moda, ciuchy etc...

infantil jeśli jeszcze nie znalazłaś to ja polecam http://batica.pl/
Bardzo dobre jakościowo i można wyrwać włoską skórę w super cenie.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
06 grudnia 2018 07:21
Z innej beczki - czy ktoś może wie kiedy Lee planuje kolejne przeceny/wyprzedaże? (takie jak na black friday  😉 ). Podejrzewam, że co roku robi w tych samych/ zbliżonych terminach  🙂
Ja kupowalam na poczatku roku jakos styczen/poczatek lutego. Co prawda w UK, ale moze to miedzynarodowa strategia 🙂
smartini   fb & insta: dokłaczone
06 grudnia 2018 10:49
Przełom styczeń/luty to chyba generalnie sezon wyprzedaży dużych 😀
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
06 grudnia 2018 11:36
Dziękuję  :kwiatek:

Nie trafiłam z kolorem na BF, a oczywiście zanim doszły, i okazało się, że to nie te, które chcę, to promocja zdążyła się skończyć  😵
A chcesz wymienić tylko, czy zwrócić i ewentualnie potem kupić inne? Bo jeśli wymienić, to chyba możesz wymienić bez dopłacania, chyba że to tylko u mnie tak jest. Rzecz z promocji normalnie można wymienić w ciągu 2 tygodni w ramach ceny po zniżce.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
06 grudnia 2018 17:34
W Lee nie ma wymian zakupów z internetu 🙁 trzeba zwrócić, oddają pieniądze i kupuje się nowe. A ja mierzyłam w sklepie jeden kolor, i głupia zamówiłam inny przez internet, bo myślałam że to ten sam  😡 rzadko chodzę w jeansach i nie miałam pojęcia, że kolor ma taki wpływ na wygląd całej sylwetki! (te w sklepie były takie jakby lekko wycierane, a ze sklepu online przyszły w jednolitym kolorze, różnica kolosalna  😲).
smartini   fb & insta: dokłaczone
12 grudnia 2018 16:22
Temat plecaka wraca, potrzebuję czegoś do pracy... cos casualowego co się nada i do biura i na wakacje.
Znalazłam, ale... znacie coś w tym stylu ale nie kosztujace tyle?! No jednak pół kafla za... plecak to trochę przegięcie 🙄
https://www.planplaneta.com/pl/sklep/produkt/992-plecak-mela-v-burgundy-melawear-fair-trade-gots
Estetyka i konstrukcja w punkt ale cena jest z kosmosu...
madmaddie   Życie to jednak strata jest
12 grudnia 2018 16:33
smartini, ja też ostatnio takiego poszukuję, chyba padnie na Eastpak z limango, doceniam te ceny 😉
https://www.limango-outlet.pl/eastpak
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
13 grudnia 2018 07:41
smartini ale ładny  😍 Ja też nadal szukam - w efekcie całe lato męczyłam się bez plecaka na dojazdy rowerem do pracy. Jak już w końcu zdecydowałam się na TAKI to wyczytałam dużo opinii o blaknięciu materiału, a za tyle pieniędzy to jednak chciałabym plecak na lata  😵 Także jak znajdziesz coś ładnego miejskiego to koniecznie daj znać proszę bo ja już odpuściłam poszukiwania    😵 😁


madmaddie to limango to jest sklep sprzedający oryginalne produkty?
smartini, - poszukaj tego plecaka na innych stronach, ta mocno zawyża ceny - widać to na skarpetkach na przykład 😉 Może być pod inną nazwą, oni walą taką ścieme...
smartini   fb & insta: dokłaczone
13 grudnia 2018 09:26
keirashara, czy ja wiem, skarpetki Many Mornings są za tyle co u producenta 😉

smarcik, właśnie co znajdę tego typu ładne plecaki to cena 400-500zł... smutek...
Mój prowypasiony fotograficzny Caselogic był tańszy...

edit, sprawdziłam, na stronie producenta ten plecak jest za 120EUR także nie sądzę, by był gdzieś taniej :P

W Bamba np jest ciut lepiej, 329,00 ale kurcze róż...  😜
[img]https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t45.5328-0/c0.138.552.552a/p552x414/27954250_1587940514654012_7562257567854886912_n.jpg?_nc_cat=107&_nc_ht=scontent-frt3-1.xx&oh=2002e9a12e907052f5f3f07977cc9860&oe=5C9298F7[/img]
madmaddie   Życie to jednak strata jest
13 grudnia 2018 09:55
smarcik, mam parę rzeczy i są oryginalne.

Edit: Zbliża się zimowa impreza firmowa (styczeń) i wyjątkowo mam chęć pójść. Macie jakieś pomysły na sukienki koktajlowe dla grubych ludzi, które zrobią mi figurę?  👀
Ja kupiłam ten 4f [url=http://'https://4f.com.pl/plecak_miejski_pcu234_-_szary,83,134965.html']klik[/url] za jakąś śmieszną cenę i jestem ogromnie zadowolona. Niestety widzę, że już ich nie ma, jest dość spory przez tą regulowaną górę mieści chyba nawet a3, zakupty na cały tydzień w nim na rowerze przywiozę jak rozciągnę do góry, a na co dzień jak się zwinie to nie robi wrażenia ogromnego.

A ja zaś szukam spodni, o ile wiosną i latem nie przeszkadza mi długość 7/8 tak teraz chciałabym zwykłe długie spodnie do kostki, które nie są jeansami (bo tych mam nadmiar). I wiecie jak takie ciezko znaleźć?🙁
Macie jakieś pomysły na sukienki koktajlowe dla grubych ludzi, które zrobią mi figurę?  👀

madmaddie, Twoja bezpośredniość jest absolutnie urocza 👍

Może coś takiego? Luźna bluzka ładnie by schowała krągłości.
https://www.zalando.pl/dorothy-perkins-curve-exclusive-dress-sukienka-z-dzerseju-black-dp621c09t-k11.html
Edit: Zbliża się zimowa impreza firmowa (styczeń) i wyjątkowo mam chęć pójść. Macie jakieś pomysły na sukienki koktajlowe dla grubych ludzi, które zrobią mi figurę?  👀


😁 kupiłam taką klik i taką klik za szalone 39,90 i dobrze maskują brzuch. Materiał mięsisty i porządny, za tę cenę naprawdę warto.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
14 grudnia 2018 08:48
Magdzior ten Twój plecak dla mnie już jest zbyt sportowy niestety 🙁

smartini piękny, szkoda że taki kolor  😁

espana pokażesz się w tych sukienkach? Jak wypadają rozmiary - można ryzykować zakup przez internet? Sprawiła hm sobie tą drugą do pracy 😉
smarcik ja mam 175 cm wzrostu i jestem przebudowana górą (szerokie plecy, brak talii, oponka). Zamówiłam rozmiar 40 i jest ok. Długość chyba nawet nie taka kusa jak na zdjęciach. Wieczorem cyknę fotkę. Mi się udało jeszcze kupić je bez płacenia za wysyłkę, więc w ogóle cena śmieszna. Ta druga - ciemnoszara - w rzeczywistości jest ciut jaśniejsza niż na zdjęciach, taka trochę jakby melanżowa. Postaram się też oddać to na zdjęciu.
smartini   fb & insta: dokłaczone
14 grudnia 2018 11:19
smarcik, no... gdzieś mi mignal bordowy (!) ale nie ma go w ofercie 🙁
espana, śliczne są! Koniecznie wrzuć foty 😀
Dziewczyny, wrzuciłam zdjęcia do mojej galerii http://re-volta.pl/galeria/album/7568 Sorry za dużą głowę i krótkie nogi, ale nie było komu zrobić zdjęć  😂 Na zdjęciach szara, granatowa moim zdaniem jeszcze ładniejsza.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
14 grudnia 2018 18:22
espana a idź Ty lasko  😵 było pytanie o sukienkę dla grubych ludzi, a tu chudzinka z nogami do nieba. Sukienka rzeczywiście super  😍 i jeszcze w tej cenie  😁 szkoda, że nie mam pojęcia jaki rozmiar wybrać.
Espana, wyglądasz zajebiście  😜
smartini   fb & insta: dokłaczone
14 grudnia 2018 18:34
espana, czad!!! Kurcze, mam daleko do stacjonarnego ale kusi żeby sobie kupić, tym bardziej w tek cenie :o

Mi na fb pokazał się jeszcze jeden plecak. Też 329,- ale za to jakie wzory tkanin... <3
smarcik No tak on jest sportowy, ale na co dzień mi to nie przeszkadza bo raczej mam sportowy styl.

espana Ale super, tylko krótka się wydaje szczególnie na zdjęciu, mogłabym Cię prosić o zmierzenie długosci całkowitej? Będę bardzo wdzięczna bo kusi!
Dzięki dziewczyny, bardzo mi miło  😡 Czyli sukienka działa, bo ukrywa mankamenty  😁 Ja naprawdę jestem górą potężna, może się to gubić, bo jestem wysoka. Sukienka w rozmiarze 40 ma po plecach 88,5 cm długości bez kołnierzyka. Poczytajcie opinie na sklepie internetowym, niektóre dziewczyny kupują ją jako ciążową, są też opinie, że można brać rozmiar mniejszą.
Nie widać żadnej potężności. Wyglądasz w niej bardzo zgrabnie.  🙂
madmaddie   Życie to jednak strata jest
15 grudnia 2018 14:56
fin, miło mi  😁

espana, wyglądasz zajebiście w tych kieckach! Ja niestety nie mogę takiego fasonu, bo mam wielki cyc i w czymkolwiek pod szyję zapinanym wyglądam źle  😵 Nic, chyba będę musiała schudnąć przez ten miesiąc, bo idę tam tylko dlatego, że idzie tam też miłość mojego życia z pracy  😂 cyc niestety zostaje, nieważne ile ważę :/
o, tu widać moją "filigranowość"  🤣
Do tego masz zajebisty tyłek! Skoro masz takie atrybuty to musisz je pokazywać a nie maskować  🤬 Widzę ołówkową spódnicę i kopertową koszulę z dużym V dekoltem.
madmaddie, - tak jak mówi espana, ładny dekolt w V - zawsze wyszczypla i wysmukla górę i wąski dół, ja jeszcze proponuję z np. rozcięciem do połowy uda 😎
espana, - ślicznie wyglądasz w tej sukience 💘 Aż mnie kusi kupno 😀
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
16 grudnia 2018 09:43
Mnie też  😵 tylko boję się o długość rękawów, bo musiałabym wziąć chyba 36, a mam 174cm wzrostu i długie ręce  🤔
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się