Ochraniacze

mi BR nie pasują-nie ma kołeczków i źle na nodze Polce leżały, takie mhm przykrótkie 😀
środek ma nieco inne wypełnienie ( żel) i skorupka ma dodatkowe wzmocnienia (karbonowa wkładka). Przód carbon a tył jeszcze myślę😀 nie miała baba kłopotu to kupiła konia z długimi szkitami 😀
sei   . let's grow old together & die at the same time .
07 kwietnia 2013 20:31
tzn chodziło mi o 'krój' 😉 bo wydaje mi się, że z wierzchu są takie same, a olimpici mówisz, że ci się przekręcały.
mnie w BRach pasuje to, że są miekkię od wewnątrz i skorupa też jest pracująca. no, ale my nie mamy problemu długich nóg  😁
może eskadrony? ich tyły są przedłużane, krój łezki. zapomniałam, kołeczki! 😉 swoją drogą po dłuuugim czasie użytkowania doszłam do wniosku, iż mnie wkurzają - wole standardowe zapięcia, mocne rzepy 🙂
mnie rzepy wkurzają, dziś myślałam, że osiwieje...czepia się to do rękawiczek...
może na Polce się nie będą przekręcać? kurcze, sama nie wiem...
xequus   Miłość na dwa serca i sześć nóg...
07 kwietnia 2013 23:09
Dziewczyny, a jak kalosze BR Pro Max ? bo tak jakoś marnie wyglądają w porównaniu do ochraniaczy, a cenę mają spora...

Edit: a może to wina marnych zdjęć w polskich sklepach 😉 patrzcie jak tutaj się BR'y prezentują:
http://www.ooteman.nl/on-the-horse/boots-and-bandages/tendon-boots/br-tendon-boots-pro-max-rear





to podobno kolor tabacco 😉 jakby naprawdę taki był to ja sobie daję za nie odciąć ręce i nogi  😍


przy okazji znalezione na holenderskiej stronie "dziury" w BR, więc strychujące się konie niestety odpadają
xequus, xxagaxx pisała stronę wcześniej, że też już ma takie dziury w Pro Maxach 😉
A kalosze są porządnie wykonane, rzep bardzo mocny. Rozmiarówka podobna do Horze.
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
08 kwietnia 2013 07:05
Kaloszki BR są bardzo fajne, ja mam i sobie chwalę. A kolor tobacco wygląda zupełnie inaczej niż na tych zdjęciach.
U mnie tobacco w słońcu pasuje nawet całkiem dobrze do obszycia siodła w kolorze london, także według mnie zdjecia ze stron nijak się mają do rzeczywistości.

edit: dodałam zdjęcie
Moon   #kulistyzajebisty
08 kwietnia 2013 07:11
O fak, dobrze, że nie połasiłam się na te BRy, Barb miałby je w takim razie jako jednorazówki  🤔
Futerkowe kaloszki ładne, ale też juz mi się porysowały deko, w dodatku skórka na samym dole w jednym miejscu pękła (podejrzewam, że podczas jeżdżenia drągów). Zwykłe skorupki BR kocham miłością wielką, ale inne ochry/kalosze już się nie skuszę.
Co sądzicie o tych ochraniaczach : http://www.gnl.pl/komplet-ochraniaczy-p-15006.html ? Miał ktoś z nimi styczność ? Jak wychodzi rozmiarówka?  :kwiatek:
azazu93, cofnij się stronę wcześniej...

Skorupki BR mają przyjazną cenę bo 160 za komplet to nie dużo, ale czy ktoś wie gdzie można dostać czarne?
Są różne kolory, ale czarnych cholera brak 🙁
Moon   #kulistyzajebisty
08 kwietnia 2013 10:09
Perlica, napisz do Animalii.
Perlica własnie szukałam BR ale czarnych lub biało-czarnych i tez nie widziałam, a te mnie dosyć zaciekawiły 🙂
Moon, ale co mam pisać? Właśnie widziałam BR w Animalii i mnie zaciekawiły i tam nie ma koloru czarnego 🙁 to chyba nie ukrywają ich przed klientem 🙂
Moon   #kulistyzajebisty
08 kwietnia 2013 10:23
perlica, masz pw.

A te HKMy wyglądają fajnie, te kolorowe to na cross fajnie by wyglądały, tylko pytanie jak z wytrzymałością ;-)
dziewczyny bardzo dziękuję za Pw 🙂

ale się podjarałam  😀
http://www.ooteman.nl/on-the-horse/boots-and-bandages/tendon-boots/br-tendon-boots-ventage
ale super te BR wygladają  😉
xequus   Miłość na dwa serca i sześć nóg...
08 kwietnia 2013 11:01
Co sądzicie o tych ochraniaczach : http://www.gnl.pl/komplet-ochraniaczy-p-15006.html ? Miał ktoś z nimi styczność ? Jak wychodzi rozmiarówka?  :kwiatek:



Mnie nie przekonuje rozmiarówka COB/FULL, a na tych zdjęciach na nogach wyglądają na małe. Założone dziwnie, w ogóle są gdzieś ponad stawem pęcinowym... 😉 Więc pewnie na COB super, ale na FULL będą małe, jeśli sugerować się tymi zdjęciami na koniu...
dokladnie tak... na cob i malego fulla pasuja, na normalnego ledwo, a juz na duzego fulla niet
Na mojego L veredusa jest idealne, za to kupiłam teraz do ciurania te HKM i niestety ciut przymałe  🤔
zonk mamy ten sam problem z Polką😀
no niestety mam konia z nogami mamuta  😂 z bardziej szmacianych ochraniaczy pasowały na niego jeszcze te tanie Horze, mam też skorupy eskadrona i powiedzmy, że mniej więcej są ok, ale nie obraziłabym się gdyby były ciut większe  🙂
tanie horze  też mamy😀 u nas niestety jest tak, że to co obejmuje staw w cob/full jest no za małe😀 długość też  lipnie, jedynie gumki się dociskały, ale wyglądało to... wsiowo😀
deborah   koń by się uśmiał...
10 kwietnia 2013 08:19
używał ktos z Wastakie ochraniacze
http://www.gnl.pl/komplet-ochraniaczy-p-15006.html

białe wyglądają całkiem fajnie ale nie wiem czy to koń taki duży czy one takie płytkie są jak na zdjęciu



deborah, było o nich, właśnie każdy zadaje to samo pytanie ale nikt nie używał 🙂
deborah   koń by się uśmiał...
10 kwietnia 2013 08:38
chyba zaryzykuje 🙂 cena bardzo przyjemna Clever ma cieniutkie nóżki może nie będą wyglądały tak kuso jak na zdjęciu powyżej 🙂
deb to jest typowy cob/full🙂 już się wydowiadywałam 😀
deborah, ja mam inne HKMy, tez rozmiar cob/full i przyzwoicie się prezentują na nogach mojego. A te z linka mi tez się podobają 🙂
deborah   koń by się uśmiał...
10 kwietnia 2013 08:47
tym bardziej zaryzykuje. szkoda że przegapiłam promocję 🙁 
Mi się wizualnie nie podobają te trzy zapięcia w przodach i jedno, takie znikąd w tyłach.
Jakby miały po dwa to byłby pewnie szał, a tak takie niedorobione według mnie. Ktoś chciał dobrze, ale mu nie wyszło.  😉

To już tylko i wyłącznie moje czepialstwo, bo pewnie będą bardzo fajne, a i cena atrakcyjna  🙂
Ja się w końcu nie zdecydowałam na BRy tabacco. Na Dzionku wyglądają tak:



Brązowe z kolei za ciemne, giną. Nic to, szukam dalej. A gdzie wy widziałyście komplety BR za 160zł? W animalia.pl coś nie widzę?
deborah   koń by się uśmiał...
10 kwietnia 2013 09:37
Dzionka, faktycznie niespecjalnie... może to tylko kwestia kontrastu d maści a może braku reszty sprzętu pod kolor? a nie podobają Ci się te Hansbo z futerkiem?

quantanamera,  a czy te yorki występują w kolorze białym?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się