Ostrzeżenia - dyskusja

eee tam, nie znikna tylko poszukaja sobie kogos innego do nekania.
Gillian   four letter word
30 listopada 2011 08:45
nie no faktycznie, nękanie jak nie wiem  😂
Jestem bardzo ciekawy co odpisałaś... 🤣
Potorze, bo najwyrazniej zawile napisalam - dla mnie tamte 2 posty byly calkowicie niezrozumiale. Nie mialam na celu nekanie kogokolwiek, zastanawialam sie po prostu o co chodzi.
ohir   -- wszędzie dobrze ale w stajni najlepiej --
30 listopada 2011 15:07
[quote author=Aska85]Może usuwanie ogłoszenia mi.[/quote]
jaki to translator?  😜

Najprawdopodobniej translator z GESTUNO albo z ASL. [[a]]http://pl.wikipedia.org/wiki/J%C4%99zyk_migowy[[a]]

Dzięki zaangażowaniu różnych ludzi (wynalazców, programistów) z internetu mogą korzystać także osoby
bardzo pokrzywdzone przez los. One też mają prawo kochać konie.

P.S. Może po prostu zapytajcie Asię na PW co to za translator. Bez żartów i docinków. 🤔
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
30 listopada 2011 15:18
Oczywiście, że mają nikt im nie bronił. Nie znając historii, dziewczyny zobaczyły tak napisany post, spytały się co to za translator, albowiem po forum śmigają ostatnio spamiarze przeróżnej maści. Masz jeszcze jakiś problem?
ohir   -- wszędzie dobrze ale w stajni najlepiej --
30 listopada 2011 15:27

albowiem po forum śmigają ostatnio spamiarze przeróżnej maści.
I spamiarze próbują potem przepraszać?

spytały się co to za translator
I uzyskały ode mnie odpowiedź, co to może być za translator.

Odpowiedź, która u kulturalnych ludzi nie powinna wzbudzać agresji.

Masz jeszcze jakiś problem?

Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
30 listopada 2011 15:34
Oj, różne rzeczy już widziałam w czasie mego niedługiego stażu na forum.

Oczywiście, uzyskały odpowiedź i to, że pokrzywdzeni ludzie mogą kochać konie, jakby dziewczyny im zabraniały.

Tak, oczywiście, teraz wszyscy będą święci. Uwielbiam to;D
ohir, daruj sobie moralizatorskie teksty. Nikt nikomu nie chcial dokuczyc. Niestety najczesciej posty w ten sposob pisza spamerzy, quniareczki itd. Nikt w zaden sposob nie "pojechal" autorce, nit nikomu nie broni dostepu do koni jak to zasugerowalas. I wiesz, Twoj post byl jednak obrazliwy. Albo zalosny jesli zalozylas, ze normalny czlowiek moglby wpasc ma tak kretynski pomysl.
Dworcika, wyjasniam bo widze, ze jest zamet: ja z tym nekaniem nie do Ciebie konkretnie i nie w kontekscie tej sytuacji, tak ze peace 🙂

To bylo o ogolne spostrzezenie a propos voltopirow, w odpowiedzi na Strzygi: "Wyeliminujcie koniarki, znikną voltopiry."
Jak na moje oko to tekst o osobach, ktore tez maja prawo kochac konie dotyczyl osob "pokrzywdzonych przez los" - to zdaje sie chodzilo o gluchoniemych a nie quniareczki?
Dworcika, szczerze mowiac nie mam pojecia o co cho z ta osoba gluchoniema. Nic mi o niej nie wiadomo i na jej ani Twoj temat sie nie wypowiadalam.
ohir   -- wszędzie dobrze ale w stajni najlepiej --
30 listopada 2011 17:28
ohir, daruj sobie moralizatorskie teksty. Nikt nikomu nie chcial dokuczyc. Niestety najczesciej posty w ten sposob pisza spamerzy, quniareczki itd. Nikt w zaden sposob nie "pojechal" autorce, nit nikomu nie broni dostepu do koni jak to zasugerowalas. I wiesz, Twoj post byl jednak obrazliwy. Albo zalosny jesli zalozylas, ze normalny czlowiek moglby wpasc ma tak kretynski pomysl.


Nie twierdziłem że ktoś komuś chciał dokuczyć. Wytłumaczyłem co to może być za translator, bo zauważyłem parę postów "zdziwionych".

Jeśli chodzi o sugerowanie, to sugerowałem, że autorka oryginalnego postu może powiedzieć dokładnie co to za translator.

Jeśli chodzi o moralizowanie: tak, czasem warto przy jakiejś okazji przypomnieć że świat nie składa się z samych młodych pięknych i zdrowych. A to była bardzo dobra okazja.

Jeśli chodzi o "obraźliwość", "żałosność", "kretyńskosć": placu ustąpię, chylę czoła przed doświadczeniem. EOT.

P.S.
to zdaje sie chodzilo o gluchoniemych a nie quniareczki?
Tak, chodziło o osoby głuchonieme. Szczególnie te odcięte od dostępnego nam świata przez "nowoczesne" jakiś czas temu "zachodnie" metody nauczania wyłącznie świata opisywanego przez pojecioznaki ASL. Kiedy wychodzą do ludzi czują się jak pierwszoklasista wysłany na kongres fizyków kwantowych.


bobek, sorry, pisze z telefonu, myslalam, ze to ohir.
ohir, ale o co Ci wlasciwie chodzi? O to, ze ktos nie wiedzac o autorze postu nic i widzac calkowicie rozklekotane pod.wzgledem gramatycznym zdanie zapytal o co chodzi.nie zakladajac od razu, ze ma do czynienia z translatorem dla gluchoniemych? Swoja droga translatorem bardzo marnym najwyrazniej.
Powtorze, bo moze jeszcze nie zaakoczyles-nikt tu nie ma nic do osob niepelnosprawnych, a dyrdymaly, ktore wypisujesz jak prawde obiawiona wydrukuj i wloz do portfela-moze to Ty o.tym zapominasz?
ja mysle, ze tu na forum panuje bardzo normalna atmosfera pod wzgledem akceptacji "innosci". a osoby niepelnosprawne spotykaja sie raczej ze slowami uznania, czy podziwu. przeciez mamy caly watek para.
ohir   -- wszędzie dobrze ale w stajni najlepiej --
30 listopada 2011 19:04
ja mysle, ze tu na forum panuje bardzo normalna atmosfera pod wzgledem akceptacji "innosci".
a osoby niepelnosprawne spotykaja sie raczej ze slowami uznania, czy podziwu. przeciez mamy caly watek para.


Oczywiście, że tak 🙂

Dlatego zdumiała mnie agresja, gdy wytłumaczyłem skąd się może "dziwność" języka postu brać - że to faktycznie może być program tłumaczący.
Tym bardziej, że temat owej dziwności wypłynał ponownie gdy już było widaomo, że postuje osoba głuchoniema.

EOT. I pokój wam wszystkim 🙂
ohir, doczytaj skąd się wzięła reakcja lepiej 😉
oficjalnie przepraszam użytkowniczki armara i Pursat za brak edycji ale nie wiedziałam o co chodzi na początku, a później po ponownej prośbie o edycję nie zauważyłam i nie zmieniłam przed nadaniem ostrzeżenia  :kwiatek:
opolanka   psychologiem przez przeszkody
13 grudnia 2011 08:23
ohir, łatwo było się domyśleć, że ta osoba jest głuchoniema, ponieważ w jednym ze swoich postów o tym napisała. Ja dostałam od niej PW w sprawie ostrzeżenia, które dostała i też na początku nie wiedziałam o co chodzi. Ale przejrzałam jej posty i już wszystko stało się jasne.
Zgadzam się  - więcej wyrozumiałości.
Katija, nie przesadzasz?
Dostalam ostrzeżene za założeniu tematu o wypadku w Gorzowie, uznałaś że istnieje drugi taki sam. Chciałabym zauważyć, że ten drugi był o wypadku podczas rajdu samochodowego w Argentynie, to zupełnie inna sytuacja, nie wiążąca się z polskimi realiami. Problem polskiego wypadku ma kompletnie inne podłoże i inne skutki. Uznałam że zasługuje na oddzielny temat, może warto żeby więcej osób o tym przeczytało, szczególnie że małokto kliknie na temat "wypadek w argentynie". Mój temat nie był dublowaniem, czyli nie złamałam regulaminu.

Chce zauważyć, że dopiero teraz zmieniłaś temat argentyńskiego tematu na zbiorczy o wypadkach.


Bez sensu taka moderacja i wlepianie ostrzeżeń na siłę.
Też mi się wydaje to dość dziwne. A co z NutkaFan, czyli z drugim kontem Simma?
Popieram rtk.
Ost lekko z du*py, bo to nie był ewidentny dubel tematu. Poza tym istnieje coś takiego jak upomnienie, zwłaszcza, że nie było to umyślne wykroczenie i to bardzo poważne w skutkach...
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
29 grudnia 2011 19:41
też myślę że przesada, wystarczyło połączyć tematy... po co od razu ostrzeżenie..
moim zdaniem nie, ale ok, poniewaz zmienilam temat pozniej, to zdjemuje ostrzezenie. simma zaraz zostanie zbanowana, dopiero dojechalam do domu.
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
31 grudnia 2011 08:29
Moderatorze Katija,

Po raz kolejny zgłaszam zastrzeżenie w kwestii twojego podejścia do tzw. "dubli"

Omyłkowo założony "dubel" został potraktowany przez ciebie nałożeniem ostrzeżenia.

Po

1. Nie ma w Regulaminie przewidzianej kary za to.

po

2. W Regulaminie nie ma wpisanego nakazu niezakładania "dubli" tylko jest "zaleca się"

i po

3. Chyba widać że to była omyłka ale nie ty nie dość że nieprzepisowo (patrz pkt 1 i 2) to jeszcze MUSISZ koniecznie się pokazać jaką to Władzuchne posiadasz i koniecznie wszem i wobec pokazac ją..

Opamiętaj się kobieto bo naprawdę ci ta władza zaczyna wodą sodową strzelać w mózg.
tak tak, Elu, bycie moderatorem na forum re-volta, to taki ogrom wladzy, ze napawam sie tym codzien. wlasciwie dlatego jestem modem, bo podnieca mnie ta wszechmoc!
interpretuj sobie regulamin po swojemu, masz prawo.
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
31 grudnia 2011 08:47
Chyba widać jak ktoś ewidentnie i uporczywie  zakłada te same tematy.

Ten przypadek był ewidentna pomyłką do czego zresztą się przyznałam.
A ja mam takie pytanko o ostrzeżenia- dostałam 2 chyba jak do tej pory:
1) za napisanie amen pod czyimś postem ( co oznacza wiadomo)
2) wstawiłam 2 ogłoszenia celowo bo jedno było grzecznościowe a drugie moje.

Może mi ktoś wytłumaczyć co źle zrobiłam? Bo od moderatora odpowiedzi mimo pytań odpowiedzi nie otrzymałam  🙄
Perlica, nie pytalas, tylko pisalas jakies, dziwne enigmatyczne posty.
1) pisanie amen, zgadzam sie!, postow z samymi emotkami, niczego nie wnosi do dyskusji a jest nabijaniem postow, zupelnie niepotrzebnym.
2) a jaki byl problem, zeby wstawic te ogloszenia w jednym, przy czym przy sprzedawanych grzecznosciowo przedmiotach zaznaczyc to? jest zasada, ze nie piszemy posta pod postem, obowiazuje wszystkich.
Pytałam przez PW Katija.
Dziękuję za odp :kwiatek:
A co to jest to "nabijanie postów" ?
Pytam bo jestem moderatorem na innym forum i nie spotkałam się z takimi określaniami.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się