Zabawa- "Jak wyobrażam sobię osobę wyżej"

adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
07 czerwca 2010 23:38
a ninnevet pewnei do tego siedzi przy kominku i robi na drutach?  😁
adrianna32, jest nieufna?
Dworcika wydaje mi się osobą dojrzałą i nie bojącą sie mówić własnego zdania
Kasija, ma ok 16 lat i jest raczej cicha.
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
07 czerwca 2010 23:46
Dworcika czasem zbyt pochopnie ocenia ludzi, ale mimo wszystko jest sklonna do zmiany swojego zdania, w max 50 % taka kobieca natura.  😁
trzynastka   In love with the ordinary
07 czerwca 2010 23:47
Adrianna wymyśla mi co chwilę nowy nick. Od ninnevet przez niennevet  😉
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
07 czerwca 2010 23:49
Przepraszam to drugie to calkiem niechcacy, ale wydawalo mi sie zawsze ze bylo tam 2 n?  😲  :kwiatek:
ninevet jest spostrzegawcza.  😀 😀
adrianna32, ma omamy wzrokowe 😲
trzynastka   In love with the ordinary
07 czerwca 2010 23:52
I kto to pisze? Może Pani wróci "spowrotem" do łóżka?  😁
Ninevet ma fajne poczucie humoru i jest wesołą osobą 😉

edit:pudło nie 16, a 20  😉
Kasija nie ma wyczucia taktu i wcina się w moment, kiedy piszę o tym jaką straszną, niedyskretną bźdźiągwą jest nine.






😉
Dworcika nie lubi jak się jej przyrywa

ps. raczej coś niechący ominełam jak czytałam dlatego się wciełam  😡
trzynastka   In love with the ordinary
07 czerwca 2010 23:57
Dworcika zaraz się doprosi, zdradzę jej największy sekret jakim jest kręcenie loków pod pachami .. ups...  😂

Kasija [pisząc skromnie  😁 ] zna mnie jak własną kieszeń, dodatkowo za pierwszym razem napisała mój nick poprawnie za co normalnie przyznaję ordery ale gdzieś posiałam ostatnie sztuki jakie mi zostały...  😉
yga   srają muszki, będzie wiosna.
08 czerwca 2010 00:01
ninevet ma swietnego chlopaka i tworza dobrą parę. poza tym podoba mi sie jej osoba i to w jaki sposob odnosi sie do życia, w szczególności do związków. Jest szalona i ma ladne rysy twarzy. i chuda chuda chuda jest!  😍
Yga jest szalona, pozytywnie zakręcona i ma do siebie dystans 😉



Ninevet bo jak dla mnie nie masz takiego trudnego nicku 😉
Kasija ma 6 zmysl i wie, kiedy ja chcę pisać, bo mam wenę  😜
trzynastka   In love with the ordinary
08 czerwca 2010 00:07
Jestem najsprytniejsiejsza, zawsze będę za Tobą  🏇 nigdy przed.

Więc... Dworcika to mały diabełek, czasami tworzący idealne plany, stworzenia idealnego życia  😎

edit:

Yga  😡  :kwiatek:
ninevet, bylaby niezła biurwą. Świetnie się sprawdza jako prawa ręka idealnego szatana.
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
08 czerwca 2010 00:43
Dworcika w realu ma odchyly od normy. (nie wieksze jak ja, rzecz jasna.)  😁
adrianna32 kojarzy mi się ze szpiegiem, czarny,długi,skórzany płaszcz, czarne okulary, proste włosy związane w kucyk i glany  😁 😁
slojma   I was born with a silver spoon!
08 czerwca 2010 07:41
Malaaa- myślę, że jest młodziutką dziewczyną, szatynką, taką 165 cm troszkę szaloną
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
08 czerwca 2010 08:01
malaa no to dowalilas, moje calkowite przeciwienstwo.  🤔
Slojma kojarzy mi sie ze sloma, wlosami w kolorze zlocistej slomy, przyjemna twarz i 170 cm wzrostu.  🤔
Adrainna czyżbyś była malutką dziewczynką w minispódniczce z kręconymi lokami?? Ja raczej wyobrażam sobie Ciebie jako wiecznie roztargniona i dużo mówiącą osobkę. Czasem z ropędu sama  nie pamietasz o czym mówisz. Ot taki gadułek. Raczej sredniego wzrostu i raczej niewyrózniająca sie w tłumie.
Faza, "dobra ciocia", po 40-tce.
Dworcika skrupulatna, poukładana młoda kobieta, która zazwyczaj wie czego chce i to egzekwuje.
trzynastka   In love with the ordinary
08 czerwca 2010 12:39
feno, Blondynka, po studiach pewnie jakiś ścisłych, wysoka z nogami po samą szyje 🙂
kujka   new better life mode: on
08 czerwca 2010 12:40
ninevet, lubi sie usmiechac, pali, niby chce rzucic ale tak naprawde to lubi :P
trzynastka   In love with the ordinary
08 czerwca 2010 13:16
Kujka kojarzy mi się z... kłuciem. Pewnie złośliwa jest i "wbija szpilki" jak to się u nas mówi na osoby które zawsze komuś dogryzają. Pewnie lubi balować i cieszy się ze wszystkiego.
Tyle ze skojarzeń, a tak ma gila badyla i fajny pokój 🙂
Cariotka   płomienna pasja
08 czerwca 2010 13:19
ninevet kojarzy mi się z moderatorem który jeszcze nie zwrócił mi uwagi, z osobą która wypowiada się w wielu wątkach i jest uroczą szatynką🙂
ovca   Per aspera donikąd
08 czerwca 2010 13:27
Cariotka kojarzy mi się z młodą, wesołą dziewczyną, która bawi z końmi się metodami naturalnymi (pewnie skojarzenie od carrot sticka 😉 )
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się