Torwar 2009

caroline   siwek złotogrzywek :)
12 stycznia 2010 20:14
http://dressage.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=963&Itemid=45


Na stronie Polskiego Związku Jeździeckiego można już zobaczyć kalendarz zawodów zaplanowanych w roku 2010. Ilość imprez, w stosunku do sezonu 2009, pozostała niemal bez zmian. [glow=red,2,300]Zabraknie jednak [/glow]świetnych zawodów międzynarodowych w Mierzęcinie i [glow=red,2,300]finału Ligi Europy Centralnej na Torwarze[/glow]. Stratę będzie próbował wyrównać Sopot organizując w czerwcu CDI...
Nic dodać, nic ująć. Szkoda.
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
12 stycznia 2010 20:17
Cóż trudno. Ale skoro skoków nie byłoby i tak bym nie pojechała.
Może to jakieś moje mrzonki i szukanie między linijkami w nadziei, ale czy to nie oznacza, że na Torwarze na pewno zabraknie ujeżdżenia, ale skoków na razie nie widać, żeby odwoływali? Bo w sumie nigdzie nie ma chyba dużej informacji, że Torwar odwołany całkowicie.
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
12 stycznia 2010 20:37
dajcie jakieś konkretne informacje, bo ja mam bilety lotnicze pobookowane  🙇 jak mnie czeka 3 zmiana rezerwacji, to wymięknę.
To kto dzwoni do PZJtu? 😉
ujeżdżenia na Torwarze miało nie być, ale skoki chyba tak...? hm...

edit: ze świata koni

"termin zawodów zostanie dotrzymany i tym samym ostania kwalifikacja PŚ Ligi Europy Centralnej odbędzie w dniach 12-14.03.2010 roku w hali Torwaru w Warszawie."

edit: ze strony PZJ - z kalendarza

"CSI 2* - W  12.03 - 14.03

S, M, J B

Warszawa-Torwar
Planowane "
kujka   new better life mode: on
12 stycznia 2010 20:56
no i o co to halo? to samo mowili na Torwarze w zeszlym roku. ze nie bedzie pucharu tylko kwalifikacja, przez rok nic sie nie zmienilo, jak mialo byc tak bedzie...
Ujeżdżenia nie będzie na pewno, ale skoki mają być niezłe - podobno szykują się doskonałe nagrody i ma być o co powalczyć.
quanta, to moze czas sie zabrac za skoki skoro super nagrody szykuja 😜
Orientuje sie ktoś może jak jest z biletami na torwar?
No i co zen straszysz! 😉 uff uff, mam nadzieję, że jakieś małe powożonko też wtrącą 🙂
No straszę, straszę- ujeżdżenia nie będzie, co ja będę robić na tym torwarze? Zakupy? 😁
zen, mnie ujeżdżenie do oglądania zdecydowanie nie grzeję, torwar lubię za atmosferę, skoki i powożenie 😉

A to pamiętacie? 🙂
O, i Mitka na focie 😀

Ja lubię oglądać ujeżdżenie na żywo na takim dobrym poziomie- niby mogę sobie do Aro pojechać, ale często nie ma na co popatrzeć, nawet (a może zwłaszcza?) w tych wyższych klasach.

kujka   new better life mode: on
12 stycznia 2010 22:02
No straszę, straszę- ujeżdżenia nie będzie, co ja będę robić na tym torwarze? Zakupy? 😁

ja taki mam wlasnie zamiar  😎
mnie 1500 przejazdow skokowych pod rzad nie jara wiec skoro nie bedzie ujezdzenia to pewnie przyjde, pogdadam to z ta to z tamta dziewoja, oblece stoiska, potarguje sie i wsio!
Burza, niedawno odkryłam ten baner u siebie pod łóżkiem 😉

Przyjechałabym w tym roku chetnie, tak towarzysko. Nawet nie mam nic w kalendarzu na ten czas. Tylko jak znowu poszaleją z ceną biletów...
Ja skoki kocham właśnie jako widz, dużo lepiej ogarniam niż ujeżdżenie, dużo bardziej mnie kręci i emocjuje 😁 i skoro mogłam cały weekend w Kuźni oglądać to co dopiero Torwar 😉

Ascaia, niezła pamiątka, szkoda że już się nie przyda..
Burza nie klam- przeciez wolisz zaprzegi😉 juz ja nie  zapomne  jednej Warki z Toba a i na torwarze przez Was zaniemowilam😀
Karla🙂, toć napisałam, że powożenie 😁 no dobra, na powożeniu puszczają mi nerwy z emocji, mdleję od darcia gęby i generalnie KOCHAM 😀
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
12 stycznia 2010 22:17
Ja się tak nie bawię 👿 I tyle mam do powiedzenia na ten temat 👿
Ponia   Szefowa forever.
12 stycznia 2010 22:20
Ooo tak jak będzie znowu powożenie i będzie Burza to ja sobie na chwile stopery załatwie do uszu ;] hihihi

Ponia, ja Ci mogę nawet jakieś nauszniki skołować, bylebyś przyjechała! 😀
Ponia moze znowu Cie zgarna do wywiadu😉
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
12 stycznia 2010 22:23
Burza, Przypadkiem to nie ty byłaś w sobotę rok temu i tak wyłaś? 😁
W tamtym momencie z Bischą też dopingowałyśmy, ale ja przez was dostałam głupawki 😁
Aaaa zapomniałam o wywiadach 😀 jakie to były wesołe zawody wtedy 😀 jeszcze foty, i już więcej nie offtopuję! 😀




Notarialna nie było mnie w zeszłym roku 😉
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
12 stycznia 2010 22:27
No to nie ty, ale pamiętam, ze jakieś dziołchy wyły dosyć donośnie 😁
Dajcie jeszcze jakieś foty- mam mega radochę identyfikując znane i nieznane osoby 👍
burza- to Ty w tej czarnej bluzce z czerwonym obok koniczki?
kujka   new better life mode: on
12 stycznia 2010 22:35
zen, no jacha oczywicha ze to Burza 🙂
Ponia   Szefowa forever.
12 stycznia 2010 22:36
Ponia, ja Ci mogę nawet jakieś nauszniki skołować, bylebyś przyjechała! 😀

Zrobię wszystko co w mej mocy ! 🙂 postaram się na sob popołudnie już a jak się nie da to na niedzielę!

[quote author=Karla🙂 link=topic=1379.msg437878#msg437878 date=1263335007]
Ponia moze znowu Cie zgarna do wywiadu😉
[/quote]
hihi a  z miłą chęcią;P w zeszłym roku był zastępczy na HPP w Sopocie ;]

edit:
Z którego roku są te foty?

Bo pamiętam, jak pierwszy raz poszłam się do sektora H przywitać, i było mi smutno bo zostałam ' olana'  😂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się