Kącik Małolata...:D

Intryga, ciesz się, spotkałam kiedyś takiego łysola, któremu nic z grzywy nie można było zrobić 😁

Hermes, trzymaj się 🙁

Asiuuuuu! co jest? 🙁
Gęste grzywy są świetne!

Nienawidzę przerywanych grzyw! Koszmarnie to wygląda, wczoraj u nas w stajni dzieci przerwały kuca, wiecie, jak to się skończyło? Biedny, a miał taką piękną grzywę!
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
02 kwietnia 2012 18:16
Facella, no mogę pokazać, chociaż jak się skapnie, że dodałam to mnie zabije 😁

Facella   Dawna re-volto wróć!
02 kwietnia 2012 18:30
możesz juz usunąć, popaczyłam sobie  😁
ChingisChan co się stało?  🙁
Hermes jedź jedź do tego szpitala  😉

Miałam dobbry trening  🏇
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
02 kwietnia 2012 18:36
Facella, dobra, on na volcie nie siedzi na razie to może zostać 😁
Ale ogólnie lubi też konie i powiedział, że mógłby mieć konia,ale od źrebaka i że jak będę miała konia może czasem pojeździć 😅
Hermes, zazdroszcze.. mój były i mój poprzedni koń byli bojowo nastawieni do siebie..  👀
Ja na klinikach znienawidziłam gęstą grzywę mojego konia, zawsze ma ciętą „loczka” ale jest gęsta i taka kucykowa, lata na 2 strony... Na klinikach wcierałam w nią najróżniejsze specyfki a i tak była zasyfiona fuuujjj, raz, w akcie desperacji miałam ją ściąć maszynką na zero, ale mi weta zabrobiła :p
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
02 kwietnia 2012 18:42
Intryga, Młody jak wczoraj mój M był w stajni się w sumie chyba polubili, ale ogólnie młody do ludzi bardzo pozytywnie nastawiony jest 😉 a no i zapomniałam się pochwalić, że wczoraj był ze mną w stajni 😅
Facella   Dawna re-volto wróć!
02 kwietnia 2012 18:47
mój przyszły mąż nie będzie miał wyboru, będzie mnie woził, przywoził i jeszcze przy przyszłym koniu robił, jeśli zajdzie taka potrzeba. i nie ważne, czy mu to będzie odpowiadać  😁
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
02 kwietnia 2012 18:49
Facella, mój powiedział sam, że jak będzie ciepło to może ze mną jeździć do stajni 😎
Arroch, Badzio chyba pociąłby się wtedy szkłem z tego okna, którego nie miał ;D.
mils   ig: milen.ju
02 kwietnia 2012 19:00
Hermes sklonuj go i mi odsprzedaj! 😁
jett   success is the best revenge
02 kwietnia 2012 19:16
Lubelskie Małolaty  :kwiatek:
Kto wybiera się w tym roku do liceum? W jakie celujecie?  🙂
jett, a ty co wybierasz?

Mój brat chce iść do XIV - na drugim końcu Lublina  😵.
Wkurzasz mnie, chyba się skuszę na berrego  😵

A Ty mnie wkurzasz, bo narobiłaś mi wielkiego smaka na te babeczki! Już wiem co będę robić w środę po południu 😜
Karmelek1700   Go Go Power Rangers!
02 kwietnia 2012 19:24
jett - jadwiga unia V lub XXIII 😉
Mi bardzo dobrze samej ogólnie z facetami nie mam dobrych wspomnień... 😁 A moje koniczki dzisiaj jednak zrobiła koleżanka bo ja miałam kolejne korki (przełożona godzina) i...czuję progres znowu!! 💃 Za to jutro już idę śmierdziuchy wykiziać, wymiziać i ruszyć zadki  🏇
jett   success is the best revenge
02 kwietnia 2012 19:25
Myślałam nad 5, 23, 9 i 6, ze wskazaniem na dwie pierwsze.
ChingisChan   Always a step ahead! :)
02 kwietnia 2012 19:25
Arroch bierz berry, cokolwiek to jest, byle berry!
ja się nie wypowiadam na razie na temat facetów, sama mam jedną nie zamkniętą sprawę  🙄

Mój koń się ujeżdża, albo ja w końcu uczę się jako tako jeździć, a nie tylko na koniu siedzieć. Taki luźny jak dziś, nie był nigdy! Pierwszy raz miałam go całkiem w łapce na lewą stronę. Jestem w szoku  🤔
finku, pyszne są! Zapraszam na degustację 🙂 jutro i tak sidzę w domu, w gratisie z siostrą, bo nie ma lekcji 🙂
rumka   niezbadane są wyroki boskie
02 kwietnia 2012 19:31
Byłam u fryzjera i czuje się beznadziejnie tak brzydko jeszcze nikt mnie jeszcze nie obciął  😵
Chyba zachodzi we mnie proces nawrócenia bo zachciało mi się iść do kościoła gdzie od 3 lat nie byłam w kościele nawet w święta 🤔
jett, szczerze polecam 6 🙂. Bardzo fajna szkoła, a poziom nauczania wcale nie jest niski.

rumka, trzeba wiedzieć, gdzie chodzić  😎.
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
02 kwietnia 2012 19:51
Jutro na 8:15 mam rtg.. zobaczymy co wyjdzie. Jadę jednak z mamą 😉
faceci? po co mi, kiedy mam 70 zadan z fizyki 💘
.
rumka, aż nie mogę doczekać się naszego spotkania 😁 [sub][sub][sub][tt][tt][tt]O ile aktualne i dostanę pozwolenie na "tak daleki wyjazd"[/tt][/tt][/tt][/sub][/sub][/sub]
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
02 kwietnia 2012 20:13
EwuśCa, mogę Ci na PW przesłać numer do dobrego sprzedawcy 🙂
rumka   niezbadane są wyroki boskie
02 kwietnia 2012 20:16
Sisisa poszłam bo była u niej moja koleżanka i ma śliczną fryzure a mnie tak zj*bała że masakra  👿
mitery zanim ty namówisz rodziców to ja pójdę już do swojego fryzjera i będę mieć piękną fryzure  😂
Bo faceci służą tylko do jednego i tego się trzymajmy. 😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się