Zabawa- "Jak wyobrażam sobię osobę wyżej"


Wrotki mam Cie opisywać czy to wstawka na temat słodzenia sobie ?
nie jestem głodny cudzych opinii na swój temat, choćby dlatego że spotkały mnie tutaj jak najgorsze obelgi, które nie znalazły nigdzie potwierdzenia i nie zostały wycofane...naprawdę wystarczą mi opinię na temat mojego warsztatu.
a wpis zrobiłem dlatego,że ja mam skojarzenia z forumowiczami bardzo różne, od rzetelnych i trudnych intelokutorów, po oczywistych oszustów dokonujących internetowej autokreacji...po drodze są jeszcze różnorakie pośrednie "osobowości"
wrotki no sory ale jak już napisałeś to muszę wyrazić swoją opinię na Twój temat 😉
wrotki kojarzy mi się z bezkompromisową osobą z bardzo dużą wiedzą jednak czasami pisze "za ostro" dla ogółu forum. Myślę, że jest dobrym trenerem.
wrotki, twarda skorupka, miekki srodek. rowny facet wyrazjacy opinie prosto z mostu.
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
07 czerwca 2010 22:32
Katija fajna laska?  🥂
to ja jak juz wspomnialam myslałam ze adrianna ma 32 lata  😂 no i myślałam że zostanie polknięta już na początku ale jak ktos napisał wychodzi na ludzi
katija- da się z Tobą pogadać, myślę, że jesteś sympatyczną osobą, twardo stąpającą po ziemi, sprawiedliwą
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
07 czerwca 2010 22:35
emade mysle ze jest osoba prostolinijna, potrafiaca zdolowac.  😁 Mowilas ze jestem stara.  🤔
edit: uwazam ze osoba ta jest czlowiekiem bardzo uczynnym, pomocnym ale do czasu.  :kwiatek:
marysia550 kojarzy mi sie z taką słodką dziewczyneczką.😉
marysia550,  krotkie wypowiedzi, zwykle sensowne i zyczliwe 😎 przepraszam, ale tresc jest taka jak miala byc, a ta emota sie sama zrobila 😉
edit: za malo osob sie bawi... 🙁 w kolko opisujemy siebie nawzajem.
marysia550 kojarzy mi sie z taką słodką dziewczyneczką.😉



szkoda, że po trzydziestce

adrianna- myślę, że mówiąc też nie używa znaków przestankowych, słowa z niej wyskakują jak z karabinu maszynowego, gaduła znaczy
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
07 czerwca 2010 22:37
katija jest rzadna pochlebstw  😀
marysia550 prawdopodobnie potrafi walnąc ciętą riposte.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
07 czerwca 2010 22:39
katija, dokładnie taką sobie ją wyobrażałam jak z avatara, wysoka, długie włosy, mądra, fajnie by się gadało 🙂
marysia550, po nicku by mi przyszło na myśl, że młodziutka, w ciemnych włosach. No i że niska, bo 'kuń' 😉 w avku wygląda na małego.
xxflygirlxx oprócz tego, że dla mnie jest Agnieszką to pewnie średniego wzorstu i w kitkę uczesana ;D
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
07 czerwca 2010 22:40
jara kojarzy mi sie z osoba jarajaca ziolo, prystawiajaca sobie pistolet do glowy. A wsystko z avatara i nicku  😀
xxflygirlxx - zakręcona jak i ten nick, nie do rozkminienia

jara- szuka miłości swego życia  😎
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
07 czerwca 2010 22:42
marysia i wszyscy mnie olewaja?  😲
adrianna nie lubi jak się na nia nie zwraca uwagi? 😉
marysia i wszyscy mnie olewaja?  😲


a czy ja coś podobnego napisałam. Mysle , ze mówisz bardzo szybko
myślałam ze marysia ma 13 lat i jest taka dziewczynką lOOOOO000fffffCiii4444Mmmmm K0000nIIIIIkii  😁
emade ma takie same myśli jak ja i nie moge wyborazić sobie jej wygladu, ale ubiera sie na czarno
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
07 czerwca 2010 22:46
[quote author=adrianna32 link=topic=25397.msg612735#msg612735 date=1275946927]
marysia i wszyscy mnie olewaja?  😲


a czy ja coś podobnego napisałam. Mysle , ze mówisz bardzo szybko
[/quote]
Nie powiedzialas ale ominelas mnie i wymienilas kogo innego mimo ze powinnam to byc ja.  🙁
Marysia kojarzy mi sie jedynie ze wszystkim co dobre, wlacznie z nickiem.    🏇
emade mysle ze jest za szybka.
xxflygirlxx Ty tez ciagle mnie wyprzedzacie co jest :O
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
07 czerwca 2010 22:46
emade, moja bratnia dusza z wątku o muzyce! Ahhh. Ciężko coś napisać, bo mało jej widzę gdzieś indziej na forum, ale myślę, że byśmy się w realu dogadały, albo chociaż by było o czym dyskutować.
A jak sobie wyobrażam? ahhh pewnie szersze spodnie i w kitce :P
emade- ma duże poczucie humoru. I też jakiegoś faceta- ciacha szuka  😍  (zasugerowałaś się czapraczkiem i wysokością konika  :wysmiewa🙂

adrianna- nie olałam Cie. Czasem potrzebuje chwili by swe myśli sformułować, a tymczasem mogę coś innego wyrzucić z siebie.
wrotki, twarda skorupka, miekki srodek. rowny facet wyrazjacy opinie prosto z mostu.
że niby to ma być wątek na poprawienie samopoczucia?...szczęśliwie skorupka nie pozwoliła mi się wzruszyć i odpowiedzieć miłym komplementem.
szczerze mówiąc (wiwisekcyjny traktat o postrzeganiu) ja widzę autorstwo tylko wtedy, kiedy dany wpis jest "cipowaty", w każdym innym merytorycznym wpisie, odnoszę się tylko do treści unikając reminiscencji  innych wpisów danego autora, dlatego mam więcej "głąbów" w kajeciku, niż faworytów 😉
do tego, mam bardzo dobrą pamięć do cudzych wpadek i potrafię je przytoczyć nawet sprzed lat..
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
07 czerwca 2010 22:47
sory za  🚫 ale ten watek jest niezgodny z jego tytulem!  🤔
marysia550- ciepła mamuśka z pozytywnym nastawieniem do życia. Czasami ma zwariowane pomysły. Słucha różnej muzyki
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
07 czerwca 2010 22:49
Cierp1enie, takie ciepłe kluchy, do rany przyłóż ;D
Przeczytałam podpis pod avatarem Jary i wyobraziłam sobie jak skacze obok owcy przez płot.
marysia550 zwracając uwage na nick lubi różówy.
katija jest mądra, inteliugentna
adrianna jest gwałtowna i szczera
Cierp1enie- kiedyś z jakiegoś powodu cierpiłaś...myślę, ze Twój styl życia wyznacza tylko jeden styl muzyki (rany, jak na wizycie u psychoanalityka)
wrotki, nie. ja cie po prostu tak widze. i wlasciwie wali mnie, co ty sadzisz o mnie.
Cierp1enie, za lagodna zyciowo- takie mam wrazenie,.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się