Pensjonaty we Wrocławiu

martrix, już wcześniej były kasowane posty nt innych stajni z podobnym komentarzem, że usunięte na życzenie właściciela stajni.
Ja rzadko wracam się do kilku/kilkunastu stron wstecz. Tym bardziej w wątku który mnie średnio interesuje, bo to nie mój rejon. Sprawdzam tylko na bieżąco ewentualnie jakieś zgłoszenia postów jeśli są. To chyba raczej sprawka admina niż modów, bo jeśli ktoś oficjalnie coś zgłasza przez formularz kontaktowy czy maila jakiegoś ogólnego, to raczej trafia to do administracji.
martrix, mnie to ogólnie bawi, bo światek jeździecki jest mega mały tak na prawdę. Mimo kolejnych pokoleń, które się pojawiły w stajniach w jakiś sposób się kojarzymy wszyscy i rozmawiamy ze sobą nie tylko na forum. Znamienne jest, że jeśli ktoś o coś zapyta - masa wiadomości idzie na priv . Serio właściciele stajni uważają, że jak czegoś nie ma centralnie w wątku to nikt o tym nie pisze w prywatnych wiadomościach, na messneger, nie rozmawia o tym na żywo? A taki wykasowany na życzenie post tylko zaostrza ciekawość, żeby pogrzebać. W przypadku 99% przypadków serio nietrudne jest dokopanie się do czego trzeba 😉
Gillian   four letter word
07 marca 2024 21:53
Ja też nic nie usuwałam. Musiał to zrobić admin.
Ja też nie usuwałam i też myślę że zrobili to właściciele forum.
Kilka stron wcześniej mój post został tak samo "zmodyfikowany" 🙂 Jak widać na forum istnieje cenzura i jest tylko jedna prawda jaką można głosić.
Szkoda, że nie ma nic wspólnego z prawdą, i można właściciela forum zastraszyć nieudolnymi prawniczymi wypocinami, bo zakładam, że tak to się odbyło.

edit. z drugiej strony gdyby nieuczciwi właściciele pensjonatów włożyli chociaż połowę tej energii, jaką wkładają w próbę "naprawy swojego dobrego imienia", w wywiązywanie się z umowy pensjonatowej i po prostu karmienie koni, to ani tych postów by nie było ani nie trzeba byłoby ich usuwać.
Czy ktoś się orientuje co dzieje się na terenie byłej stajni Szafir?
york, w sumie od jakiegoś czasu koni z drogi nie widać jak się przejeżdża 🤷
york, ta ziemia jest sprzedana, bloki tam będą jak wszędzie dookoła 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się