Pensjonaty we Wrocławiu

zajmie sie tym obecny trener - Kamil Puliński.
Cena pensjonatu to 1100zł, ale juz bez dopłat, czyli w cenie jest wszystko typu padoczki, karuzela, ochraniaczki dereczki itp 😉.
Cena pensjonat+trening 1600zł. Moim zdaniem bardzo fajna opcja, w trening wchodza treningi jeźdźa i konia 😉.
ja w to wchodzę  😎
Suuper!!
Fajnie, ze sie taki potencjal stajenno - treningowo - zawodowy nie zmarnuje 🙂 😅
ritka to kamil jakiegos rozdwojenia dostanie? widziałm go wczoraj na hannie w celach jednoznacznych
Witajcie!
Prosze o namiary i info o stajniach w Wojnarowicach. I tej starej i nej nowopowstałej.
Dziekuje i pozdrawiam
darolga   L'amore è cieco
06 lipca 2010 17:49
Wergeel - w jakich celach?
darolga - chyba w celach towarzyskich, a raczej towarzyszących

Wergeel - ja bez 100% pewności plotek bym nie rozpuszczała. Nie od dziś właściciel Hanny i właścicielka Absoluta to rodzeństwo, więc ...  🤔wirek:
Anula_un

Stajnia w Wojnarowicach "stara", ale za to z halą, co ważne na zimę i niepogodę 🙂- pensjonat 550 zł
kontakt 724 915 076
Jak masz jakieś szczegółowe pytania to chętnie odpowiem.
darolga - chyba w celach towarzyskich, a raczej towarzyszących

Wergeel - ja bez 100% pewności plotek bym nie rozpuszczała. Nie od dziś właściciel Hanny i właścicielka Absoluta to rodzeństwo, więc ...  🤔wirek:


a ty w ogóle coś mówiłas na ten temat? bo ja mam zupełnie inne źródła

dalej wątku nie chce rozwijać, bo plotka sie tworzy, a jak bedzie przekonamy się już wkrótce
teraz mówię bo wiem od źródeł czterech zainteresowanych
no cóż przez grzeczność nie skomentuje

"każdy mnówi co mu w danym momencie wygodnie" a czyj to cytat niech zostanie zagadką
ja również komentować nie będę bo nie widzę sensu naszych rozważań i tak każdy wie i myśli swoje  🙄
cytuje komentaz Rzepki:
U Szubartów coś się poprawiło, bo faktycznie z obory zrobili stajnię z boksami i całkiem to wygląda. Nie wiem jak z opieką jest teraz, bo kiedyś to było średnio z minusem jeżeli chodzi o odpowiedzialność właściciela, np. łąki otoczone drutem kolczastym i kilka innych. Nie wypowiadam się jak jest teraz, bo nie wiem do końca, ale warto się dokładniej przyjrzeć, zanim się wstawi konia.

Nie wiem skad wzielas teorie o drutach kolczastych!Trzymalam tam swoje konisko przez wiele miesiecy w czasach gdy cala stajnia to byla jedna obora z krowami +kilka boxow dla koni!Andrzej i Ola-wlasciciele robia wszystko aby koniskom bylo dobrze!! Konie sa zadbane,dobrze wykarmione i maja fachowa opieke.Wlasciciele wlozyli duzo staran i pracy aby stajnia byla w tak duzym standardzie jak dzis!!
Do tego przez caly czas panuje tam przesuper atmosfera-jak malo w wielu innych stajniach!!
Ruda_H   Istanbul elinden öper
08 lipca 2010 17:26
pudzia80, ja tam trzymam konia teraz i drut na pastwiskach jeszcze jest.

Konie nie mają z nim styczności, to jest inna sprawa bo ogrodzenia są zrobione porządne ale miejscami np. wzdłuż tego wału, który idzie do lasu jeszcze jest.

odpowiedzialność i opieka jak najbardziej na plus.
Pudzia80 po pierwsze repka a nie rzepka, Po drugie napisałam jak było kiedyś, być może zanim tam jeszcze konia trzymałaś, zresztą Ruda_H potwierdza, że drut kolczasty jeszcze jest. Wiem, że sytuacja jest tam teraz o wiele lepsza, bo właściciele dużo się nauczyli przez lata o koniach i nie neguję teraz ich działalności, bo podoba mi się to co zrobili ze stajnią i swoją hodowlą wogóle.
Dziewczyny, głowa mnie boli i niedobrze się robi na samą myśl, że mam szukać nowej stajni na październik. Spodziewajcie się pytań w przyszłym tygodniu, jak jeszcze raz ogarnę ten temat (rok temu miałam tylko kilkanaście stron, a jak treściwych).
no musisz już zacząć -  u nas w Smolcu np. brak miejsc z1 boks zarezerwowany i opłacany na październik właśnie stoi
darolga   L'amore è cieco
10 lipca 2010 21:41
Rusza nowa stajnia pod Wrockiem - http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,9301.msg648205.html#msg648205

Od siebie mogę tylko dodać - warto!
Aż trzeba było się zalogować wow-
Z całym szacunkiem  darolga, ale uważam, że Twoje "od siebie warto", nie za wiele tu pomoże, tym bardziej, że tam nie stałaś  🤔wirek:

Większość ludzi we Wrocku ma już niestety wyrobione zdanie na temat tej stajni , cudów nie ma

Pozdrawiam


quintus,
jakbys przeczytał uwaznie tobys wiedzial ze poszly wielkie zmiany, inna osoba sie tym zajmuje, stajnia ma inne priorytety.
A darolga tam bywa codziennie.
darolga   L'amore è cieco
11 lipca 2010 13:45
Quintus, mój drogi/droga,
primo, tak jak rtk napisała, zajmuje się tym kto inny i stajnia funkcjonuje inaczej;
secondo, to jestem tam codziennie, wiem jak to wygląda i jak funkcjonuje;
nie ważne czy tam stałam czy nie - wiem, jak to wygląda TERAZ i wiem, że mój koń po przeprowadzce tam nie będzie narzekał - i ja też nie.
Pozdrawiam.
rtk proszę Cię -  nie ucz mnie uważnego czytania błagam, dla mnie dziewczyna Kamila czy Kamil to nie są nowe osoby w stajni 

Niestety nie każdy będzie przyklaskiwał na wasze radosne wpisy na ten temat, światek jeździecki jest jednak maaały 
szkoda mi niedzieli na kontynuowanie tego tematu, jak dla mnie the end i żeby było zgodnie z tematem- ode mnie mnie nie warto - żegnam i pozdrawiam :emota2006092:

ps. darolga to normalnie znawczyni jesteś  😎

darolga   L'amore è cieco
11 lipca 2010 13:56
Quintus - przynajmniej anonimowa nie jestem 😎
btw,ja przynajmniej jak się nie znam albo nie znam sprawy, to się nie wypowiadam, nie jak coniektórzy 😎
btw2, o przyklaskiwanie nikt nie prosi - ani o negatywne proroctwa ad. tej stajni też.
nie chce mi sie dyskutowac z ludzmi, którzy nie byli, nie widzieli i nie wiedzą jak teraz jest. Zapewniam, ze od czasu poprzedniego pensjonatu zmienilo sie wiele, ale z Toba nie ma rozmowy wiec nie draze dalej.

a skoro jestes wrozka, albo jasnowidzem i wiesz jak jest to zyj sobie w tej swiadomosci  😎

goraco pozdrawiam
to bardzo dobrze, ze Kamil coś działa, byłoby super jakby zawody wróciły do Absoluta! W końcu jakaś alternatywa dla Partynic ... no i miałabym bardzo blisko 🙂 🙂
wszystko rozgrywa się o dobór pensjonariuszy, jeżeli do jego stajni trafią znowu takie osoby, które doprowadzą do skraju wyczerpania nerwowego właściciela ... to sytuacja się pewnie powtórzy
🤔wirek:
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnmute.gif[/img] Całkowita edycja posta.
Wtedy pensjonat zawinął się z powodu niechęci właścicielki. Zreszta wszyscy którzy atakują znają sytuację więc bez sensu jest taka polemika. Teraz sytuacja wygląda inaczej, bo to tylko Kamil będzie prowadził ośrodek. Nie będzie od nikogo zależny.
A co do doboru, tak jak pisała wergeel - żeby stajnia nie straciła swojej kameralnosci, jaką teraz się cieszymy, nie będzie przymowana duża ilość koni.
Ruda_H   Istanbul elinden öper
12 lipca 2010 09:19
oj widać, że niektórzy są tu jeszcze mocno urażeni starym Absolutem.

Bardzo dobrze, że ktoś zdecydował się pociągnąć tę stajnie dalej, oby się udało

powodzenia  🙂
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
12 lipca 2010 09:22
Prawda jest taka ze za pol rokuczy rok bedzie mozna cos powiedziec, teraz mozna ylko przypuszczac jak bedzie mowie do tych co odnosza sie w superlatywach i do tych co sa negatywnie nastwieni🙂
Niemniej jednak cieszy mnie ze Absolut nie umarl szkoda takiej stajni by bylo..chodz i tak w dalszym ciagu jest poza moim zasiegiem 😉
masz racje zairka. Stajnie i jej klimat tworzą ludzie - teraz jest fajnie ale jak przyjdzie więcej ludzi na pensjonat to będzie inaczej, możemy zapewniać o warunkach ale atmosfera i tak musi się stworzyć sama 😉. Mam nadzieję, że dobierze się fajna, trzymająca się razem ekipa
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się