Olsztyńscy voltowicze

Huculska Ostoja   Fotografia Beata Gan
15 kwietnia 2013 10:43
Huculska Ostoja - czy jest gdzieś dostępna lista ogierów, które będą brały udział w pokazie? 🙂
z czego wiem , to  bedą  pewnie same  zimnokrwiste jak co roku 😉
a listy nie ma , związek tylko  ma 😉
.
/ciach/
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Reklama
To już było chyba wstawiane??nawet z zapytaniem czy pierzecie czapraki? O ile dobrze pamiętam
Iszka90 Wiesz, ze w tym czasie są regionalki ujeżdżeniówki we Wrzesinie?

Postarajcie się, żeby zawody się nie nakładały 🙄.
Huculska Ostoja   Fotografia Beata Gan
15 kwietnia 2013 20:16
wybiera  się ktoś 21 kwietnia na Pokaz ogierów kryjących w 2013 r. do ODRu ?

można sie dopisywac do wydarzenia :
https://www.facebook.com/events/466901433358709/


Huculska Ostoja - rozumiem.  😉 Strona zwìązku to chyba w ogóle nie funkcjonuje, a szkoda.

niom niestety 🙁
nie ma nowego rejestru ogierów
i kalendarza imprez

To już było chyba wstawiane??nawet z zapytaniem czy pierzecie czapraki? O ile dobrze pamiętam

dobrze pamiętasz 😉
było na 217 stronie




UWAGA !!! Zmieniamy datę Dągowiady 2013. Zamiast 25.05 odbędzie się 15.06 .


Iszka - przesuń jeszcze tak o półtora miesiące to wystartuję  🏇
Niestety, kto ma przyjechać to przyjedzie. Zrezygnowałam z majowego terminu bo za mało czasu zostało przez tą pogodę. 15 czerwca to jedyny wolny termin. Chyba, że stanie się cud i wyrobimy się 😉
Mi termin jak najbardziej odpowiada : D
Wiosenne targi w ODR'ze zostały przełożone na połowę maja.
No, to w końcu umówiłam się na jazdę w Pajtuńskim młynie  🏇 Ktoś z was tam jeździ?
Edy szykuj swojego Rudzielca na Dągowiadę 😉
Iszka90, a może 7 lipca? Jest wolny, a w tym czasie nie ma też nic większego.

Wstawiam nową aktualizację naszego kalendarza zawodów, parę terminów się pozmieniało i dopisała się SK Kurki.
kosteczka odpada bo mam obozy.
Ooo 18maja kolejne ujeżdżeniówki 💃 Co raz więcej się robi i towarzyskich i regionalnych 🏇
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
16 kwietnia 2013 21:12
kosteczka- Mogłabyś wstawiać kalendarz zawodów jeszcze w PDF-ie? U mnie jest problem z otwieraniem plików pisanych w wordzie i doc.
Huculska Ostoja   Fotografia Beata Gan
17 kwietnia 2013 10:07
dooobrze, dooobrze, ujeżdżeniówki sama przyjemność dla oka 😀 będzie gdzie jeździć i podziwiać jak coś 🙂😉) sporo jest w ogóle wśród nas amatorów ujeżdżenia ?
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
17 kwietnia 2013 17:19
Huculska Ostoja- Dziękuję za link  :kwiatek:

vodka- ja lubię, ale konia nie mam. I nie mam kiedy, z kim i na czym trenować  🙁
Dementek
większość  jest  na http://www.wmzj.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=292&Itemid=90

Tam jest większość zawodów, ale tych oficjalnych, my mamy kalendarz zawodów towarzyskich i z podanego przez Ciebie linka są u nas tylko 2 terminy.

Dementek, ten kalendarz jest też dostępny na fb na stronie Olsztyńscy koniarze. Zaraz mogę też przesłać Ci go na pw.

Po raz kolejny wstawiam najnowszą aktualizację kalendarza ze zmienioną datą Dągowiady na 15/16.06.2013, więc kto już ma poprzedni kalendarz, wystarczy dopisać 16 przy Dągowiadzie, nie trzeba po raz setny ściągać 😉

Przypominam, że jeszcze jest sporo wolnych terminów w sierpniu, zajęty tylko 10. Kto chce jeszcze zawody, kto chce?  😁  😅  🏇
vodka JA! JA! Ja jestem ujeżdżeniowcem amatorem. Od listopada mam swojego sierściucha z duuużymi predyspozycjami, więc szkolimy się ruszamy na czworoboki 🏇. A wiesz może czy od Ciebie ze stajni będą jechali do Smolajn?

Właśnie kto był w Smolajnach i mógłby mi powiedzieć jak tam wygląda czworobok, podłoże?
to nie tak mało nas, pewnie jeszcze więcej nieujawnionych 🙂
basia16816 nie mam pojęcia, będę w stajni teraz to rzucę pomysł, a nóż coś się wydarzy i pojedziemy :P talentów ujeżdżeniowych u nas trochę jest to możnaby pokazać światu hehe. jakbym miała swojego czterokopytnego to też chętnie bym się 'rozbijała' po ujeżdżeniówkach 😀
vodka JA! JA! Ja jestem ujeżdżeniowcem amatorem. Od listopada mam swojego sierściucha z duuużymi predyspozycjami, więc szkolimy się ruszamy na czworoboki 🏇. A wiesz może czy od Ciebie ze stajni będą jechali do Smolajn?

Właśnie kto był w Smolajnach i mógłby mi powiedzieć jak tam wygląda czworobok, podłoże?

Tam jest misz-masz  😀 a dokładnie, w jednym miejscu piachu po kostki w innym glina i trawa, głównie plac przypomina takie uklepane pole, po deszczu jest masakra. Dorzucam fotkę,widać kawałek placu,ale zawsze cos wywnioskujesz  😉

Iszka90 chyba Twoja Strzałeczka jest bardziej ogarnięta niz Ruda  🏇
Edy nie wymyślaj tylko bierz konia w obroty ! 🙂  i tak jak kosteczka napisała Dągowiada 15/16 czerwca.
Ruda stała 3 lata, tak więc szybko skakać nie zaczniemy.
mils   ig: milen.ju
21 kwietnia 2013 15:13
Mam pewnie dość nietypowe pytanie. 🙂 Orientuje się może ktoś z was, gdzie w Olsztynie dostanę koszulki polo, zwykłe najzwyklejsze, w przyjemnej cenie i w miarę możliwości w różnych kolorach? Czy muszę po prostu polować i szukać jakichś okazji? 👀
w C&a widziałam wczoraj za 17zł 😉
mils   ig: milen.ju
21 kwietnia 2013 17:03
Idril o, dziękuję bardzo. 🙂
EdyDziękuję ślicznie :kwiatek:

A czy ktoś wie gdzie będę mogła znaleźć propozycje w Smolajnach? Wiem, że jeszcze 4tyg. do tych zawodów, ale ja zawsze lubię wcześniej wiedzieć 😁.
Przypominam o krajowych i amatorskich zawodach w rajdach konnych w Małej Rusi koło Ostródy 16-18 maja 🙂

[[a]]http://www.endurance.pl/index.php?view=details&id=101%3Azk-za-ru-maa&option=com_eventlist&Itemid=108[[a]]
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się