Pensjonaty w Poznaniu i okolicach

Polecam stajnie w
a ja polecam udac sie do ogloszen
Zna ktoś stajnie w Wierzenicy i coś na ich temat wie? Oraz stajnie w Wierzonce http://stajniakinok.com/
Będę wdzięczna za info 🙂


W Wierzenicy jest "prywatna", żadnej strony nie znajdziesz, trzeba się przejechać😉
W Wierzenicy znam tylko stajnię p. Małgorzaty Lipczyńskiej, ale z tego co wiem od lat nie prowadzi już pensjonatu.
Tak o tą stajnie mi chodziło, z tego co się dowiedziałam póki co i tak nie ma wolnych boksów.
A o stajni w Janikowie ktoś coś słyszał?
Teli   Koń to zwierzak. Animal.
Rży i wierzga. Patrzy w dal.
Konstanty Ildefons Gałczyński

02 kwietnia 2013 09:07
Janikowa nie polecam. Nie wiem jakie panują tam warunki, ale dobrych kilka lat temu kumpela wstawiła tam swoją klacz. Później się okazało, że ogier im "uciekł" i teraz ma dwa konie.
Nie wiem czy to dobry wątek.
Szukam trenera do ujeżdżenia który chciałby dojechać do stajni w Kociałkowej Górce k.Iwna. Ktoś godny polecenia? Bo zupełnie nie mam pomysłu  🤔
Szukam stajni z dobrym dojazdem np. ze Śródki, ogólnie mieszkam w Kicinie więc okolice też wchodzą w grę 🙂 . Stajnia nie musi posiadać hali.
Wczesniej wspomniane Łopuchowo. Z KIcina przystanek(czerwonak) dojedziesz szynobusem 😉 bezposrednio
lacuna   Stąpamy we dwoje po niepewnym gruncie..
13 kwietnia 2013 08:06
W samym Kicinie też jest chyba pensjonat?
Dominanta Kicin do wydzierżawienia znowu. Więc nie ma pensjonatu chwilowo.
A druga stajnia prywatna...
Z tego co się orientuję w Dominancie bardzo pogorszyły się warunki i dklatego wszyscy się wynieśli. Prywatna stajnia nie przyjmuje koni.
lacuna   Stąpamy we dwoje po niepewnym gruncie..
15 kwietnia 2013 19:43
A to przepraszam,nie byłam na bieżąco 😉
Też słyszałam, że Dominanta jest do wydzierżawienia/na sprzedaż. Jednak czy jest to prawda to trudno powiedzieć.
Był ktoś w stajni w Maniewie ?
http://www.stajnia-maniewo.com/
Nie mają hali, padoki tylko z piachem, dodatkowe usługi oczywiście płatne. Pensjonat jest dla nich dodatkowym zajęciem a zajmują się głównie hodowlą. No i jak tak jest to niestety konie pensjonatowe są zawsze końmi drugiej kategorii..
W Zielątkowie podwyżka na 650zł
ja płacę 50zł więcej ale mam boks sprzątany 2x dziennie...
BASZNIA   mleczna i deserowa
19 kwietnia 2013 10:32
mimbla, a konie nie sa caly dzien poza boksem u Was?
Teli   Koń to zwierzak. Animal.
Rży i wierzga. Patrzy w dal.
Konstanty Ildefons Gałczyński

19 kwietnia 2013 11:55
Może tak nie pensjonatowo, ale o sprawach wokół poznańskich. Czy ktoś z Was zna ludzi trudniących się sprzedażą koni w Luboniu i mógłby coś podpowiedzieć?
A co dokładnie chcesz wiedzieć?
Szukam dobrej stadniny koni w Poznaniu i okolicach. Moje wymagania  😉:
-klub jeździecki (profil ujeżdżeniowy lub WKKW)-na koniach danej stajni
-możliwość zdawania na odznaki
-organizacja zawodów w ujeżdżeniu lub WKKW
-treningi indywidualne
-najlepiej żeby była hala.
Witam, szukam stajni na terenie Poznania (ewentualnie jego okolicach).
Co możecie polecić? Zależy mi na tym, aby była hala.
Julka,  trzy stajnie przychodzą mi do głowy.

Jaszkowo, Wola i Baborówko. Wszystkie stajnie mają hale i cross, ale chyba tylko Jaszkowo ma klub jeździecki i klubowe konie.
Odznaki najczęściej organizowane są w Pony ( 5km od Woli)  Na Woli nie ma klubu, ale jest parę osób, które prowadzą jazdy na swoich koniach, trzeba by było się zorientować.
BASZNIA   mleczna i deserowa
23 kwietnia 2013 18:15
whisperer13, chyba jednak na Woli jest klub zarejestrowany, nasz klient startuje w jego barwach. Przynajmniej startowal w zeszlym sezonie.
nefrytowa Przeczytaj kilka postów wyżej, bo szkoda się co chwile powtarzać....
nefrytowa mi przychodzą do głowy: Wola, Podkowa w Gruszczynie, KJ Lotus na Miętowej, Stajnia Krygiera na Strzeszynie, Więckowice, Swadzim, Fino w Kiekrzu (polecam  :konik🙂, Delta Biedrusko, Atrium Swarzędz, trochę dalej jest Hubertus Lusowo, Zamysłowo, Wiry, Żydowo, Marianowo, Łopuchowo, Michałówka w Górze, Kicin (podobno tam teraz jest pusto, tak?)
To zależy o którą część Poznania pytasz i jakie masz wymagania, bo pewnie jeszcze coś by się znalazło 🙂
krzysztoftzr   Horses knows who moves who
23 kwietnia 2013 23:19
Jaszkowa nie polecam . To już lepiej Krajkowo albo Sowinki  lub  Jeziorki  50 km od poznania.
Jeziorki to ok 70-80km od poznania bo to jest 7km od leszna. I głównie leszczyniacy tam stoją.
nejna, wiekszośc podanych przez Ciebie stajni nie spełnia warunków.
nefrytowa chciała tylko halę więc z wymienionych chyba tylko Michałówka jej nie ma jeszcze
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się