KOŃSKA REWIA MODY cz. IV (sezon 2010)

Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
20 marca 2010 13:47
Nawiasem czy ktoras z was widziala ta GENIALNA derke na Torwarze na stoisku bodajze ihaha( w bialo-czarna krate?) chba Bucasa.Przybylam.Zobaczylam.Zakochalam sie.


Ja widziałam, ale mi sie tak sobie podobała. Trochę mi się z obrusem kuchennym skojarzyło  😡
Za to zakochałam się w derce Masty szarej z różową lamówką  😍 Dziewczyny na Torwarze wybiły mi ją z głowy, ale ona cały czas za mną chodzi  🤔

figaro2046
spróbuj skontaktować się ze sklepem Girdan (nigdy nie wiem jak sie piszę nazwe tego sklepu  👀 )
wątek zamknięty
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
20 marca 2010 13:49
Nasturcja-Renata Ja też się zakochałam dokładnie w tej samej!  😵
Też mi ją z głowy wybiła kolezanka na torwarze, i też nadal za mną chodzi. Wiesz może czy są gdzieś w necie?
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
20 marca 2010 13:58
arivle no właśnie nie mogę znaleźć  🙄
Z tego co pamietam to kosztowała 275zł i była na stoisku HorseTeamu.
Weszłam na ich stronę, ale jej tam nie ma  🙁

kolerzanka koleżanka  😉
wątek zamknięty
  Dzięki , dzięki dziewczyny 🙇. Za wszelkie sugestie jestem niezmiernie wdzięczna :kwiatek:.
wątek zamknięty
W końcu miałam okazję ubrać Navcia w Jarpolowy pad Olive.

Pad rozmiarowo jest w sam raz, nie za duży, nie za mały, idealnie mieści się pod Mattesem L. Nie jest też zbyt gruby (nie ma uczucia siedzenia na poduszce, a koń jest gdzieś tam pod spodem). Bonusem jest to, że odcieniem zieleni pasuje do mojego oliwkowego soft shella z Equi-Team'u. Zobaczymy, jak będzie się sprawował po dłuższym użytkowaniu, ale na razie pełnia szczęścia  😀

 

p.s. Naf był dzisiaj zgryźliwy przez pogodę (chwilami było pod 20 stopni), stąd ta mina.
wątek zamknięty
dziewczyny! 🙂

jakiej firmy jest czaprak PIKOWANY W KOŃSKIE GŁOWY ?🙂

chyba BURZA miala i wie 🙂
wątek zamknięty
chyba hkm
wątek zamknięty
Anky dusk blue 🙂 kobyła sie ustawiła jak pokraka  🙄 🤔
wątek zamknięty
dziewczyny! 🙂

jakiej firmy jest czaprak PIKOWANY W KOŃSKIE GŁOWY ?🙂

chyba BURZA miala i wie 🙂


PAR FORCE 😀
wątek zamknięty
no wlasnie 🙂 dziekuje  :kwiatek: a sa jakies fotki niego w necie ?
wątek zamknięty
Czy czapraki Equiline są VSS czy bardziej VSD??
wątek zamknięty
Felinka   z niejasnych przyczyn zajmuję się niczym
20 marca 2010 17:00
Dramka dwójka Equiline które widziałam i na których jeździłam mieściły się pod ujeżdżeniówką i skokówką i wyglądały, nie powiem ładnie 😉
wątek zamknięty
no wlasnie 🙂 dziekuje  :kwiatek: a sa jakies fotki niego w necie ?

Naciau strony internetowej już nie mają. Firma szyje też podkładki pod siodło z futra medycznego ( pikowane w końskie głowy)i wystawia na Allegro.W aukcji masz namiary 😉
http://www.allegro.pl/item966135809_podkladka_medyczna_pod_siodlo_ulga_dla_koni.html
wątek zamknięty
widze 😉 firma Polska?
wątek zamknięty
ES cross-in na hali w nocy + bardzo niewspółpracujący model  😉



Herby na owijkach wyszły do wewnątrz, ale już nie miałam czasu, żeby poprawić.
wątek zamknięty
MoB.- ja dla mnie to za dużo się dzieje na czapraku jeśli założymy go na łaciaka i granat się jakoś tak zlewa z koniem, ale rozumiem, że miłość nie wybiera. I każdy ma inny gust.  😍 Ja tam swojego cross ina się pozbyłam.
wątek zamknięty
tunrida Łaciak nie jest na zawsze u mnie w dzierżawie, na szczęście 😉 . Mojego konia będę wybierać pod kolor kompletów  😁
wątek zamknięty
Do tego czapraka każdy jednolity koń będzie Ci pasował.  😁  Myślę, że w granacie każdej maści ładnie.
wątek zamknięty
Mój mąż mi ciągle powtarza że jestem chora  🤔wirek:  😁

Najważniejsze się przyznać do problemu .. jak widać jesteśmy świadome   🥂


A ja do nowo nabytych "gaci" pikeura (bo tak mój mąż nazywa  moje bryczesy - czysta profanacja!) jeszcze się nie przyznałam... a tu kantar idzie jeszcze, o my god...
wątek zamknięty
Mo B. Taki mi się marzy..piękny  😍

kotbury Ja tam mówie że wszystko na wymiane  😁
wątek zamknięty
Rude w Eskadronie Sky😉 jak dla mnie kolor dla niej bezbłędny!
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
20 marca 2010 20:13
Alice - Nasz Rudy wczoraj śmigał w impulsie Sky i potwierdzam na rudych obłędnie jak dla mnie 😜 - a miałam wątpliwości zanim go przywiozłam do stajni 🙂
wątek zamknięty
Dramka, ja tak samo " a wiesz wymieniłam sie na to i na to bo juz mi nie było potrzebne" ...  😁
albo "koelznaka ze stajni mnie poprosiła , bo nie ma konta na allegro"  😁
wątek zamknięty
Medziiik, boska dera! Serio, luzem mnie nigdy nie ruszała, ale tu na zdjęciu rewelacja 🙂

Naciau, nie miała 😉

Mo B., nie ma szału, dla mnie łaty i wzory to za dużo na raz 🙂 ale granat fajnie.
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
20 marca 2010 22:48
Burza dziękujemy :kwiatek:
wątek zamknięty
widziałam dziś nowego Eskadrona, cotton limegreen i plum oraz kantar szaro-granatowy  😜  😜
wątek zamknięty
jak wygląda ten plum?
bardziej fioletowy czy granatowy?
wątek zamknięty
taki fioletowo-granatowy
wątek zamknięty
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
20 marca 2010 23:03
Nawiasem czy ktoras z was widziala ta GENIALNA derke na Torwarze na stoisku bodajze ihaha( w bialo-czarna krate?) chba Bucasa.Przybylam.Zobaczylam.Zakochalam sie.

Bucas na 100% 😉 mi nie podpasowała, gdyby była beżowo-brązowa to co innego. za to wielu osobom wpadła w oko, tylko niestety cena typowo bucasowa- ok 550-600zł
wątek zamknięty
A ja mam pytanko, czy kojarzy ktoś pad/czaprak w takim dokładnie kolorze? Marzy mi się jak cholera 😀
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.