Tragiczna smierc Patrycji - forumowej noen

🙁

jednak nie wydaje mi się, by ktoś sobie zażartował - na takie tematy nie robi się żartów...

Strasznie współczuję mamie Noen - sama jestem mamą i sama próba wyobrażenia sobie że coś podobnego mogłoby się stać mojemu dziecku wywołuje panikę i łzy... a co dopiero zmierzyć się z rzeczywistością...
wątek zamknięty
ja też mam nadzieję że to nie tyle zakpienie w tak okrutny sposób a tylko nieporozumienie i dziewczyna odezwie się że nic Jej nie jest. Nie mogę przestać o tym myśleć.
wątek zamknięty
Miejmy nadzieję, że to nieporozumienie... Użytkownik, który założył temat, ma tylko ten 1 post na forum. Oby to był niesmaczny żart...
wątek zamknięty
oby to był żart
wątek zamknięty
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
24 września 2010 13:47
Nie chcę w to uwierzyć... mam nadzieję, że to nie prawda. 🙁

wątek zamknięty
2 godz temu dała komentarz tutaj
http://www.facebook.com/photo.php?pid=4866935&fbid=432363484478&id=797034478
a o 12😲0 niby już nie żyła
wątek zamknięty
mam nadzieje, że to tylko niesmaczny żart...  🤔

( * )
wątek zamknięty
jesli to głupi żart, to będzie to najlepsza wiadomość dnia.

Ale wobec autora wątku należy wyciągnąć konsekwencje  😤
wątek zamknięty
trzynastka   In love with the ordinary
24 września 2010 14:12
Chciałabym by to był żart.

Użytkowniczka Jolamucko która założyła ten temat pisze z tego samego komputera z którego zdarzało się logować Noen ale jola zarejestrowała się dopiero dzisiaj, a jej pierwszym i jedynym postem był ten temat. 
wątek zamknięty
Graba.   je ne sais pas
24 września 2010 14:16
moim zdaniem to specjalne działanie noen, żeby zwrócić na siebie uwagę... No sorry, ale gdybym zginęła to ostatnią rzeczą, na którą miałaby ochota moja rodzina/znajomi to tworzenie nowego tematu na re-volcie...
wątek zamknięty
żartować sobie za czyjejś śmierci? Trzeba być idiotą..

Mną ta informacja wstrząsnęła potwornie, szczególnie przez to, że faktycznie noen była bardzo widoczna ostatnimi czasy na forum.
wątek zamknięty
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
24 września 2010 14:19
Graba., Ale ludzie (nie wszyscy,, ale zdarza się) to taki gatunek, że nawet śmierć jest powodem do podłożenia świni i żartowania :/

Oby to był tylko żart...
wątek zamknięty
oby to był żart....chociaż żartem to bym tego nie nazwała  🤔
🙁
wątek zamknięty
Zgadzam się, szczególnie, że mnie się to przytrafiło. Złamałam nogę i koleżanka na forum szkoły, chcąc zażartowac powiedziała, że od tygodnia nie żyję.  🤔 Możemy się modlic, żeby noen weszła dzisiaj wieczorem na forum... Bardzo chciałabym żeby to był tylko głupi żart 🙁
wątek zamknięty
Ja czekam na potwierdzenie tej wiadomości od kogoś wiarygodnego.

Juz tyle razy podobne watki na innych forach byly niepraawdziwe i byly probą zablysniecia, ze w sumie nic mnie juz nie zdziwi.
Ludzie pozorowali swoje wirtualne smierci, rozwody, zdrady, wypadki, choroby.
Po prostu wierzyc sie nie chce.
Sam opis wypadku wydaje mi sie... niewiarygodny?
wątek zamknięty
Kawecan   Jeździec bez konia...
24 września 2010 14:26
Jezu, wszędzie jej było pełno, mieszkała zaledwie pół godziny drogi ode mnie.  😕
[*]

Czasami wszystko chciałoby się zamienić w żart, aby było nieprawdziwe.
Na razie nic nie jest pewne, poczekajmy na oficjalną informację....
wątek zamknięty
to ona nie miaszkala w norwegii?
wątek zamknięty
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
24 września 2010 14:27
katija, Mieszkała. Przynajmniej tak pisała.
wątek zamknięty
Mam nadzieję, że to tylko żart. Wchodzę na rv i pierwsze co widzę to znów jakaś śmierć. W dodatku patrzę, że to noen która jest moją równieśniczką! Myślę sobie, Boże, żeby to był żart. Czytam, czytam... I robi mi się strasznie smutno. Na ostatniej stronie jednak zauważam taką iskierkę nadziei... żeby to był tylko żart...
wątek zamknięty
kto ma dac oficjalna informacje?
wątek zamknięty
Ona mieszka w Norwegii, ale przyjeżdża do Polski co jakiś czas
wątek zamknięty
Ktoś, kto ją naprawde znał.
Wzmianka w gazecie, portalu informacyjnym.
Szukam, szukam, nic nie widze.
Smierc na drodze jednokierunkowej i wpadniecie w skale? dobre na scenariusz hollywoodzki a nie na polskie realia.
Drogi jednokierunkowe tylko w miescie, przy ograniczeniu 50km/h, z reguly z samochodami parkujacymi po bokach.
Ja tam nie wierze.
wątek zamknięty
przyszedł wrzesień, myślałam że młodzi ludzie zajmą się nauką  😤
wątek zamknięty
Kawecan   Jeździec bez konia...
24 września 2010 14:33
Jak czytałam to ona w Toruniu mieszkała... Chyba niedoinformowana jestem.
wątek zamknięty
Ciężko mi cokolwiek napisać 🙁,

Choć nie znałam jej osobiście, czuję pustkę...

[']
wątek zamknięty
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
24 września 2010 14:37
Marzena, Ewentualnie Taki wypadek mogla mieć w górach. Równie dobrze mogli na zakręcie się nie wyrobić, ale jeśli byłby taki wypadek, ze zgruchotany samochód, góry i ofiara śmiertelna - toż to materiał na pierwszą stronę gazet.
wątek zamknięty
Ewentualnie tak, ale ja, jak pisalam, juz tyle prowokacji widzialam, ze mnie nic juz nie dziwi i niewiele rusza. Pamietam watek na innym forum, dziewczyna umierala na ciezka chorobe, zaangazowalo sie mnostwo ludzi, a na koniec sie okazalo ze ta osoba nie istnieje, ze ją wymyslono, ze wszystko zmyslono.
Tutaj tez jestem ostrozna, jezyk w jakim jest napisany pierwsyz post, okolicznosci.
Nieprawdopodobne.
wątek zamknięty
Ktoś, kto ją naprawde znał.
Wzmianka w gazecie, portalu informacyjnym.
Szukam, szukam, nic nie widze.
Smierc na drodze jednokierunkowej i wpadniecie w skale? dobre na scenariusz hollywoodzki a nie na polskie realia.
Drogi jednokierunkowe tylko w miescie, przy ograniczeniu 50km/h, z reguly z samochodami parkujacymi po bokach.
Ja tam nie wierze.


ale ona jest w Norwegii!
wątek zamknięty
[quote author=Cierp1enie ]
ale ona jest w Norwegii!
[/quote]

Poczekajmy na potwierdzenie....?
wątek zamknięty
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
24 września 2010 14:51
18.12.Oslo (PAP) - Dwóch Polaków zginęło w poniedziałek w wypadku samochodowym w środkowej Norwegii.
Do wypadku doszło około godziny 8.30 na drodze E-6 na wysokości miejscowości Rudshoegda, przy małym ruchu, gdy samochód z polskimi numerami rejestracyjnymi zjechał nagle na przeciwległy pas i zderzył się czołowo z samochodem norweskim - poinformował inspektor Frank Loekken z komendy Hedmark.

Ofiary wypadku to obywatele polscy w wieku 26 i 47 lat, pracujący w Norwegii. Jeden z nich zginął na miejscu, drugi zmarł po przewiezieniu do szpitala - powiedział Loekken agencji NTB. (PAP)


Znalazłam tylko taką notę o Polakach w Norwegii, ale idę szukać dalej.
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.