pielęgnacja i stylizacja włosów, fryzury

Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
19 grudnia 2010 19:20
bianca, w aptece.
zima, ja miałam włosy do ramion, słoik taki 250 ml oleju kokosowego starczył mi na 3 miesiące przy stosowaniu 2 razy w tygodniu.

Nie wiem, czy dobry pomysł tak od razu kupować na zapas, bo musisz sprawdzić, co najbardziej będzie pasować Twoim włosom  😉
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
19 grudnia 2010 20:12
dziewczyny, a macie jakieś swoje sposoby, tabletki na wypadające włosy? Bo zaczynam się poważnie martwić 😕


Na mnie zadziałał jeden środek - Merz Special, nic lepszego od niego nie odkryłam, a przetestowałam całkiem sporo 😉
zima, ja miałam włosy do ramion, słoik taki 250 ml oleju kokosowego starczył mi na 3 miesiące przy stosowaniu 2 razy w tygodniu.


A, no to faktycznie nie ma sensu... Tylko jakies takie male mi sie te buteleczki wydawaly, myslalam, ze jedna na 2-3 razy starcza.
Tego oleju się na prawdę malutko nakłada. Ja do dawkowania wzięłam jakąś starą wypłukaną nakrętkę od płynu do płukania ciuchów 😂 na raz idzie zazwyczaj 1/3 tej nakrętki. Włosy mam za łopatki.

Jaki olej zamawiasz ? 🙂
Tak malo???? 😲 Kurcze, a mi sie wydawalo, ze nie wiadomo ile tego trzeba nalozyc... No nic, przetestuje, to zobacze 😉

Nie mialam pojeciala, ze tloczy sie oleje z nasion jablek, malin, truskawek... 🤔

Zamawiam do przetestowania 4 (w tym jeden do twarzy, choc nie wiem, czy to dobry pomysl):
-jojoba (zloty) 50 g
- z czarnuszki 30 g
- z rozy pizmowej 30 g
- kokosowy 100g.

Ciekawa jest ta strona, duzo roznych fajnych rzeczy tam jest. Jak bede miala chwile, to sie rozejrze, moze jeszcze cos dorwe 😉
zima, Olej do twarzy to fantastyczna sprawa, choć bałam się przed pierwszą aplikacją ja cholera  😜 Tylo pościel się trochę brudzi 😉

I miej na uwadze, że tutaj masz podane w gramach, nie mililitrach 🙂 Więc takie opakowanie 50 gr to oceniam gdzieś na 2-3 użycia 🙂 Strasznie jestem ciekawa, jak Ci się spodoba 🙂
Celowo biore te male 🙂 Po 2-3 uzyciach bede juz w stanie stwierdzic co mi odpowiada, a co nie i wtedy zamowie sobie jeden duzy.

Tej twarzy tez sie troche boje, bo jestem alergikiem, ale mam tak sucha skore, ze kremy ledwo sobie z nia radza. A teraz na zime bedzie jak znalazl 😉
Jak tylko dojda i przetestuje - od razu zloze sprawozdanie 😉 Wlasnie przelew puszczam, wiec moze dotra do konca tygodnia??
martva właśnie po wizycie w aptece pani też mi go poleciła🙂
Zmienię trochę temat... 😉 Stoję właśnie przed wyborem nowej fryzury- postanowiłam, że tym razem chcę mieć na głowie coś ciekawego 😉
Myślę nad wygoleniem sobie boków (fryzura na "Kukulską" 😉 ) tylko mam zupełnie proste, długie włosy. Czy któraś z Was ma może taką fryzurę na takich totalnie prostych włosach? Boje się, żebym nie miała z tym za dużo układania...
Libella a nie szkoda Ci wlosow?? Pomysl, co bedzie jak juz Ci sie ta fryzura znudzi i bedziesz musala odhodowac wlosy. Efekt raczej nie bedzie powalajacy...
To mnie trochę właśnie odstrasza trochę... Z drugiej strony mam sporo znajomych, które zrobiły sobie taką fryzurę i jakoś te włosy im odrastają 😉 Sama już nie wiem... na pewno chcę zrobić z włosami coś ciekawego, mam już dość długich prostych włosów, które mam od zawsze
Idz do jakiegos dobrego stylisty fryzur, na pewno cos dopasuje, co bedzie Ci pasowac i w czym bedziesz sie czula dobrze 😉
Kuzynka mówiła mi, że ma koleżankę, która ma piękne, długie włosy. Gotuje sobie ona wywar z pokrzywy a potem je w nim moczy. Hmm, też tak się zbieram, tylko skąd ja teraz wytrzasnę pokrzywy? 😉
Tercet - pokrzywa, szałwia, rumianek... do nabycia w najbliższej aptece  😉
Pomocy !
jaka fryzurka na studniówke ? 
mam 65 centymetrowe kłaki i co mam z nimi zrobić  ?😀
Solina   Wszyscy mamy źle w głowach że żyjemy hej hej la la
23 grudnia 2010 08:57
Agaleon, miałam taką samą długość jak szłam na studniówkę 🙂
polecam nie spinać w kok tylko pochwalić sie długością włosów 🙂 ja miałam troche u góry podpięte a reszte rozpuszczone, niestety proste ponieważ moje włosy nie dają sie pokręcic, koleżanka miała bardzo ładnie upiete na boku rozpuszczone i pokręcone
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
23 grudnia 2010 09:16
Agaleon, może coś takiego http://ikf.styl.fm/fryzury-wieczorowe/fryzura917145.htm ? 😉
ja jednak polecałabym upięcie tych włosów, w czasie zabawy i tak się zgrzejesz po co Ci dodatkowo dywan z włosów na plecach? 😉
Solina   Wszyscy mamy źle w głowach że żyjemy hej hej la la
23 grudnia 2010 11:06
moze cos takiego tylko mniej pospinane? http://ikf.styl.fm/fryzury-wieczorowe/fryzura917481.htm
nie wiem jakie masz wlosy wiec ciezko tez ocenic co moglo by byc
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
23 grudnia 2010 11:27
Agaleon, przecież ty jesteś taka śliczna,że cokolwiek nie zrobisz,będzie ładnie...więc zrób tak,by było wygodnie szaleć 😉
Ktoś hahaha to się teraz uśmiałam 😀 

Dzięki dziewczyny 🙂 

No,chyba dobrze będzie ja troche będą jakoś upięte 😀  bo ja będę tam szaleć 😀
Przyszly moje oleje 😅 😅 😅
Pytanie nr 1 - w jaki sposob wyluskac olej kokosowy z butelki?? Mozna go podgrzac??
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
23 grudnia 2010 16:12
Agaleon tylko przypadkiem nie rób fryzury na sklepową! 3/4 dziewczyn na każdej studniówce tak ma, porażka  🙄 sama nie wiem co zrobić z włosami (dlugość- tuż za zapięcie od stanika), więc w rezultacie chyba nic nie zrobię  😉
mi sie bardzo podoba upięcie w koka-banana, próbowałam tak zrobić ale niestety miałam zbyt pocieniowane włosy i góra nie trzymała sie kupy 😉
co to znaczy na sklepową? ;>
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
23 grudnia 2010 18:32
to:
http://www.weselinka.pl/zdjecie/kok-dla-panny-mlodej-z-kreconymi-wlosami
i wszelkie inne wysoko upięte koki z wystającymi pasemkami, najlepiej kręconymi- wszystkie ekspedientki w osiedlowych sklepikach mają takie fryzury  😉
Dzięki, ja tak swoją drogą też potrzebuję fryzury na studniówkę i myślałam o lokach, ale nie przemyślałam tego, że będzie mi od nich gorąco (włosy już prawie za łopatkę). Teraz też myślę o jakimś mało wymyślnym koku, ale to co widzę w internecie mnie nijak nie zachwyca...
Przyszly moje oleje 😅 😅 😅
Pytanie nr 1 - w jaki sposob wyluskac olej kokosowy z butelki?? Mozna go podgrzac??

Czytałam, że nie powinno się podgrzewać ten sam olej kilka razy, także lepiej wydłubać np nożem kulkę wielkości +- orzecha włoskiego (na włosy średniej długości)  🙂
Czekam na zdjęcie włosów! 😂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się