Nasza-Klasa, photoblogi itp. - "kwiatki" ;)

Same zdjęcia:



🤔
wątek zamknięty

Gratuluje inteligencji..  🤔wirek:
wątek zamknięty
ekuss   Töltem przez życie
14 czerwca 2013 20:52
Tego to jeszcze nie bylo  🤔  😵
Co ci ludzie maja w glowach? Chyba,ze to sztuczka nie byla...
wątek zamknięty
wyimmaginowana właśne wchodziłam tu żeby to wstawić. Podpis pod zdjęciem na fb nie sugeruje, żeby to była sztuczka..  🤦
wątek zamknięty
masakra jakaś mogła chociaż kask założyć albo na fejsa nie wrzucać  😵
wątek zamknięty
[quote author=vampiria link=topic=1320.msg1802421#msg1802421 date=1371195794]
Katija: Polacy to mają nazewnictwo  🤔 zimnokrwisty im nie odpowiadał? ale dzięki za info  :kwiatek:

nie, dlatego, ze zimnokrwisty, to zimnokrwisty, a cob/pogrubiany to mieszanka konia szlachetnego z zimniakiem.
[/quote]

ok już rozumiem, czyli zamienili słowo "ciepłokrwisty" na "pogrubiany", mnie tam bardziej odpowiada to pierwsze no, ale cóż. Dzięki. W każdym bądź razie w Holandii widnieją jako zimnokrwiste.
wątek zamknięty
http://vk.com/video99629655_165391409 

To chyba najgorsze co znalazłam w sieci.... Biedny kucunio  😵
Nie byłam w stanie obejrzeć do końca.
wątek zamknięty
Arya, było na poprzedniej stronie, kilka postów wstecz...
wątek zamknięty
http://vk.com/video99629655_165391409

kucyk mikro, a baba.... bardzo makro 🤔
jestem w totalnym szoku, kucyk chwieje się na nóżkach, dyszy, ostatkiem sił próbuje zwalić z siebie tego wieloryba, a ta go jeszcze batem po mordzie leje......................  😤 😤 😤 😤
toż to normalny koń by się zasapał......



ja pierdole... to jest jakiś koszmar....
udostępniłam na fejsa.. niech zobaczy tą kur*** cały świat!
wątek zamknięty
Przepraszam za powtórkę. Ale tak mnie to przygniotło, że nie spojrzałam ...
wątek zamknięty
Co do dziewuszki całującej koński zadek to może jest to efekt dęba - opadnięcie i bach zadkiem po twarzy xd
Dla mnie zdjęcie śmieszne,kombinują to mają. Trzeba pokazać to zdj tej dziewczynie od stawania dęba tyłemi jej fankom :p
wątek zamknięty
jestem autentycznie przerażona tym filmikiem. Nie wytrzymałam całego i chciało mi się płakać. Jak tak można!!!  😤 😤  🤬
Chętnie rzuciłabym tę babę na czworaka i poskakała jej po plerach  😤 Ona tego kucyka za te wodze sobie podnosić mogła. Nie wiem skąd to się bierze i u niej i u cudownych kręcących ten filmik, jeszcze zaśmiewających się z super widowiska.
No normalnie aż mną telepie!
wątek zamknięty
Ja też to udostępniłam, gruby wieloryb pop........* Ja obejrzałam do końca.... biedny malec już nie ma siły leży, ledwo zipie a ta gruba wieprzyca jeszcze po nim skacze i pali peta! Może ktoś zna cyrylicę może można to zgłosić??? Przecież to jest już znęcanie się nad zwierzętami! Chyba, że za naszą wschodnią granicą to jest dopuszczalne.....
Jednak uważam, że to powinien ujrzeć świat może jak nie oni to zagraniczniacy się za tą psychiczną wielorybicę i za operatorów kamery weźmie!

Tak sobie myślę.... może to jaka sekta??? 
wątek zamknięty
...ja znam... mogę przetłumaczyć trochę, ale nie wiem, czy to coś da... zrobię to wieczorem...
wątek zamknięty

Gratuluje inteligencji..  🤔wirek:

I tak się może skończyć stawanie dęba tyłem lub całkiem inna sztuczka  tego typu 🤔

Co do filmiku... widziałam go wczoraj.. przewinęłam go trochę i widząc jak ten koń się nie rusza zaczęłam płakać, czemu? Myślałam, że zdechł.

TU macie kolejny :.:


wątek zamknięty
lacuna   Stąpamy we dwoje po niepewnym gruncie..
15 czerwca 2013 07:56
Co ona robi z tym kucem?!Przecież to jakaś zoofilka 🤔
wątek zamknięty
Lacuna o tym samym pomyślałam oglądając pierwszy filmik! Takie dźwięki wydaje w jednej chwili jakby dochodziła (albo mój komputer jak przerywał to zmienił jakość dźwięku). Zresztą jak skakała po tym kucyku.... i ogólnie jak się zachowywała... to wcale się nie zdziwię jak to jakaś zboczona sekta. Kogo to podnieca??? Ja się boję już wyjść na ulicę, zostawić moje zwierzaki komuś pod opiekę przez to co po niektórym we łbach durnych siedzi!
wątek zamknięty
lacuna   Stąpamy we dwoje po niepewnym gruncie..
15 czerwca 2013 08:14
Normalnie powinna być licencja na życie!Niektórzy ludzie naprawdę nie zasługują na to żeby się obracać w społeczeństwie!Ciekawe czy swoje dzieci też tak traktują 👿
wątek zamknięty
lacuna ten drugi filmik jest trochę lepszy,bo nie siedzi na tym biednym malcu wieloryb tylko jakaś chudsza laska..... i tutaj widać, że ktoś kto kręci ten filmik i ten kto bierze udział w tym filmie są dewiantami. Zoofilów jak i pedofilów należy moim zdaniem eliminować ze społeczeństwa!

http://vk.com/id99629655 - tutaj jest link do strony laski, która to wrzuciła gdzieś na jej profilu jest filmik z tą pierwszą babą i napisała komentarz ktoś kto zna cyrylicę niech przetłumaczy  :kwiatek:
wątek zamknięty
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
15 czerwca 2013 08:38
Ja pier..  🙁 Nie da się tego gdzieś zgłosić? Po prostu brakuje słów, zabiłabym gołymi rękami gdybym spotkała tych.. nawet nie wiem jak określić to coś, co męczy biednego kuca, bo to na pewno nie są ludzie.
wątek zamknięty
lacuna   Stąpamy we dwoje po niepewnym gruncie..
15 czerwca 2013 08:51
vampiria,ona w tym komentarzu wyraża swoje oburzenie,jak dorosłe kobiety mogą się tak zachowywać i,za takie postępowanie z żywą istotą powinno się im coś robić (nie rozumiem dokładnie co ale pewnie nic dobrego 😉 )
wątek zamknięty
Ja z takim męczeniem się jeszcze nie spodkałam. Jeszcze, gdyby robiły to na takim shire lub innym dużym koniu, który miałby siłe się uwolnić, zrzucić lub coś w tym stylu, a tu takie kuc na którym się nogami odpychają...
Niby kuce mogą unieść 100 kg, ale te pierwsza baba jaga na pewno więcej waży .-.
wątek zamknięty
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
15 czerwca 2013 09:15
I dalej się prosi aby nie wstawiac tutaj filmików i dalej jest to samo 🙄
wątek zamknięty
Lacuna dzięki  :kwiatek:
smarcik bardzo chciałabym to gdzieś zgłosić, ale gdzie??? Gdyby to było w PL to już by było w trakcie, ale niestety to nasza wschodnia granica.... Z resztą nie wiem czy zauważyłyście to, ale ta laska z drugiego filmiku mówi chyba już w innym języku... łamanym angielskim. Więc te filmiki nie są kręcone od tak tylko w jakiś celach dewiacyjnych, no bo sorry to tak wygląda....
wątek zamknięty
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
15 czerwca 2013 15:50
zabeczka17 ja już się poddałam.
wątek zamknięty
te filmiki jak najbardziej pasują do tego wątku, mimo że to "filmiki"

yyy one nie zostały czasem wykasowane? bo nie chcą mi się włączyć na fejsie
wątek zamknięty
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
15 czerwca 2013 19:13
Była mowa  o filmikach na tym watku niejednokrotnie. Dziewczyny prosiły, upominały, dawały linki na inne wątki, nawet kiedyś katija groźiłą że zacznie  sypać ostrzeżeniami.
Dla mnie szczerze nie ważne czy ten mov pasuje czy nie.  Ważne są zasady.
wątek zamknięty
Rosjanka, widac po tej 'tablicy', wszystko po rusku...
http://vk.com/video99629655_165413809
Na tym filmiku Ona skacze po jego syzi, zadzie, wgalopowuje na górkę. Szkoda mi kuca, bo słychać, jak się męczy i dyszy...

[EDIT] dodanie filmiku i paru słow.
wątek zamknięty
koniaraw   I want to give you kopas w dupas.
16 czerwca 2013 12:22
To jakaś sekta czy jaki diabeł?  🤔
wątek zamknięty
angra   SiwyMójNajwspanialszy : *
16 czerwca 2013 14:07
nie wiem czy było . ale straszne  🤔wirek: jak można coś takiego nałożyć koniowi na nogi ( w środku prawdopodobnie są gwoździe o.O czemu ma to służyć ?
edit. Nie tą podstronę włączyłam .  Przepraszam z filmik. Miałam wrzucić do wątku z filmami .
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.