Top model-zostań modelką

Cierpienie a co tym koniom sie dzialo ze biedne? Mi się ta Dorota podoba, a reszta jakaś taka nie wyraźna. Woliński jest załosny i to jego ''sory'' jakby nie mógł powiedzieć, po polsku ''przykro mi, ale nie przechodzisz dalej, przepraszam'' tylko cały czas to jego wiejskie ''sory''.


a bo myślałam że będzie rozpacz tak jak z tym spaniem na sianie 🙂
Ze Szczecina przeszła dalej, normalnie czuję dumę. 😁
Ej, a ta z dzieckiem jest? Nie pamiętam jak się nazywa, ale ode mnie z miasta, to pytam 😁

Mnie tam Michalina nie wadzi. Głos jak głos, wcześniej bardziej zwracał moją uwagę, teraz już nie. Poza tym nie od gadania one tam  są 😉
Kawecan   Jeździec bez konia...
28 września 2011 21:36
O niee. Przeszła ta transwestytka. Na zdjęciu wyszła po prostu jak facet.  😵
Dworcika, przeszla ta z dzieckiem, wg mnie jest b. ladna 🙂
Kawecan   Jeździec bez konia...
28 września 2011 21:44
Zauważyliście że ta na koniu do której mieli pretensje że ma podbite oczy nawet dobrze trzymała wodze?  👀
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
28 września 2011 21:50
Kawecan, Bo to jest chyba ta znajoma opolanki 🙂 (chyba opolanki) 😉
Wspominała coś, że ma znajomą co się dostała i jeździ 😉

Można już 4 odcinek obejrzeć w sieci?
gabi debilka przeszla 😵
Ona sprawia wrażenie (Ania Bałon, jeśli to o tej mowa) strasznie mało rozgarniętej i dziecinnej. Denerwujący jest jej sposób mówienia - zmiękczanie "deńerwuje sje", "boije sje", no i faktycznie zachowuje się, jakby nie miała za dużo do powiedzenia... Też zwróciłam uwagę na to, że dobrze trzyma wodze, a dopiero później doczytałam tutaj, że to koleżanka voltopirowiczki, więc raczej jeżdżąca.

Ta zarozumiała metr pięćdziesiąt w kapeluszu nie powinna przejść. Nie mogę zdzierżyć takiego promowania "asertywności" od siedmiu boleści - dla mnie to chamka i tyle!
Ta Dorota co ma syna jest piękna
Sigma, dzięki. Jak Ona się nazywa? 😉


Kawecan, podejrzewam, że im wcześniej pokazali jak to ma wyglądać. A może sama ma jakiś kontakt z końmi.

Edit.
Aaaa... Dorota 🙂
komentarz Wolińskiego " no naprawde koń wyglada lepiej"  😂  no tak przeciez koniki były najładniejsze  🏇
a tak na serio to według mnie najgorszy wybór to ta blondyna Magdalena Roman . nie widze jej ani na zdjeciach ani na wybiegach... nigdzie :/  duzo ciekawczych puscili z torbami
Ta jedna krótkowłosa, chyba Gabriela, ta co ciągle mówi, że jest zajebista i najlepsza - o matko, za jakie grzechy tak zarozumiałe elementy chodzą po ziemi  😎
A mnie się Magdalena Roman bardzo podoba, jest ciekawa, intrygująca. Nie jest pięknością (żeby nie powiedzieć, że jest nawet brzydka - co nie zmienia faktu, że interesująca), ale ma coś w sobie. I moim zdaniem świetnie wyszła na zdjęciu, i faktycznie jest podobna do Deryl Hannah 🙂

Ta cała Gabriela przypomina mi trochę uczestniczkę poprzedniego Top Model, Zula jej było? 👀
Zula byla taka agresywniejsza, a ta jest po prostu glupia.

przeszla ta z tatuazem  😵 nie rozumiem zupelnie, w poprzedniej edycji by nie przepuscili laski z tak zeszpeconym udem, ani tego karzełka,

ja celuję w dorotę i Olgę, moje fejwrits.
Tej z Opola nie da się słuchać ani oglądać...
Miałam ogromną nadzieję, że jednak nie puszczą jej dalej...
Taka druga Papierska, ale w wersji hard.
Dopiero dziś obejrzę wczorajszy odcinek, ale taka myśl mnie naszła. Jest dużo modelek na topie które wyglądają jak faceci a wręcz faceci pozują jako kobiety to raz. A po drugie czy większość z tych modelek jest ładna? Może mnie zjecie, ale podoba wam się Anja Rubik? Dla mnie to ona jest brzydka.
kurechii   look at my horse, my horse is amazing!
29 września 2011 11:03
ZABIĆ ANIE !  🤦 🤦 🤦 🤦 🤦 🤦
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
29 września 2011 11:20
Może Rubikowa nie jest cudowna i piękna, ale ma coś w sobie.  Dobrze wychodzi na zdjęciach.
Plus że jest cholernie chuda jak patyczak...
A mnie się Magdalena Roman bardzo podoba, jest ciekawa, intrygująca. Nie jest pięknością (żeby nie powiedzieć, że jest nawet brzydka - co nie zmienia faktu, że interesująca), ale ma coś w sobie. I moim zdaniem świetnie wyszła na zdjęciu, i faktycznie jest podobna do Deryl Hannah 🙂

Dziewczyna ma moim zdaniem ciekawą osobowość i te coś w spojrzeniu.  Co powinna mieć każda modelka.

Dołączam się do klubu antygabrychy  🏇  🏇  🏇
Dziewczyna mnie wnerwia, delikatnie mówiąc.  Miałam wielką nadzieję że odpadnie.  😤
Nigdy nie przepadałam za takimi ...................
Ciekawe czy ta Gabrysia cała nie jest podstawiona albo poproszona przez reżysera, żeby taka była. Chyba żadna normalna osoba nie gadała by tak cały czas do kamery, naprawdę wątpię... A Ania faktycznie robi się wkurzająca, co za dziecko z gimnazjum...
Moja faworytka to Olga, jest boska po prostu 🙂
kurechii   look at my horse, my horse is amazing!
29 września 2011 11:57
ja też licze na Olgę i to nie tylko dlatego , ze ma na imie jak ja  😂
Olga jest prześliczna i nosi moje ulubione imię 💃
Gabryśka jest strasznie zarozumiała i mega irytująca.
A ta Ania Bałon to jakaś niepełnosprawna umysłowo?
ja za Oliwią nie przepadam, jest taka jakaś cichociemna :/ aaaa, no i ta cała Gabrycha też jest do bani no i ta płaczka - następczyni Papierskiej  😵
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
29 września 2011 12:20
Ta sesja na koniach powinna być w jakichś zwiewnych sukienkach kwiecistych a nie prawie nago 🙄
Ciesz się, że nie pozowały całkiem nago - w końcu to były rusałki...
Druga sprawa, że rusałki chyba stringów nie znały.
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
29 września 2011 14:11
pozują nagie w sesji do Glamour.
zgadza się, ta Ania to po prostu masakra, druga Papierska... żenada
ładna jest, ma potencjał ale to co ona wyprawia to aż oczy bolą od oglądania jej
wygląda jak dziecko z podstawówki, a zachowaniem jest na równi z przedszkolakiem

ale widac lepsza ogladalnosc mialy odcinki gdzie byly mniej ubrane, wiec teraz rozbieraja od poczatku:P
opolanka   psychologiem przez przeszkody
29 września 2011 16:00
Kawecan, Bo to jest chyba ta znajoma opolanki 🙂 (chyba opolanki) 😉
Wspominała coś, że ma znajomą co się dostała i jeździ 😉

Można już 4 odcinek obejrzeć w sieci?


Znajoma to daleko powiedziane, bo jest to koleżanka mojej koleżanki 😉 Ale tak, to ona.

Ja osobiście kibicuję Dorocie (tej, co ma dziecko).
A widziałyście zajawkę kolejnego odcinka? Tym razem znów golizna i pozowanie z nagim modelem - zaraz się porzygam, ciekawe czy będzie chociaż jeden odcinek bez czyjejś gołej dupy lub cycków... Załamuje mnie powoli ten program.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się