KOŃSKA REWIA MODY cz. IV (sezon 2010)

Moj czarny w czarnym 😀 Tak jak mnie szmaty nie kreca, tak ten padzik musial byc moj 😀iabeł: Ale ja lubie monochromatycznie czasem 😉 Jakosc niestety komorkowa.
wątek zamknięty
zima - jak dla mnie i kon i czaprak : szał 😜 wygląda rewelacyjnie !

wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
14 listopada 2010 21:11
zima - zgrzeszę przez Ciebie ...  👿
wygląda to ... zajebiście !!! 😍 😍
wątek zamknięty
zima pięknie1
wątek zamknięty
Dziekuje :kwiatek:
Juz od jakiegos czasu mnie kusilo, zeby mu cos czarnego sprawic, chcialam Anke, no ale te nowe sa za krotkie, a jak zobaczylam ten to padlam 🙇
I dzisiaj go zainicjowalismy  🏇
wątek zamknięty
zima, pięknie!
wątek zamknięty
ZIMA super to wygląda!
Mnie też ostatnio mój ciemno gniady koń najbardziej kręci w ciemnych barwach.
wątek zamknięty
zima, przepięknie !  😍

Livia
dziękuję 🙂 Fajnie wygląda Stone Grey na karym. Mnie się podobają wszelkie szarości, ale na moim mega białym koniu tylko odznaczają się ciemne odcienie albo z lamówkami niestety.
wątek zamknięty
Kupiłam właśnie niciaka hazel  💃 😁
wątek zamknięty
moje konisko w bordo i w różu
(pasuje jej róż, szkoda, że nie mam kasy  :mad🙂



słabe zdjęcie, w rzeczywistkości jest różowy, może wygrzebię lepsze zdjecia

wątek zamknięty
zima normalnie pełna elegancja 😉

korsik zwłaszcza ostatnie mi się szczególnie podoba 😉
wątek zamknięty
asds   Life goes on...
14 listopada 2010 22:30
Cos zajefajnego dla fanów fukcji 🙂

http://allegro.pl/ekstra-czaprak-rainbow-25-sale-i1320784589.html

Cudeńko jak dla mnie 🙂
wątek zamknięty
florcia9   "Amicus optima vitae possessio"
14 listopada 2010 22:35
Ja fanką fuksji nie jestem, więc nie wiem czy mogę wyrazić swoją opinię, ale cóż - raz kozi śmierć:
Bleeeeeeee!!!!! No normalnie ciery mnie przeszły jak to to zobaczyłam!! A róż na koniu toleruje, w ciemniejszych odcieniach nawet lubie. Ale to "coś" jest tak "cukierkowe", że normalnie patrzeć się na to nie da.
wątek zamknięty
majeczka   Galopem przez życie!
14 listopada 2010 22:37
akurat jestem fanką różowego w każdym niemalże wydaniu ale dla mnie ten czaprak jest kiczowaty niestety, wrzuciłam go nawet do obserwowanych z ciekawości czy ktoś go kupi 🤔
wątek zamknięty
że tak powiem.. koszmarek!  😁
wątek zamknięty
asds   Life goes on...
14 listopada 2010 22:41
Widze ze nie tylko dla mnie cosnie halo  z tym czapraczkiem ( tak wyzej próbowałam być ironiczna 🙂😉 )

zima jest mega!!!
wątek zamknięty
florcia9   "Amicus optima vitae possessio"
14 listopada 2010 22:44
O kurcze!! Właśnie wyświetliłam to ogłoszenie jeszcze raz, aby się upewnić co do mojej opinii, i co zobaczyłam?? Logo firmy BR! A tak ich lubiłam, mam od nich świetne CZARNE skorupki i normalnie chyba się z tą firmą rozmine po tym co zobaczyłam, bo jakoś tak uraz mi chyba zostanie...
wątek zamknięty
asds taaaaa  😀iabeł:

hehe
wątek zamknięty
asds   Life goes on...
14 listopada 2010 22:53
asds taaaaa  😀iabeł:

hehe


No taaa.....jakbysmy mieli końska paradę równosciw  Wrszawie to moze bym kucyka w toto ubrała ( bo romair chyba pony? )

Hmmm...tak jak an niego patrze chyba ryvik stary avatar mi sie przypomina z jednorozcem i tęczą 😀 😀iabeł:
wątek zamknięty
Rany! gdybym to kupiła - to rozwód następnego dnia  😀. Tzn. kupić bym mogła bez konsekwencji, ale założyć na ogiera i wyjechać na trening - to już nie  😁 I mąż miałby rację, obawiam się  😕
wątek zamknięty
Eskadron Cotton sr Flax i owijki horze🙂

wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
15 listopada 2010 07:45
zima, koń w tym padzie wygląda MEGA!  😍

Breva, zazdroszczę Ci tej łezki 🙂 Ale koniowi w niej fajnie 🙂 (ps. jak będziesz kiedyś chciała ją sprzedać to wiesz do kogo napisać 😀)
wątek zamknięty
Breva- super! chyba to jest wasz najlepszy komplet!
wątek zamknięty
akzzi - ten na allegro ?😀 to ja chyba od tej osoby derke hazel do czapraka  😀 😉
wątek zamknięty
tak, tego z Allegro 🙂
wątek zamknięty
[quote author=Naciau link=topic=14623.msg770883#msg770883 date=1289774828]
asds taaaaa  😀iabeł:

hehe


No taaa.....jakbysmy mieli końska paradę równosciw  Wrszawie to moze bym kucyka w toto ubrała ( bo romair chyba pony? )

Hmmm...tak jak an niego patrze chyba ryvik stary avatar mi sie przypomina z jednorozcem i tęczą 😀 😀iabeł:
[/quote]

ooo rany! kiedy to było 😀
wątek zamknięty
Livia, dzięki🙂 aczkolwiek na razie się nie przymierzam do sprzedaży🙂 luuubię łezki😀

_kate, dziękuję🙂 też mi się podoba🙂 aczkolwiek nie jest to jeszcze taki szał jak z liomonką Jarpolu😉
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
15 listopada 2010 10:06
breva, dla mnie super! nie dość że łezka. to jeszcze mu do pyska niesamowicie  💘
wątek zamknięty
doszedłdo mnie cotton marzipan, ale szczerze mówiąc trochę się zawiodłam. kolor mocno nijaki, na Rudej nie będzie chyba najlepiej wyglądał 🙁
wątek zamknięty
próbował ktoś wcisnąć Eskadrona pony DL pod skokówkę 17?  😁
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.