje się twoją prywatna sprawą - nie wiem więc jaki jest cel opisywania tych rzeczy na forum w temacie o Totilasie - i co niby chcesz udowodnić.

Chyba tylko to że jak się żyje z ideałami, to tak własnie człowiek kończy.

PS: czy do ciebie trzeba DRUKOWANYMI LITERAMI MÓWIĆ czy tez klawiatura na l ci się zacięłą??  Gal a nie  Gall to jest, Totilas a nie Totillas.
Wielu dobrych jeźdzców rozstaje się ze swoimi końmi nr 1, szczególnie jeśli nie są ich własnością. I też często są z nimi mocno związani. Taki sport - jeśli ktoś wybiera jeździectwo, musi mieć to na uwadze. Część z nich wypada wtedy z czołówki na jakiś czas, w poszukiwaniu następcy danego konia.

A Gal wciąż jest w czołówce i ma kilka młodych, świetnie zapowiadających się koni. Więc bez przesady z tym załamywaniem rąk i interpretacjami, że był smutny w Olimpi.
Przepraszam ale w sumie generlalnie mało mnie interesuje czy jesteś modna czy nie i czy chadzasz w dziurawej odzieży - i w ogóle wszystko co tyczy się twych prywatnych wyborów jest zdaje się twoją prywatna sprawą - nie wiem więc jaki jest cel opisywania tych rzeczy na forum w temacie o Totilasie - i co niby chcesz udowodnić.

Chyba tylko to że jak się żyje z ideałami, to tak własnie człowiek kończy.

PS: czy do ciebie trzeba DRUKOWANYMI LITERAMI MÓWIĆ czy tez klawiatura na l ci się zacięłą??  Gal a nie   Gall to jest, Totilas a nie Totillas.


Ależ Elu, nie denerwuj sie tak, już poprawiam.
L nie, ale Alt, mi się zacina, i przez to czasami nie wyskakuje ą, lub ę. 🤣
Elu to, że ktoś ma inne poglądy od Twoich to naprawdę nie upoważnia Cię do ośmieszania go na tym forum. Jak widać hojność nie jest mocną stroną co poniektórych, nawet zrozumienie takiej cechy to problem jak widać. Ja jestem ciekawa, kiedy Toilas wróci do Gala, bo nie będzie robil wyników.
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
16 grudnia 2010 12:49
no pewno, ja tu sobie niepoważne żarty stroję, a tu nic tylko z nabożeństwem i powagą i pełnym oddaniem należy słusznej  sprawie przyklasnąć jak to Titina będzie hojnie z próżnego nalewać.
A może zbyt poważna jesteś, i nie umiesz na Świat spojrzeć inaczej.
ash   Sukces jest koloru blond....
16 grudnia 2010 13:26
[quote author=ElaPe link=topic=35110.msg810766#msg810766 date=1292501876]
A co niby ma traktowanie takie czy inne psa przez Wrotka - o którym zresztą nic a nic nam nie wiadomo -  z powiedzeniem "Kto się najął za psa - musi szczekać" które Wrotek zacytował w kontekście Gala i jego najęcia się do pracy jako jeździec 🤔 🤔

znajdźcie jeszcze jakieś 997, załózcie spółdzielnie i może odkupicie Gallowi "konia jego życia"

dokładnie - zróbcie może ogólnoświatową zrzutkę na Totilasa by go wykupić i dać Galowi na wieki wieków by tylko  sklecic na powrót złamane serce Gala



eee tam. Ja się nim świetnie zajmę!  😜
rybka   Różowe okulary..
16 grudnia 2010 13:43
Elu nie podoba mi sie Twój dość napastliwy i niegrzeczny ton. Generalnie mam gdzieś czy ktoś na forum napisze Gall, Gal, czy Gaaalyy itd. ale nie miło jest jeśli zwraca sie do kogoś w bardzo napastliwy i czepliwy sposób. Cała dyskusja jest interesująca, bo wyraża różne emocje, ale czasem warto coś oprócz słomy (która w stajni obca nam nie jest) w butach  wynieść i szacunek współrozmówcy okazać. Wesołych już prawie Świąt 🙂
rybka
TTTM 😉 Szkoda języka strzępić na dyskusję z Elą - jest totalnie niezaginalna  😁
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
16 grudnia 2010 14:17
Elu nie podoba mi sie Twój dość napastliwy i niegrzeczny ton. Generalnie mam gdzieś czy ktoś na forum napisze Gall, Gal, czy Gaaalyy itd. ale nie miło jest jeśli zwraca sie do kogoś w bardzo napastliwy i czepliwy sposób. Cała dyskusja jest interesująca, bo wyraża różne emocje, ale czasem warto coś oprócz słomy (która w stajni obca nam nie jest) w butach  wynieść i szacunek współrozmówcy okazać. Wesołych już prawie Świąt 🙂


no jestem supelnie niepocieszona - żałuję że nie jestem w stanie Tobie dogodzić i w ogóle wszystkim innym. A tak mi zależy żeby totalnie generalnie wszystkim dogadzać i ich mile łechtać ....😕
Elu to, że ktoś ma inne poglądy od Twoich to naprawdę nie upoważnia Cię do ośmieszania go na tym forum. Jak widać hojność nie jest mocną stroną co poniektórych, nawet zrozumienie takiej cechy to problem jak widać. Ja jestem ciekawa, kiedy Toilas wróci do Gala, bo nie będzie robil wyników.


Ja też jestem ciekawa, choć myślę, że jest to mało prawdopodobne 🙁, chociaż.....cuda czasami się zdarzają. 😉
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
16 grudnia 2010 15:35
Nie dość że ludzie się sami ośmieszają, to jeszcze potem wielkie płacze i oskarżanie "bo ich ktos ośmiesza"  🤬
Pokaż elu w którym miejscu płaczę?
Też bym jak miała kupę kasy, to bym nie zalowala jej wydać żeby w końcu zdobyli ten medal olimpijski chociaż. Ale sama decyzja o sprzedaży była bardzo mądra, nie ma o czym gadać.
Ps:
ElaPy jest wszędzie, chyba pofatyguje i wcisne w końcu tego ignora, co i wam radzę, nie warto inwestować czasu w czytanie tych bzdet. Ktoś kto próbuje udawać zawzietego voltopira, a brzmi jak by miał syndrom calorocznego pmsa tylko na początku jest śmieszny, potem nie da się tego już czytać. Ciekawe czy znajdzie się na forum choć jedną osoba co że mną nie zgodzi. 🙂   
efeemeryda   no fate but what we make.
17 grudnia 2010 00:24
Sprzedanie z punktu widzenia właścicieli dobra decyzja jak najbardziej, nie ma jej co podważać, ale mimo to zgodzę się, że pozostaje jakiś żał po tym, że tej pary już nie ma. Nie mówie, że łzy wylewam z tego tytułu, taki sport, takie życie, Gal wiedział na co się piszę itp. ale mimo wszystko mi szkoda.
Jakbym miała kase to ba, fajnie by było odkupić Totilasa oddać z powrotem do jazdy Galowi i bla, ale kasy nie ma i raczej nigdy, aż takiej nie będzie, mimo to chyba można sobie, tak o pomarzyć? to chyba nie jest jakaś zbrodnia  😉
titina, ciężko być w mniejszości, nie?  😉 Też nie potrafię się wyleczyć z idealizmu, ale na problem Gal/Totilas można spojrzeć "z drugiej strony", czyli "szklanka do połowy pełna". Gal miał szanse stworzyć z Totilasem parę, wykorzystał ją prawie na maksa  😅, wykreował fenomenalne, historyczne zjawisko i... mu za to płacili. Wiedział, kiedy kończy się kontrakt. Wielkich powodów do cierpień nie ma. My - widzowie, owszem  😀iabeł: Bo już tej świetnej pary nie będziemy oglądać  😕 Poproszę zatem o wyrazy współczucia dla mnie, że już tylko video  😕, i że ujeżdżenia jakoś znowu przestało być zachwycającym, porywającym spektaklem.
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
17 grudnia 2010 07:27
nie nudź arimona. Guzik mnie obchodzi co tam se powciskasz.
Też bym jak miała kupę kasy, to bym nie zalowala jej wydać żeby w końcu zdobyli ten medal olimpijski chociaż. Ale sama decyzja o sprzedaży była bardzo mądra, nie ma o
ElaPy jest wszędzie, chyba pofatyguje i wcisne w końcu tego ignora, co i wam radzę, nie warto inwestować czasu w czytanie tych bzdet. Ktoś kto próbuje udawać zawzietego voltopira, a brzmi jak by miał syndrom calorocznego pmsa tylko na początku jest śmieszny, potem nie da się tego już czytać. Ciekawe czy znajdzie się na forum choć jedną osoba co że mną nie zgodzi. 🙂   


Ja 😉
A tak btw to bardzo jestem ciekawa jak będzie sobie radziła pra Totilas - Rath, myślę że nic nie szkodzi na przeszkodzi aby osiągali sukcesy.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się