Bryczesy

Platynka17, a co to za bryczesy?  Białe  mi  się  podobają.
Narazie ich w pl nie widzialam (ale moge sie mylic) . Otwieram pomalu sklep jezdziecki. W niemczech. i kolo lutego pewnie ruszy  bo musze czekac dosc dlugo na zamowienie. cos pewnie kolo 200 zl szt bedzie, jeszcze takie czapraczki :  a co o tym myslicie ? podobaja wam sie takie rzeczy ?
Livia   ...z innego świata
05 grudnia 2014 07:37
Platynka, to nie miejsce na czapraczki i reklamowanie swojego przyszłego sklepu - to jest wątek o bryczesach.
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
05 grudnia 2014 19:31
Kocham miłością wielką moje softshell Cavallino 🙂 Dobrze się w nich jeździ i podczas jazdy cieplutko a jak na razie nie zakładałam nic pod spód. Jeśli tylko będzie możliwość, to kupię kolejne. Szkoda, że nie ma takich białych 🙂
Też mam Cavallino Marino Atlantis- są rewelacyjne! Miękki softshell i ten wysoki stan z tyłu- bosko, wreszcie po plecach nie ciągnie!  😍
Livia   ...z innego świata
06 grudnia 2014 08:00
Ja czekam na softshelle Easy Rider, ma/miał ktoś? 🙂 Mam nadzieję, że będą naprawdę ciepłe.
Czy jest ktoś w stanie zmierzyć mi Cavallino Marino Verona w rozmiarze 42? Pewnie będą na mnie wisieć, a mniejszy rozmiar mi ktoś kliknął, ale...
Tylko napiszę, że wreszcie trafiłam na wymarzone bryczesy - Busse Liverpool Check 🙂
sumire,to byłam ja  😁
Podła Ty! Ale dzięki temu poszłam po rozum do głowy i pomyślałam, że w sumie to na chwilę obecną bardziej potrzebne mi zimowe (tak naprawdę to wcale mi niepotrzebne, jedne mi w zupełności wystarczają, a to, że są ciut za luźne, to był tylko pretekst... :zemdlal🙂. I kupiłam... też CM. Tylko softshelle. 😉 Nie żeby były o jakieś 60% droższe od tamtych, które mi sprzątnęłaś...
Mam nadzieję, że jednak ten ciemny granat jest chociaż trochę bardziej granatowy niż to wynika ze zdjęcia katalogowego...
Orientuje się ktoś jak wypada rozmiar 36 w HKM? Jestem dość drobną osobą i zastanawiam się czy nie będą "wisiały" 😀
soiree, osobiście żadnych nie miałam, ale z tego co mi wiadomo to bryczesy HKM wypadają raczej większe niż mniejsze.
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
09 grudnia 2014 18:56
soiree to zależy tez od modelu. Ja jak mierzyłam (pomijam, że mam większy rozmiar niż TY), to niektóre pasowały 38 a niektóre 40 i niby ta sama firma.
Przymierzalam dzis Yorki Frost z softshellu, fajne! elastyczne, nic nie ciagnie, flexy w kostce, przy tym bardzo ladne 🙂 wezme sobie na swieta, a co :P
Livia   ...z innego świata
09 grudnia 2014 19:11
faith, o proszę, dasz znać jak w czasie jazdy, czy trzymają fajnie ciepło? 🙂
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
09 grudnia 2014 19:16
A Frost to nie Horze? York ma Freezy softshell  😉
NO! o Freezy mi chodzilo 😉
dam znac, ale dostane pewnie dopiero na gwiazdke :P  ale pierwsze wrazenie bardzo korzystne, softshell na polarku, bardzo przyjemny 🙂
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
09 grudnia 2014 19:24
Ja doceniam moje softshelle 🙂 Jeśli się uda to dokupię drugie 🙂
Dotarły moje cavallino marino Verona (equi dream  :kwiatek: ) wrażenie: 10/10.Materiał super miękki i rozciągliwy-jak odpakowałam to wydawały się maleńkie,ale po włożeniu już nie-myślę że wyglądem i jakością nie odbiegają od animo.Bardzo ciekawie wycięty lej,tak że jest też na kolanach.

edit: Nie są aż tak granatowe jak na zdjęciach: Bardziej jest to kolor nieco ciemniejszy od ankowego raufblauw.Ładniejszy niż katalogowy  😁
Livia   ...z innego świata
09 grudnia 2014 20:00
Do mnie lecą Easy Ridery, ale w sumie Yorki też chętnie wypróbuję, tym bardziej że w Bergo mają jeszcze na nie promocję przez kilka dni 🙂
edit: Nie są aż tak granatowe jak na zdjęciach: Bardziej jest to kolor nieco ciemniejszy od ankowego raufblauw.Ładniejszy niż katalogowy  😁

Bogowie, jak dobrze, że je kliknęłaś! Chyba bym się załamała, jakby mi przyszło coś wpadającego w taki odcień. 😁 Bo te Twoje to są ze srebrnymi wykończeniami, prawda? Tamte na zdjęciach wyglądały na granat-granat i dlatego je chciałam...

Mam nadzieję, że softshelle też są takiej jakości, bo moje Horze mnie już strasznie wkurzają (że się tak ciągną, jak coś robię przy koniu, bo w siodle są ok).
Wielkie uff, że ich nie zdążyłam zamówić! 😂
posiada ktoś bryczesy HKM Gloockler Silver Royal Crystal?  🤔 Jak jakościowo? Czy to coś z czego jest lej nie przeciera się? Kupić, czy lepiej zainwestować w Pikeury, np. Felina?
Polecacie bryczesy Covaliero? Jak z materiałem, lejem? Chodzą mi jedne po głowie i szukam jakiś pomocnych informacji 🙂
poszukuje jakiś ciekawych nie drogich białych bryczesów . Ważne by dobrze przylegały nic tam nie odstawało bo juz 3 para niby dopasowana a jednak takie workowate jak by . Polecicie coś fajnego w przystępnej cenie ?
ps :Jak by były nieco wyszczuplające  to by było cudownie 😀
Livia   ...z innego świata
10 grudnia 2014 13:19
DressageLife, a mnie się ich kolor ogromnie podoba 🙂

soiree, niestety nie wiem, jak z HKMami, ale mam Feliny i mogę je szczerze polecić - uwielbiam w nich jeździć. Nawet w gorące dni nie było mi w nich ciepło. Już nie mówiąc o bardzo fajnym materiale i wygodnych flexach na nogawkach 🙂
Ja z takim pytaniem ogólnym do was - które firmy mają najlepsze leje?  Bo chciałam sobie kupić jakieś nowe z pełnym , ale nie wiem co wybrać  👀
Jak jest z yorkami i fair play ( tym nowym - comfitechem na lejach) no i z hkm?  i covalliero
Bo rozumiem że euro star i pikeur podobnie wypada
No i u kogo te leje są takie trochę elastyczne albo coś takiego?
Ehh ale to chaotyczne  😵
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
10 grudnia 2014 14:15
ZygZakowa dziewczyny ostatnio pisały, że nowe fair play są bardzo fajne  😉
[quote author=Nasturcja-Renata link=topic=217.msg2241277#msg2241277 date=1418220959]
ZygZakowa dziewczyny ostatnio pisały, że nowe fair play są bardzo fajne  😉
[/quote]
no właśnie zaczęłam wcześniejsze przeglądać i widziałam, ale pisało też że lej śliski i kiepsko trzyma ?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się