Pensjonaty w Poznaniu i okolicach

rati88   Jedź tak, by móc żyć ... żyj tak, by móc jeździć
04 lutego 2013 18:52
Być. to zależy dla kogo niezmiennie, bo od Ciebie chciał 700zł  🤔wirek:
z tego co pamiętam jak mi opowiadałaś, jak u Ciebie ogrodzenie pomagałam robić  😉
Byłam "niewygodna".
Nie chodzi o charakter itd., chodzi o poglądy w sprawie kopyt, wypuszczania 24h na dobę itd.
Wiedział, że nie dam 700 zł.
Ja z czystym serce polecam Liljówkę i Niwkę. Suuper miejsca! 🙂
Niwkę? Ale chyba nie jako pensjonat dla koni... 800 zł za miesiąc, wypuszczanie płatne dodatkowo, witaminy i dodatki paszowe również, brak pastwisk, za mało wybiegów na taką ilość koni i dosyć mocno rozwinięta szkółka jeździecka. Hala szału nie robi, ale przynajmniej jest.
Znam osobę, która z Niwki z powodu tłoku przede wszystkim z koniem się wyniosła i nie poleca.
BASZNIA   mleczna i deserowa
04 lutego 2013 21:50
rati88, ucałuj u siebie Mychę i jej Panstwa od Baszni 🙂
Esterpole- 500zł ale nie polecam, jeżeli zalezy ci na koniu. (niedaleko Jaszkowa)
krzysztoftzr   Horses knows who moves who
04 lutego 2013 22:26
esterpole  odpada      Wstępnie jestem umówiony na 400 zł w Sowinkach  i W Krajkowie    ale jeśli ktoś ma namiary na te Daszewice u Foltyna to tam też zajrze  bo  za 3 tyg  mam mieć konia jak dobrze pójdzie a ja nadal nie mam boksu :/
rati88   Jedź tak, by móc żyć ... żyj tak, by móc jeździć
05 lutego 2013 08:44
Daszewice:  http://www.ufoltyna.pl/

BASZNIA dzięki ucałuję  :kwiatek:  właśnie się wybieram do kopytnych  💃
Szukam osoby która jest-była w folwarku Podrzecze.
Chodzi o rozpoznanie jeźdźca i konia z foto z 2010r.
http://www.zycie-gostynia.pl/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=744&Itemid=26#joomimg
Witam szukam osoby , pensjonatu , stajni która zajmuje się zajeżdżaniem koni  w okolicy Poznania ?
Chodzi o osobę godną polecenia z góry bardzo , bardzo dziękuje
Gdzie stoisz?


Na pewno Niwka i Krajkowo.
krzysztoftzr   Horses knows who moves who
11 lutego 2013 08:11
Anett znam taką osobe z poznania jęsli jesteś zainteresowana
He ja stoję koło szczecina  🤣 ale kupców mam z Poznania  na tego konia , szukam kogoś godnego polecenia konik już byl jeżdżony ale długo nie chodził pod siodłem  jakieś 6 miesięcy ma 4 lata wałach fryzyjski
Anett znam taką osobe z poznania jęsli jesteś zainteresowana

jesli nadal szukasz pensjonatu o przyzwoitej cenie a km beda odpowiadac to polecam U FAWORYTOWYCH w Tomicach kolo Stęszewa lub Puszczykowo STAJNIA Z KOPYTEM maja tam znajomi i sa zadowoleni
a wiecie co się stało z RANCHO SAMUM?
Mieli swojego czasu niezłe warunki...
Dziękuje bardzo  :kwiatek: buziaki
Thymos mają nadal dobre warunki;-)
słyszałam od kogoś, że poprostu osoby z zewnątrz im przeszkadzały😉
krzysztoftzr   Horses knows who moves who
11 lutego 2013 21:11
[quote author=krzysztoftzr link=topic=208.msg1684509#msg1684509 date=1360570287]
Anett znam taką osobe z poznania jęsli jesteś zainteresowana

jesli nadal szukasz pensjonatu o przyzwoitej cenie a km beda odpowiadac to polecam U FAWORYTOWYCH w Tomicach kolo Stęszewa lub Puszczykowo STAJNIA Z KOPYTEM maja tam znajomi i sa zadowoleni
[/quote]

proszę o namairy na pw
Wiecie może gdzie w okolicach Poznania prowadzone są jazdy dla dzieci na kucykach (nie licząc Pony)  :kwiatek:?
stajnia z kopytem Puszczykowo -są jazdy dla dzieci na kucykach
Biały Jednorożec.
klik
dużo kucyków --> www.koniki.org
Podkowa Gruszczyn 🙂
a wiecie co się stało z RANCHO SAMUM?
Mieli swojego czasu niezłe warunki...


Nasza stajnia nie prowadzi już pensjonatu.
Witam Dziewuszki 🙂 Czy poleciłybyście mi trenera/stajnię w Poznaniu,która jest ukierunkowana na skoki?Chciałabym przed moim wyjazdem jeszcze potrenować u dobrego trenera,ale koń musiałby być udostępniony,ponieważ ja swojego nie mogę wziąć;/ Byłabym bardzo wdzięczna.
krzysztoftzr   Horses knows who moves who
15 lutego 2013 20:16
Witam Dziewuszki 🙂 Czy poleciłybyście mi trenera/stajnię w Poznaniu,która jest ukierunkowana na skoki?Chciałabym przed moim wyjazdem jeszcze potrenować u dobrego trenera,ale koń musiałby być udostępniony,ponieważ ja swojego nie mogę wziąć;/ Byłabym bardzo wdzięczna.



Polecam Henryka Ziółek  stajnia Cwał  ukierunkowana na skoki ma swoje konie.
Monny   bez odbioru .
16 lutego 2013 23:23
Straszne  😲 to już drugi duży pożar u nich.
http://www.gloswielkopolski.pl/artykul/763327,wielki-pozar-karczmy-w-krajkowie-prawie-caly-obiekt-splonal,2,id,t,sg.html#galeria-material


Dobrze, że na stajnie się nie przeniosło  😲

a mialy byc zawody
Monny   bez odbioru .
16 lutego 2013 23:33
Kopyciak, kiedy był pierwszy?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się