Kącik Małolata...:D

Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
10 kwietnia 2012 07:36
Kamita01, że mój M. którego tak chwaliłam mnie wystawił 😤 bo ważniejsze było picie z kolegami 🤔
Hermes  😤
Małolaty trzymajcie kciuki by trening był udany!  🤣 na koń  🏇
bakalia07   Nigdy nie rezygnuj z marzeń!
10 kwietnia 2012 09:59
Czy komuś się nie chce jeszcze tak iść jutro do szkoły jak mi ?  😵
Czy komuś się nie chce jeszcze tak iść jutro do szkoły jak mi ?  😵

mi.

Wczoraj miałam spine z mamą wieczorem o imprezę - wystarczającą za to karą jest dzisiejszy poranek  😵
o.. i jeszcze mama powiedziała,  że musimy porozmawiać, bo wczoraj nie wróciłam do domu o wyznaczonej porze... nie cierpię takich rozmów.
nopebow i jak tam z mama? powodzenia. 😉
losieq porozmawiamy dopiero wieczorem  😉 ja zaraz do stajni, a mama w pracy.
Facella   Dawna re-volto wróć!
10 kwietnia 2012 14:42
kurde, jutro do szkoły?! oo najn  😵
bakalia07   Nigdy nie rezygnuj z marzeń!
10 kwietnia 2012 14:49
Facella  😕  Jezu jak ja nie chcę iść. Znowu będę miała problemy z zaśnięciem .  🤔
Facella zareagowałam dzisiaj w dokładnie taki sam sposób ;D. Wszystko mówi przeciw: 2 książki do przeczytania, skończenie szkiców, rozwiązywanie układanki, oglądanie katalogu, itd. Ale spokojnie, to tylko 3 dni i weekend! 😀
małolaty umieram 😵
pojechałam do stajni rowerem, wracając wiał taki wiatr, że mi się rower zatrzymywał  🤦
jutro będą meega zakwasy  😕
Facella   Dawna re-volto wróć!
10 kwietnia 2012 15:11
CzarnaGrzanka, ja mam mieć na jutro gotowy speaking z angielskiego (ahahaahaha nawet nie przeczytałam tematu -___-) i w czwartek sprawdzian z historii  😤 w weekend jest Jaroszówka i chyba pojadę tylko na cross, bo się nie wyrobię. w poniedziałek kolos z biologii o którym wiem od 3 tygodni i nic się nie uczyłam  😵
także do weekendu daleko i wcale mnie ten weekend nie cieszy...
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
10 kwietnia 2012 15:34
A ja wróciłam w końcu do domu po spotkaniu z idaczerwcowa, i Alabamką i muszę powiedzieć, że było super i liczę na kolejne spotkania 😅
Facella: hahaha, speaking z angielskiego, skąd ja to znam? Babka nas tym ciągle męczy, ale w sumie to chyba dobrze 😉. Jaki macie temat? Historia to złooo, nie dziwię się Twojej emotce w ogóle, sama się cieszę, że kończę ten przedmiot w tym roku. Jedziesz na Jaroszówkę jako fotograf? 🙂 Biologia sama w sobie jest rewelacyjnym przedmiotem IMO, ale kolos to już gorsza sprawa ;/ (chyba zaczynam się bać matury...). Dasz radę, już niedługo! ^^
Hermes no i nawrócenie oczywiscie jako gwóźdź programu spotkania 😅 pomarańczowe spodenki  😜
Facella   Dawna re-volto wróć!
10 kwietnia 2012 15:37
foto, foto, gdzie ja bym miała startować cokolwiek  🙄
mówiłam, że nie wiem nawet jaki mam temat  😂
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
10 kwietnia 2012 15:40
idaczerwcowa, no tak zapomniałam o tym nawróceniu 😜 jeszcze kupię buty na koturnie pod kolor i będzie git 😎
Mysza   "Śmierć jest kolejnym koniem, którego dosiadamy"
10 kwietnia 2012 15:42
czarnagrzanka ooo Ty też dolny ? O kurczę 😁
Facella wiesz może kto jedzie jeszcze focić do Jaro ? Nie wiem czy się pchać ze swoim soniakiem i kitem 😁 Siary sobie nie chcę narobić jak pół towarzystwa wyleci z obiektywami dłuższymi od swoich rąk 😂
Facella  Faktycznie wspominałaś, nie ogarniam dzisiaj niczego  👀 😁 . Dlaczego w mojej okolicy żadnych zawodów?! Też bardzo chętnie pojechałabym coś obfotografować. Właśnie, z jakim sprzętem się wybierasz? 🙂 Mam te same obawy co Mysza, mój KIT (i również Soniak) może wyglądać dosyć zabawnie wśród reszty xd
Mysza dolny, w sensie dolnyśląsk? 😀 Matko, jaki ja mam nieogar....
Mysza   "Śmierć jest kolejnym koniem, którego dosiadamy"
10 kwietnia 2012 15:48
CzarnaGrzanka no baa że dolnyśląsk 🙂 Dawaj pojedziemy razem ... We dwójkę raźniej robić sobie siarę 😁
Tak w ogóle to jakie miasto ? 🙂 Może być PW 🙂
Facella   Dawna re-volto wróć!
10 kwietnia 2012 15:49
Mysza, zapewne K. Boryna, A. Cebulska, U. Słomińska. Cierp1enie pewnie też.

CzarnaGrzanka, idź się wyśpij  😁 N D3000 + N 55-200, ale założę mu tulipanka, będzie wyglądał bardziej profi  😁
eeej do mnie też pw z miastem!
Anderia   Całe życie gniade
10 kwietnia 2012 16:07
Wypadałoby napisać rozprawkę na polski na jutro, ale coś mi to nie idzie  😂 Chociaż temat jest całkiem fajny - "Czy lubisz fantastykę? Swoją tezę poprzyj przykładami z literatury, filmów, innych utworów oraz swoich własnych doświadczeń". Na myśl od razu nasuwa mi się Harry Potter i tłajlajcik, ale jakoś tak nie potrafię się do tego zabrać  😁
Czy ktoś z warszawskich trzecioklasogimnazjalistów ( :lol🙂 wybiera się jutro na dzień otwarty do Jose Marti?
nie ma to jak cudowne zakończenie wolnych dni 💃 wybawiłam się za wszystkie czasy 😂 teraz "oby do majówki i do wakacji" 😍 💘
mils   ig: milen.ju
10 kwietnia 2012 16:22
Ale miałam dzisiaj fajny poranek. 😀 Szkoda, że jutro do szkoły... Tyle rzeczy nie ogarniam, zapominam i w ogóle, że czuję ciągły, wewnętrzny niepokój. :/
Pozdrowienia od Nutki. 😉
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
10 kwietnia 2012 16:58
Jadę oglądać konia zaraz 😅
Hermes jaki?  gdzie?  👀
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
10 kwietnia 2012 17:01
idaczerwcowa, parę kilometrów ode mnie, rudą klaczkę, 10-cio letnią  🙂
szkoła  😵
a ja Wam się pochwalę, że w czwartek muszę iść na poprawę z matmy i zaraz jak będzie wynik to umawiam się na konie! pierwsza jazda od dawien dawna  😍
Hermes czekam z niecierpliwością na jakieś wiadomości jak koń  😀
maiiaF właśnie kiedy jest majówka ? (nie ogarniam  😡 )
A trening miałam super  😍
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
10 kwietnia 2012 18:02
Kamita01, jednak nie jadę, koleżanka pojechała ją zobaczyć, ale może jednak jeszcze dam radę i ja podjechać dzisiaj 😉

A tymczasem mój M. boi się jaka kara go spotka za to, że mnie wczoraj wystawił i wolał pić z kolegami w efekcie czego dostał mandat i jeszcze trochę, a bym go odbierała z dołka 😎
Heval ja tak samo, w sobotę jak dobrze pójdzie to wsiądę, o ile podłoże już jest ok, i cieszę się identycznie jak ty 😅
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się