moda, ciuchy etc...

smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
06 czerwca 2019 08:38
W decathlonie na dziale tenisowym  😉 (ewentualnie turystyka, fitness, dział koński). Ale te z tenisa moim zdaniem są najbardziej uniwersalne 🙂
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
06 czerwca 2019 08:43
Ja mam od lat taką [url=https://allegro.pl/oferta/regulowana-czapka-z-daszkiem-patrolowka-oliwkowa-8060456512?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_MD_GD_pla_galanteria_i_dodatki&ev_adgr=Nakrycia+g%C5%82owy&gclid=EAIaIQobChMI1anfvK3U4gIVyr3tCh3XFAkgEAQYBSABEgIhlfD_BwE]patrolówka[/url] i ją uwielbiam 😀 Bardzo lubię ten krój, bo zwykłe mi na uszy często zachodzą i mnie to wkurza wtedy 😉
efeemeryda   no fate but what we make.
06 czerwca 2019 13:11
zna ktoś z Was ten sklep  http://www.izabelarogowska.pl/ ?
Znacie bluzy Nubee? Warte swojej ceny? Jak z rozmiarówka?
smartini   fb & insta: dokłaczone
09 czerwca 2019 10:11
smarcik, dzięki za cynk z działem tenisowym 😀 mam teraz buty w góry, plecak i czapeczkę pod kolor, jaram się jak Łazienkowski 😁 😍
Gdzie poza Aliexpress znajdę taką kieckę? Internet nic nie wypluwa.

smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
09 czerwca 2019 17:09
rtk pytałam kilka stron temu, ja z kolei czaję się na sukienkę od nich, także jeśli kupisz to daj znać jak z jakością 🙂 bardzo fajny ten patent dla matek karmiących mają w bluzach.

smartini niestety decathlon ma aż za dużo fajnych rzeczy w przystępnych cenach, ja zdecydowanie za często wychodzę stamtąd z zakupami impulsowymi  😡  😉
Dziewczyny, znacie jakiś sklep fajnymi kostiumami kąpielowymi? Coś w stylu Zafula tylko z wysyłką z Polski.
mils   ig: milen.ju
10 czerwca 2019 01:45
Dziewczyny, z racji braku czasu totalnie przychodzę z pytaniem: czy którejś z Was rzuciły się może w oczy ładne, letnie sukienki o kroju trapezowym? Takie niby na co dzień, ale też, żeby do sandałków na obcasie fajnie pasowały. :kwiatek: Na szybko znalazłam kilka z Asosa, ale wolałabym stacjonarnie.
mils, - Grey Wolf? 🙂 Ja mam od nich trapezową z lnu już 3 rok, a widziałam ostatnio na wystawie nowe kolory w jej kroju 😀
majek   zwykle sobie żartuję
10 czerwca 2019 11:00
zna ktoś z Was ten sklep  http://www.izabelarogowska.pl/ ?



jeju, nie znam, ale ilosc Azjatek na zdjeciach oraz skladnia zdan nie wroza nic dobrego. Trzymamalabym sie z daleka
efeemeryda   no fate but what we make.
10 czerwca 2019 12:01
majek
dlatego też nic nie zamawiam, ale liczyłam, że może ktoś tam kupował i jednak powie, że jest ok  😁
Strach wpłacać pieniądze jak NIGDZIE nie ma danych firmy 😉
Jesteśmy profesjonalnym specializer za dostarczanie buty Nike. Naszym celem jest zapewnienie najlepsze buty nike w stosunkowo niższej cenie poprzez utworzenie długoterminowego kooperuje bezpośrednio z obietnicą manufacturer.We że wszystkie buty nike w naszym sklepie są 100% gwarancją wysokiej jakości. Jesteśmy legit hurtownie obuwia Nike. Kupując w naszym sklepie internetowym, będziesz korzystać z wysokimi standardami jakości produktów, szybka dostawa i bardzo dobra obsługa klienta. My z niecierpliwością czekamy na Państwa wizytę i Twoich Graficznych. Miłego dnia!

Google translator tak bardzo.

Jestesmy legit hurtownie! 😂
smartini   fb & insta: dokłaczone
10 czerwca 2019 15:30
fejk pełną mouth 😁
Rtk nubee jest genialne 🙂
Robaczek M.   i jej gniade szczęście:)
12 czerwca 2019 16:17
Chyba niestety czeka mnie wesele, znowu będzie problem.z sukienką (jedynie podobają mi się czarne i czerwone ale dla bezpieczeństwa wybiore inne kolory 😉 ).
Bardzo podoba mi się ta sukienka https://butiklatika.pl/produkt/5701/sukienka-pandora-cream ale nie mam pojęcia jakie buty do niej. Potrzebuje coś wyższego i do przebrania jakieś płaskie (baleriny odpadaja  🤣 )
Pomożecie? 😉 a może spotakałyście taką sukienke w jakimś sklepie stacjonarnym?
smarcik, dzięki za trop z działem tenisowym! W ten rejon decathlonu nigdy się nie zapuszczałam, a teraz wyszłam z poszukiwaną czapką. 😀
P.S.: ale chyba jeszcze wrócę po jedną z działu myśliwskiego. 😁
smartini   fb & insta: dokłaczone
12 czerwca 2019 21:48
kiedy nawet byle rzeczy na wycieczki mogą do siebie pasować 😍


trochę chyba to smutne że estetyczną część mej duszy zaspokaja ostatnio częściej Decathlon niż stricte ciuchowe sklepy 😁 🙁

tak, zielononiebieski kolor na plecaku, sznurowkach, czapeczce i nakretce to ten sam kolor  😅
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
12 czerwca 2019 22:26
A ja mam taki zgryz. Panieński - narzucony styl glamour - możecie podrzucić jakieś pomysły jak to ugrać? Ja jestem raczej z bajki jeansy + t-shirt albo bardziej w stronę boho, a dodatkowo odkąd utyłam w nic się nie mieszczę ze swoich starych ciuchów więc musze kupić  😵
safie, - cygaretki+szpilki/sandałki na obcasie+luźna koszula włożona w spodnie? 🙂
smartini, moim ulubionym sklepem od dawna jest decathlon i w zasadzie to jedyny sklep, w którym mogę spędzić dużo czasu i nie czuje sie zmęczona ;D przy normalnych sklepach po drugim zaczyna mnie bolec głowa i chce iść do domu. W ogóle juz do takich sklepów nie chodzę, jak czegoś bardzo potrzebuje to internet.
A decathlon jak disneyland 😁
madmaddie   Życie to jednak strata jest
13 czerwca 2019 05:38
smartini, i z psem można, sklep idealny! :P

ja przy okazji plecaka zamówiłam koszulki za dychę i są wyjątkowo spoko. Jakieś dwa rodzaje - ta z domieszką poliestru nieco gorsza, bawełniana fajna, ale nie na upały, bo dość gruby materiał. Daję okejkę!

a koszmar zakupów ostatnio koi mi h&m online. Tylko po spodnie muszę stacjonarnie, ale powiedzmy, że większych traum nie ma

PS. ja mam ten plecak w fiolecie, żeby mi do psich szelek pasował 😂
Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie - spódnica maxi w takim stylu, najchętniej właśnie lniana i taka zielonkawa. Tylko must have długość min. 100cm! Tak się zakochałam, a tu napisali, że dłuższej niet 🙁
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
13 czerwca 2019 08:01
Ale piękna!  😍 ile masz wzrostu, że ta będzie za krótka? Zastanawiam się czy na mnie byłaby ok. Choć cena jak dla mnie dość wysoka.
smarcik prawda?  😜 mam jakieś 172. Ale mam manię na punkcie długich spódnic. A długa to dla mnie oznacza milimetr nad ziemię. Musi się prawie ciorać za mną 😀 Mam dwie które mają po 96cm długości i strasznie mnie to wpienia że mam stopy odsłonięte jak stoję 😀
Kasa dla mnie też duża ale kiedyś powiedziałam sobie, że jak się w czymś aż tak zakocham to biorę. Szczególnie, że od roku nie siedziałam na koniu, a kiedyś wydawałam co miesiąc większą kasę na treningi i dojazdy. Więc idąc za anegdotą o rozmowie palącego z niepalącym ("to gdzie Twój samolot/ferrari/etc)" byłam gotowa ją kupić. No, ale jak mam tyle pieniędzy wydać to musi być idealnie dopasowana. Nie ma kompromisów.

edit: będę okrutna, ale smarcik patrz to!. Jak ona wygląda w "naturalnym środowisku"... No przecież mnie poskręca!  🙁 🙁
efeemeryda   no fate but what we make.
14 czerwca 2019 10:21
Macie jakiś pomysł gdzie szukać kostiumu kąpielowego w rozmiarze 75H ?
Przymierzałam już Dalie i Ave, ale ceny dość mocno wysokie, jest szansa znaleźć coś taniej niż 300zł ? Może znacie jakieś outlety ? Albo polskie marki ?  :kwiatek:
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
14 czerwca 2019 11:06
Efeemeryda polecam zalando 🙂 Darmowa dostawa i zwrot znacznie zachęcają do zakupów przez internet 😉
efeemeryda   no fate but what we make.
14 czerwca 2019 11:26
Dzięki  😉
Outlet esotiqa? finalsale.pl
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się