wasze ulubione seriale

CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
13 lipca 2017 15:22
Brak 🙁

Osobiście póki co czekam na wznowienie Opowieści Podręcznej, Ani, GA no i oczywiście GoT. Obejrzałam prawie 3 sezony American Horror Story- 2 pierwsze mi się podobały, ale już 3 jest nudny i nie w moim klimacie.
Wiecie może kiedy startuje 2 sezon Podręcznej?
Line of duty - mało znany, a wciągający i dobrze zrobiony serial, 10/10 zresztą tak jak i Broadchurch
pochłaniam kolejny sezon Black Sails, nie spodziewałam się po nim niczego szczególnego, a jest naprawdę dobry 🙂
Czarownica ja z AMHS lubię pierwszy sezon, Asylum i Hotel. Freak Show jest dla mnie nie do przejścia, po trzecim odcinku odpuściłam, a Roanoke to jest dla mnie za duży odjazd i za bardzo się bałam oglądając  😁
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
14 lipca 2017 08:05
Wiecie może kiedy startuje 2 sezon Podręcznej?


W 2018r.
smartini   fb & insta: dokłaczone
14 lipca 2017 08:10
ja teraz mam taki zapieprz, że nie mam czasu nawet przy zmywaniu puścić serialu (bo nie mam czasu zmywać o_O) także wszysrtkie seriale leżą odłogiem... Dobrze, że w tym okresie to niewiele ich mam.
Tylko na GoT będzie gospodarowany wieczór i będziemy z P. oglądać na bieżąco, obowiązkowo 😀
[quote author=Poncioch link=topic=205.msg2696544#msg2696544 date=1499956052]
Wiecie może kiedy startuje 2 sezon Podręcznej?


W 2018r.
[/quote]

To sobie poczekamy 😉
smartini   fb & insta: dokłaczone
14 lipca 2017 08:25
Poncioch, e, przynajmniej rok a nie jak w przypadku WW czy ostatniego sezonu GoT 2 lata 🙄
smartini, racja. Po prostu nie lubię tego kaca zaraz po skończonym sezonie.
smartini   fb & insta: dokłaczone
14 lipca 2017 08:56
Poncioch, oj, ja też nie :P
Line of duty - mało znany, a wciągający i dobrze zrobiony serial, 10/10 zresztą tak jak i Broadchurch
pochłaniam kolejny sezon Black Sails, nie spodziewałam się po nim niczego szczególnego, a jest naprawdę dobry 🙂


A ten line of duty to jakie klimaty bardziej drama czy kryminalny?
wg imdb 'crime, drama, mystery' wg mnie police drama, o korupcji w policji tak najogólniej mówiąc 🙂
BASZNIA   mleczna i deserowa
16 lipca 2017 18:36
Pod kopułą czy jakoś tak teraz idzie....Znośne.
Oglądam Bloodline. Jak dla mnie rewelacja. Jestem chyba w siódmym odcinku, a z każdym kolejnym coraz bardziej mi się podoba (ma trzy sezony). W dodatku akcja dzieje się na Florydzie, która ma w moim sercu specjalne miejsce.  😀
smartini   fb & insta: dokłaczone
17 lipca 2017 11:21
jako, że mamy 17.07. to ogłaszam wszem i wobec - ktokolwiek zaspojleruje GoT - znajdę i zabiję 😁
Ja chyba czekając na drugi odcinek obejrzę poprzednie sezony, musiałam bardzo się skupić żeby sobie przypomnieć niektóre wątki.  😂
Facella   Dawna re-volto wróć!
17 lipca 2017 11:53
Nawet ja czekałam i obejrzałam (kawałek) tego odcinka, bo Sheeran  😍
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
17 lipca 2017 12:32
Nawet ja czekałam i obejrzałam (kawałek) tego odcinka, bo Sheeran  😍


Ale że jak to??? 👀
Facella   Dawna re-volto wróć!
17 lipca 2017 12:32
Gościnnie wystąpił 😉
smartini   fb & insta: dokłaczone
17 lipca 2017 12:35
Facella,  podobno na prośbę Maisie Williams, która jest jego wielką fanką ;D
Facella   Dawna re-volto wróć!
17 lipca 2017 12:38
Ed marzył o tym od dawna i wspominał w wielu wywiadach, że kiedyś chciałby gościnnie zagrać. On jest wielkim fanem GoT 😀
smartini   fb & insta: dokłaczone
17 lipca 2017 12:39
Facella, no to się zgadali chyba 😁
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
17 lipca 2017 13:46
Ja zanim obejrzę pierwszy odcinek to wracam do ostatniego z poprzedniego sezonu 😀
Scena z Edem wspaniała, ciekawe ile razy ją powtarzali zanim udało się zachować powagę przy tekście o nowej piosence.  🤣
mils   ig: milen.ju
17 lipca 2017 19:40
Matko, a ja w pracy, bez HBO i HBO GO, jak ja to przeżyję. 🙁
Ja chyba czekając na drugi odcinek obejrzę poprzednie sezony, musiałam bardzo się skupić żeby sobie przypomnieć niektóre wątki.  😂

No wlasnie! Moja pamiec tez szwankuje.. sa gdzies moze podsumowania sezonow?
smartini   fb & insta: dokłaczone
17 lipca 2017 19:48
Kraja, na youtubie na pewno od groma będzie podsumowań i streszczeń dotychczasowych wydarzeń 😉
Ja sie wspomagalam kanalem na youtubie alt shift x
Polecam  😁
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
17 lipca 2017 22:35
Arya! 😍
Ja oglądałam to i wystarczyło żeby sobie wszystko przypomnieć 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się