Kto z Voltowiczów na Kyrę?

ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
10 sierpnia 2010 09:28
Jakieś coś artystycznego ze srebra z bursztynem z elementami końskimi
popieram Elę - dobry pomysł z tym srebrem
lostak   raagaguję tylko na Domi
10 sierpnia 2010 10:35
[quote author=sznurka link=topic=26137.msg671910#msg671910 date=1281427713]
zamów jej komplet u deb
dokładnie - taki zestaw jak ten Centurionowy plus np. kamizelka i kurtka przeciwdeszczowa, będzie wypas 😉
[/quote]

Kyra ma swoją kolekcję🙂 tez o tym myslalam.... ale Kyrak jest dla niej...
rybka   Różowe okulary..
10 sierpnia 2010 10:53
Ja mam taki pomysł nieco abstrakcyjny, stworzyć album, ze zdjęciami voltowych koników i voltowiczów, opatrzony zdjęciami nie tylko volto-koni ale też np. jakiegoś zabytku , który niedaleko się znajduje, np. Konik Łatek stoi na mazurach  więc dołączyć też fotę mazur i podpisać, pod fotą Łatka wpisać kilka słów o koniku i właścicielu, lub słowa skierowane do do samej Pani Trener. Zrobić album wycieczka dla Kyry po naszym kraju naszych stajniach, naszych koniach, tak aby przybliżyć jej ludzi, którzy przyjechali ją oglądać nie tylko Ci topowi jeźdźcy , ale też tacy, którzy tylko w tereny ganiają, ale chcą sie uczyć. Stworzyć album, mamy to paru speców od obróbki fotek, na pewno ktoś znajdzie się kto trochę potłumaczy podpisów, album oprawić i na okładce dać fotę Lostaka stajni wraz z ekipą, która tak dzielnie przygotowała cały prazyjazd. Tak mi przyszło do głowy...
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
10 sierpnia 2010 11:09
łał, to by było niezłe, taki album!
lostak   raagaguję tylko na Domi
10 sierpnia 2010 11:51
można by przygotować album pamiątkowy i ludzie w sobotę mogą wpisywać swoje wrazenia, oczywiscie po angielsku, zawsze sie ktos pomocny znajdzie i coraz wiecej narodu podstawy zna, ktory jej damy w niedziele.  a w sobote po klinice, rzeczywiscie cos ze srebra i bursztynu z motywem konskim.  ok, robaczki, kto sie porozgląda?

dzieki :kwiatek:
rybka   Różowe okulary..
10 sierpnia 2010 12:42
pytanie czy Kyra lubi durnostojki;]
ee takie durnostojki nie specjalnie - nie każdy lubi, biżuteria, szczególnie z bursztynem to coś subtelniejszego, bardziej osobistego, poza tym za granicą bursztyn jest czymś bardzo cenionym.
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
10 sierpnia 2010 20:56
był pomysł kompletu od Deb, a mi wpdało do głowy coś podobnego. konkretnie ogłowie pano-Markowe 🙂 ładne i porządne ogłowie każdemu się przyda, tym bardziej jak ma sporo koni pod opieką

album pamiątkowy to naprawdę fajny pomysł! taki na lata, żeby powspominać  🙂
deborah   koń by się uśmiał...
10 sierpnia 2010 21:02
Edytka, brawo! z tłoczonym KK na pasku potylicznym 🙂
Podoba mi się pomysł z ogłowiem. To coś, co przyda się na co dzień, a indywidualne tłoczenie będzie przypominać o klinice i pobycie w PL. I like it 😉
Tylko to już trzebaby zamawiać żeby napewno przyszło, bo nie widomo jak z terminami u Pana Marka teraz. Myślę, że to fajny pomysł, jakieś ładne ogłowie z grubym szwedem i opadającym naczółkiem 😉
deborah   koń by się uśmiał...
10 sierpnia 2010 21:10
korsik, myślę że dla Lostak pojecie "długi termin" u Pana Marka nie istnieje 😉
w sumie też tak myślałam  😁
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
10 sierpnia 2010 21:31
o, tłoczenie to też fajny pomysł. albo mała grawerowana plakietka w miejscu gdzie znajdują się znaczki producentów, np z napisem 'KK Sep 2010 Poland'
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
11 sierpnia 2010 09:01
Jeszcze ma pomysła na coś z ceramiki bolesławickiej - bardzo ładnej i lubianej przez obcokrajowców

no jakiąś ładna misę czy cóś

http://www.ceramicboleslawiec.com.pl/index.php?modul=9&kid=6&tid=6
IMO ogłowie z tłoczeniami - klasyka i szał 🙂
Elu śliczna ta ceramika chyba sama taką muszę nabyć 😉
Jeśli mialabym coś obstawiać to pomysl z bursztynem bardziej mi się podoba niż oglowie, ale to moje prywatne zdanie oczywiście 😉
lostak   raagaguję tylko na Domi
11 sierpnia 2010 12:13
myslalam tez o oglowiu, ale kyra ma ich.... kilkadziesiat, jej siodlarnia jest pelna, siodel na okolo 15tu.  pomysl srebrno/bursztynowy wydal mi sie bardziej sentymentalny i osobisty... i polski,  ale wez tu znajdz kurcze konia.... 🙄
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
11 sierpnia 2010 12:15
na naszej Starówce  jest sporo sklepów z bursztynem/srebrem, całkiem oryginalne rzeczy można utrafić, artystyczne.
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
11 sierpnia 2010 12:18
Popieram pomysł z bursztynem, byle nie w takim wykonaniu jak ten wisiorek z linka. Sorry, ale nawet na zdjęciu wygląda strasznie tandetnie, a co dopiero na żywo.
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
11 sierpnia 2010 12:43
Husarz fajny, faktycznie też oryginalne dośc.
Wiecie gdzie znalesc cuda z bursztynu i srebra.
W Wieliczce,w kopalni soli, maja tak piekna bizuterie z motywem konskim,ze az dech zapiera, malo nie wyszłam biedniejsza o 400 zł ale byłam twarda 😁
lostak   raagaguję tylko na Domi
11 sierpnia 2010 12:59
kot, super.  wlasnie dojechalam do krakowa, bede tu spedzac najblizsze dwa dni oraz caly przyszly tydzien... zajrze na pewno.  mowisz w kopalni?
Tak ,juz po całym zwiedzaniu przechodzi sie przez kilka komór,gdzie sa stragany,tam właśnie byly cuda cudeńka, 😜
ale tez na powierzchni zaraz po wyjsciu z windy,tam tez bylo duzo roznosci.
lostak   raagaguję tylko na Domi
11 sierpnia 2010 13:16
jeszcze znalazlam cos takiego, moze to nie srebro, ale do angielskiej herbatki.... 😉
http://www.antyczek.pl/catalog/product/view/id/1308/s/eksponat-muzealny-filizanka-z-uchem-w-ksztalcie-konia/category/6/

co prawda malo polskie...
i talerzyk klejony;/
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się