Ochraniacze

Ja używam białych Horze od ok miesiąca. Jak je zobaczyłam to byłam pozytywnie zaskoczona. Super wyglądają i dobrze przylegają do końskiej nogi 😉

-Bez problemu się je myje - jedynie na lamówce zostają plamki ale mysle że jak wrzuci sie je do pralki to będzie znów biała
-Futerko wcale nie łapie tak bardzo piasku - wystarczy wytrzepać ;]

Tak więc dla mnie jak za taką cene naprawdę warto je kupić ;] nawet jeśli się zeszmacą za jakiś czas wolę wydać na komplet ok 70zł niż 200+ za inne ;]
dokładnie tak, ja moje mam od października jak się zniszczą to kupię kolejne.  fajne jest to, że jak się ubłocą to przecieram tylko na drugi dzień, wszystko się wykrusza i praktycznie nie widać brudu a już napewno nie z daleka 🙂
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
17 marca 2011 09:50
epk-ja tez sie obawialam tego futerka, ale ono sie sprawdza super, nawet lepiej niz neopren w WW. Ja jezdzilam w nich w mega błocku(nie mam hali) i po lekkim wysuszeniu wszystko elegancko sie czysci szczotka, zero wysiłku, kon sie nie obciera, a on z tych delikatesow.Warto sprobowac, tym bardziej, ze cena bardzo, bardzo zachecajaca  🙂
kujka   new better life mode: on
17 marca 2011 11:01
O dzieki dziewczyny! No widzicie, a ja myslalam ze jak wydam tyle kasy na ochraniacze to bede miala spokoj przez kolejne 2,5 roku!

milusia, masz jakies fotki na koniu tych horze? Zarzucilabys linkiem gdzie one sa za 30 zl? 😉
Ja tez jestem niezadowolona z WW.
Szukam teraz czegos porzadnego ale jakos nic nie przypadlo mi do gustu.
kujka prosze biale horze za 30zl ,czarne uzywam na codzien od listopada i sa caly czas w dobre formie  😉
Kastorkowa   Szałas na hałas
17 marca 2011 15:37
mógłby ktoś podlinkować te horze
Miałam horze białe i oddałam, dokuczali że obciachowe 🤦

Poza tym miałam problem dobrać rozmiar..L za duży, M mały.
Najlepiej kupować u forumowej maxowej 😉
Kupiłam u niej już kilka kompletów czarnych i niedawno białe 🙂
Używam czarnych już rok, są nie do zabicia. Łatwo się piorą, futro wystarczy wytrzepać - a nawet jak się zniszczą, to nie szkoda wyrzucić i kupić nowych, bo wytrzymały już rok 🙂
szaraczki:

Na tył lepiej brać większe (L) a na przód rozmiar mniejsze (M) wtedy wyglądają fajnie 🙂
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
17 marca 2011 18:55
A myślicie, że te ochraniacze wytrzymają z podkutym koniem na padoku? Warto?
arivle, warto spróbować 😉
Moja jest od zawsze kuta na 4, na ochraniaczach nie ma ani rysy, ale też inna sprawa, że ona bardzo szanuje nóżki 🙂
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
17 marca 2011 19:31
Croopie, problem w tym, że moja w ogóle nie szanuje nóżek  😵  🤬 A że nogi ma słabe to robią się schody. Pewnie zaryzykuje, bo nawet jak się szybko rozlecą to nie będzie szkoda.
kujka   new better life mode: on
17 marca 2011 20:25
Misia, dzieki, wygladaja bardzo elegancko!

croopie, Dramka, dzieki za fotk dziewczyny, niedlugo zanabede takie ochraniaczki i pochwale sie w watku 🙂
darolga   L'amore è cieco
17 marca 2011 20:29
kujka - no i masz, problem nam się sam rozwiązał  😁

Dzisiaj, dzięki uprzejmości Abeby (:kwiatek🙂 wymacałam i przymierzyłam na Korabskim białe Horze.
I powiem tylko tyle:  😍 😍 😍  To jest to! Są piękne i wyglądają super! A jak do tego mówicie, że niezniszczalne... biorę! Tylko cena mnie trochę ścięła z nóg. Na szczęście tym razem - w sensie pozytywnym! Rany, naprawdę są aż tak tanie? Nie wierzę!  😅
Misia chodzi o to ? http://allegro.pl/ochraniacze-horze-podszyte-futerkiem-rozm-s-i1513009530.html ? bo tyle jest już tych Horze że głupieje  🤔wirek: .
Kastorkowa   Szałas na hałas
18 marca 2011 17:19
czy te białe ochraniacze szybko żółkną? jeśli wogule? bo nie wiem czy brać białe czy czarne
SrokateSzczescie tak to te 😉
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
19 marca 2011 14:21
Pauli - haha, no i uruchomiłaś we mnie znowu zakupoholizm! Ale skorupki białe? Fuuuj, nie. Więc przez Ciebie uwidziałam sobie białe WW!  🤬  jaaaa cieeeee, będzie mu ślicznie  😍

Hahahaha 😀 tylko pochwal się zdjęciami, jak już do ciebie przyjdą 😎
Białe skorupy są piękne przecież 😍




Świetnie wyglądają moim zdaniem wszystkie ochraniacze PRO białe, ale koniecznie z czarnym neoprenem i rzepami 😀
Też chyba mam jakieś zboczenie na punkcie ochraniaczy, zawsze miałam, tylko aktualnie konia do nich brak 😁
co do tych tanich ochraniaczy z HORZE...
takie drobne pytanie do osób mających te w największym rozmiarze - czy wg was pasowały by one na konia którego nogi w najwęższym miejscu mają wymiary:
przody - około 26 /może 25,5/
tyły - około 28
trochę niewymiarowy koń mi się trafił  😁 (nie ma to jak zimnokrwiste 'bydle' )
już kiedyś się nad nimi zastanawiałam, ale porzuciłam temat gdyż uznałam, że nie ma sensu tak w ciemno zgadywać
pomoże ktoś?
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
19 marca 2011 23:11
Ja też średnio polecam WW. W Skach okrutnie paski z rzepów się darły (nitki wychodziły) i musiałam je przypalić, w Mkach (na tyły) nie było tego problemu.
Oczywiście bardzo łatwo się brudzą, od wewnątrz przykleja się do nich brud. Mam je pół roku, więc póki co nie żółkną.
czy ktos moze pomierzyc horze w rozmiarze S ile maja wysokosci? (te po ok 30zl za pare...)
Lanka_Cathar   Farewell to the King...
20 marca 2011 18:54
Myślałam, że tylko ja mam problem z WW. Przody są nadal w super stanie. Natomiast tyły... Rzepy już ledwo dychają, jeden powiewa radośnie i w środku zaczął się przecierać neopren.
jak dobrze, że skutecznie mi odradziliście WW
ale teraz jestem znów w czarnej dziurze  ❓
Lanka_Cathar   Farewell to the King...
20 marca 2011 20:48
Ja z mojej czarnej dziury dojrzewam do Veredusów Carbon Gel. Tzn. dojrzewam do uświadomienia mojej gorszej połowy, że skoro jest bogatym informatykiem (a ja tylko biednym instruktorem) i odgraża się, że koń jest w połowie jego, to mógłby zadbać np. o drogocenne nóżki owego konia.  🤣 [sub]I za każdym razem słyszę: "A dasz mi na niej pojeździć"?[/sub]
😁 dobre uśmiałam się , ja mam zwykłe verdusy ale marzą mi sie pełne ochraniacze i po obejrzeniu i przeczytaniu wielu stron myślałam że WW to to , ale jak mam dać tyle kasy na pół roku to się niebawie !
zielona33 jak chcesz dobre ochraniacze pełne to kup Kieffera. Ja swoje męcze juz z 5 lat.
Poprzednio miałam takie same po 8 latach oddałam koleżance w dalsze uzytkowanie
należało tylko wymienić rzepy bo już słabo trzymały.
DaliaSoto  daj mi prosze linka  🙇
Ja kupowałam u nich w sklepie stacjonarnie, a na stronie znalazłam tylko te: http://www.e-cavallo.pl/Ochraniacze_neopronowe_Profi_Kieffer-183.html  ale w sklepie na miejscu jest większy wybór.
Ja mam dokładnie te: [[a]]http://cgi.ebay.de/Kieffer-Sehnenschoner-NEOPREN-PROFI-Gr-XL-/280645085447?pt=Reitzubeh%C3%B6r&hash=item4157c02907[[a]]
Zamailuj do sklepu
:kwiatek: dziękuję
moje PC katuje już z 9 lat, rzepy były wymieniane wielokrotnie, nie wyglądają już pięknie, ale nadal są nie do zajechania
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się