Końska rewia mody cz. 3

Bee.   przewodnicząca chaos serce ma przebite strzałą.
02 września 2009 14:22
[quote author=fruity_jelly link=topic=29.msg286323#msg286323 date=1246263946]
Ponia jakie masz owijki? idealnie pasowałyby do mojego ciemnozielonego czapraka 🍴



To tattini, takie bawełniane (chyba?) dostałam je pare lat temu.
[/quote]

Fin, przepraszam, to wynik nudy  😁
wątek zamknięty
wczoraj macałam w sklepie miniaturkę tej polarowej derki euro-stara, zachwyciła mnie, najlepszy polar jaki kiedykolwiek miałam w ręku. Cenę ma tylko zaporową ja za polar, prawie 400 zł 🙁
wątek zamknięty
Bee a idź Ty 🤬 lepiej lekcje odrób, jak tak sie nudzisz 😂
[żartuje oczywiście :kwiatek:]

Dziewczynka metka to metka 🙂 a ze przy okazji dobry polar, to inna bajka 😁
wątek zamknięty
ładny ten cross-in granatowy z niebieskim  😜
wątek zamknięty
Bee.   przewodnicząca chaos serce ma przebite strzałą.
02 września 2009 14:39
pff, Fin, mam miesiąc wakacji jeszcze, hahah  😂

a co do owijek, to wiedziałam jakie ma Ponia, bo dziś właśnie szukałam (bo skleroza nie boli) jakie będą mi do ES szmaragdowego pasować.  🤣
wątek zamknięty
Ja chyba muszę sobie jakąś mega dobrą pracę załatwić... przecież nowa kolekcja ES jest zarąbista  😍 😍 ehh zbankrutuje ;/
wątek zamknięty
pony   inspired by pony
02 września 2009 14:46
[quote author=Ponia link=topic=29.msg287149#msg287149 date=1246355813]
[quote author=fruity_jelly link=topic=29.msg286323#msg286323 date=1246263946]
Ponia jakie masz owijki? idealnie pasowałyby do mojego ciemnozielonego czapraka 🍴



To tattini, takie bawełniane (chyba?) dostałam je pare lat temu.
[/quote]


fruity jak to nadal aktualne, to mam takie owije po matrixie jeszcze, dam Ci, tylko sie przypomnij.
wątek zamknięty
Ada   harder. better. faster. stronger.
02 września 2009 19:21
rivik, no tak, przecież to napisałam 😉
wątek zamknięty
Ja tak na marginesie chciałabym bardzo pochwalić pad z Jarpolu - uprałam go wreszcie, a był naprawdę mocno zciurany po paru wyjazdach z koniem bez możliwości prania i wygląda jak nowy  😍
wątek zamknięty
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
03 września 2009 09:33
Baby... Gdzie mogę kupić Leopardowy czaprak (HKM to był?)? Kiedyś był chyba na GNL, a teraz szukam i szukam i są tylko owijki i sexy bryczesy w tenże wzór... :P
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
03 września 2009 09:47
Raven, czemu sie do mnie w tej sprawie nie odezwalas?  🤬
a swoja droga... no wiesz, przeciez to JA jestesm poskramiaczem dzikich potnikow, chcesz mnie zdetronizowac?
ja tez nie moglam nigdzie znalezc (nawet opisywalam na volcie jak zamowilam go z GNL po czym po 2 tygodniach dowiedzialam sie ze go jednak nie maja i mie nie beda....:/ ). sciagnela mi go TOEN z allegro.
wątek zamknięty
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
03 września 2009 09:53
No bo pomyślalam, że skoro go masz, to już sie nie interesujesz co gdzie i jak 😉
Spokojna głowa, jeszcze (zaznaczam JESZCZE 😀iabeł: ) go nie kupuję... Bo może jakaś nowa Anka mnie bardziej skusi 😁
Dzięki wielkie za cynk kochana :kwiatek:
wątek zamknięty
Ze strony Horze: www.horze.com 😉


a ja chce zamowic ten katalog i wypelniam te pola i klikam dalej i nic 🙁 i dalej mi wyskakuje ta sama strona i nic sie nie dzieje 🙁 help !  🙄
wątek zamknięty
ee, mi też się tak robiło, po czym po 3 tygodniach przyszedł katalog 😉
wątek zamknięty
czyli jest nadzieja ze jednak jest ok i przyjdzie ?  👀
wątek zamknięty
nadzieja jest 🙂
wątek zamknięty
deborah   koń by się uśmiał...
03 września 2009 11:54
Dzionka, cieszę się że padzior przeszedł test prania 🙂
wątek zamknięty
musze przyznac ze ciuszki z zimowej kolekcji horze sa duzo ciekawsze niz ES  👍
wątek zamknięty
Bee.   przewodnicząca chaos serce ma przebite strzałą.
03 września 2009 13:49
powiecie mi, czy znajdę gdzieś taki potnik

nie mattesowy i nie w mattesowej cenie?  😁
wątek zamknięty
Np. tu:
http://www.sklep.hippica.pl/c,pl,57,1,1,0,long,hippica+-+sprzet+jezdziecki.html  🙂
wątek zamknięty
lub tu ale z DE wiec drozsze chyba od hippici http://www.hippoland.abc24.pl/default.asp?kat=45411
jak kupisz to daj znac jak taki czaprak wyglada po kilkunastu praniach... bardzo mnie to ciekawi... jednak podkladka ma pod soba czaprak, a takie cos, szczegolnie kiedy kon nie jest ogolony i tarza sie w kurzu codziennie, to obawiam sie, ze za dlugo nie przezyje  😁
wątek zamknięty
Bee.   przewodnicząca chaos serce ma przebite strzałą.
03 września 2009 14:08
narazie się rozglądam, ale tak jak mówi rivik, nie wiem, czy jest sens, bo mój koń rekreant, nie golony, w dodatku z tych, co kochają się tarzać w błocie.
ale dziękuję, jak się zdecyduję jednak i finanse pozwolą, to zdam relację.
wątek zamknięty
dziewczyny potrzebuje pomocy poszukuje jakiegoś czapraka pasującego do ochraniczy takich jak w linku z tym że neopren jest błękitny a plastik beżowy
http://konik.com.pl/sklep,1321,,,03,,pl-pln,634644,0.html
wątek zamknięty
caroline   siwek złotogrzywek :)
03 września 2009 14:22
pamietajcie, ze taki futrzany czaprak jest DUŻO grubszy od zwykłego czaprak i naprawdę robi różnicę w tym jak się siodło układa.
jesli siodlo jest ciutkę zbyt szerokie to będzie super - konie bardzo fajnie chodza pod takimi baranicami.
ale jesli siodlo jest na styk - to nie polecam.

wątek zamknięty
może błękitny fair play? chcoiaz nie wiem czy skorupa nie ma innego odcienia

wątek zamknięty
skorupa jest taka jakby musztardowa, chciałam HH do kompletu ale zostały w okserze tylko ujeżdzeniowe :/
ale ten fair play może by mniejwiecej pasował
wątek zamknięty
Może ten błękitny pierwszy od góry equi-theme ?
wątek zamknięty
justyna... może taki
czaprak "Wave" Busse do kupienia w GnL
wątek zamknięty
wątek zamknięty
A ja mam foty z nowej kolekcji Anky :p Proszę http://sklepkarina.pl/ małe foto ale jest . Podobają mi się wszystkie kolory dobrze , że nie mam konia xD
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.