Ochraniacze

kurcze, znalazłam mega fajne ochranicze ;-)
ale cena powala... pasowałyby miróż, fiolet, czerwień, limonka  🏇 🏇

ciekawa jestem też co do jakości i "ochronności"

[[a]]http://sklep.horses.pl/product-pol-4810-Professional-s-Choice-ochraniacze-VenTECH%E2%84%A2-Elite-komplet-na-4-nogi.html[[a]]
Dodofon, o Prof Choice już była mowa, wstawiałam chyba nawet zdjęcia.
Ja mam turkusowe na przód, ale SMB II więc model sprzed 2-3 lat chyba? Jestem bardzo zadowolona, najlepsze ochraniacze jakie miałam do tej pory🙂
A cena.. niestety powala;/ Polecam poszukać tych starszych modeli, one są tańsze, a moim zdaniem bardzo fajne.
caroline   siwek złotogrzywek :)
17 grudnia 2010 12:10
czy ktoś z was miał ochraniacze woof wear excercise/dressage wraps? jakies opinie? :kwiatek:
Czy ktoś używa ochraniaczy transportowych całych obszytych  eko-skórą? Jak się sprawują?
Czy ktoś mnie oświeci czym różnią się Veredusy Pro Jump od Pro Jump Elastic ??
http://www.equishop.pl/zobacz,616,kat,72,veredus-pro-jump-
http://www.equishop.pl/zobacz,733,kat,72,veredus-pro-jump-elastic
W elastikach jest krótsza skorupa i wystaje neopren, w tych zwykłych nie 🙂 Jakie polecicie białe ochraniacze, porządne, łatwe do utrzymania w czystości, chętnie neopreny, wysokie-najlepiej podobna wysokośc tyłu przodu ?
equi.dream, wow !! Umknął mi ten szczegół. A gapię się na te zdjęcia od ładnych paru minut. Dzięki bardzo. 😉


Hmmm... ciekawe dlaczego tak. Co lepsze ? Chyba pełniejsze.
A czy te elastic nie są czasem zapinane na kołek a pasek jest z gumy? Bo te drugie mają takie paski na rzep jak stare modele veredusa.

Ja bym brała elastic  😉
Faktycznie. To chyba te elastic to lepszy wybór i lepiej pasują do tej linii nero.
elastic lepsze 🙂
Szumka94   This opportunity comes once in a lifetime yo ! ♥
22 grudnia 2010 13:15
Orientuje się ktoś może jak wypada rozmiarówka ochraniaczy VILLA HORSE memory foam?
Czy full (uniwersalny) będzie dobry na mojego konia (hucuła) który nosi np. coby lami-cella?
Szumka94, Gdzie znalazłaś coby lamicella i które to? 👀

ale wydaje mi się, że rozmiar uniwersalny tych villa horse będzie za duży na hucuła. Oglądałam te ochraniacze w sklepie na swojego sp z "małopolską nogą" noszącą się w rozmiarze pomiędzy cob i full i wydały mi się bardzo duże. Wielkościowo wydaje mi się, że wychodzą mniej więcej jak lamicelle pro, rozmiar uniwersalny, a te lamicelle na mojego z kolei są trochę za duże.
Zapytaj o rozmiar w centymetrach albo zmierz w sklepie. 🙂
Szumka94   This opportunity comes once in a lifetime yo ! ♥
22 grudnia 2010 16:25
hm, wydaje mi się, że te które mam w stajni mają metkę z rozm. cob :P
tych memory foam nie robia w wersji cob- tak mi powiedziano w kilku sklepach
ja mam wlasnie te uniwersalne i jest to duzy full, moj kon nosi M w veredusach i przody sa ciut za wysokie, tyly musze sciskac mocno🙂 Kon ma 165 cm w klebie i noge 20,0🙂 ale material bardzo fajny, ani razu nie obtarly mi konia a Drapipa jest bardzo wrazliwy. No i srodek bardzo latwo utrzymac w czystosci 🙂
Chcę kupić coś taniego na padok, ale jest jeden warunek - na przody muszą być obustronne skorupy, bo jesteśmy po nakostniaku z zewnętrznej strony nogi. Myślałam nad Lamicellami (tymi zwykłymi, nie z serii Pro), Tattiniakami (też najprostszymi) i również najzwyklejszym modelem Horze. Co lepsze? Dodam że mój koń ma różne dziwne pomysły i na padoku z nogami wyczynia dziwne rzeczy, nie mówiąc już o wyścigach z kolegami i barankach 😉
Wiecie gdzie mogę kupic kaloszki eskadrona, o te;
Anderia   Całe życie gniade
26 grudnia 2010 13:02
Na okserze na pewno 😉
wooo 166 zł za takie kaloszki xD ale chyba dobrze się spisują? sporo re-voltowiczek je ma i widziałam też foto po praniu w tym wątku, chyba się opłaca ; )
Anderia   Całe życie gniade
26 grudnia 2010 13:25
Jak dla mnie bardziej opłacają się Mustangi - około 100 zł tańsze a jakość... ta sama  🙂
A gdzie moge takie mustangi dostac? xD widziałam je chyba kiedyś na allegro a teraz nic..
Anderia   Całe życie gniade
26 grudnia 2010 13:34
Wystarczy napisać do producenta - http://www.mustang.pl/ tylko ostrzegam, rozmiarówka jest dosyć dziwna. Zamówiłam L a kaloszki są wielkości sporawych XLek  🤔wirek:
ojojo i jak tu teraz trafic na odpowiednie ? xD chyab trzeba będzie o rozmiar mniejsze zamawiac ;3
Jak dla mnie bardziej opłacają się Mustangi - około 100 zł tańsze a jakość... ta sama  🙂


naprawde w to wierzysz? 🤣

oczywiscie ze sa duzo gorsze jakosciowo. byla o nich mowa w watku o kaloszach
Kastorkowa   Szałas na hałas
26 grudnia 2010 16:09
http://www.gnl.pl/ochraniacze-miekko-podszyte-horze-p-4813.html co powiecie o tych ochraniaczach??
Nadają się na jakieś skoki? i jak z ich trwałością ? bo wyglądają na wytrzymałe
totalna szmacizna, na skoki absolutnie nie polecam, nic nie chronia i kiepksie sa, ogolnie NIE polecam 😉
Kastorkowa   Szałas na hałas
26 grudnia 2010 16:15
to dziwne bo słyszałam same pozytywy na taką jazdę 2-3 razy w tygodniu moja znajoma ma i sobie chwali
CO ma w nich chronic? ten cieniutki material? sztuczny baranek, ktory jest cieniutki?? TO jest dobra ochrona wg Ciebie? jesli tak to ok 😉 ja rozumiem pod haslem dobrej ochrony nog co innego po prostu 😉 wg mnie sa to takie ochraniaczki zeby cos bylo na nodze, ale chronic to nie maja co, bo niby jak. to juz owijka wiecej da 😉 pytalas tez o skoki, a nie o jazde 3 razy w tygodniu. tak wiec na skoki nie polecam. a jazda jezdzie nierowna, kon koniowi rowniez. to co wiem o tych ochraniaczach Ci napisalam, jak myslisz, ze sa super, to po co pytasz tu? 😉

edit:lit.
Kastorkowa   Szałas na hałas
26 grudnia 2010 16:24
ja nie wiem  jakie one są więc pytam wiem tyle co mi znajoma  mówiła i nie mówię że chronią a o skoki to jakieś takie tylko na pojedyńcze a nie na zawody
Kastorkowa dla mnie skoki to skoki, nie rozdzielam teraz czy zawody czy nie, chodzi teraz o ochrone nogi konskiej prawda? 😉 a te ochraniacze nie ochronia nogi dobrze. jezeli Twoja kolezanka je ma to popros, zeby Ci je pokazala, ogladnij dokladnie na zywo to sama zobaczysz, ze sa tak zrobione, ze niebardzo co ma chronic 😉
Kastorkowa   Szałas na hałas
26 grudnia 2010 16:31
Dlatego się pytam bo nie wiem czy sens kupować skoro wogule nogi nie chronią to potawie na owijki bądź zwykłe skokówki
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się