Nasza-Klasa, photoblogi itp. - "kwiatki" ;)

Tak,mikusiowa,nie jeden raz,nie dwa,ale KILKA razy konwersowałam z Tobą.
Pampera,jak widzisz-masz klona  😎
Zabawne,pytałam się już Ciebie raz,to zapytam i drugi-czego od życia oczekujesz?Tutaj nikt Ci nie będzie prawił komplementów wbrew temu,jak jest.
Piszesz,że nie zamierzasz się wdawać w dyskusję-skoro tak,to dlaczego,gdy ignorowałam twoje komentarze na moim fotoblogu pojawiały się kolejne,że usuwam,że odezwało się we mnie poczucie winy,że masz rację,że pożałuję.Nie no dobra,ok.
Dzięki Tobie dowiedziałam się także,że nie mogę nikogo i nic skrytykować,bo to jest oczernianie.
swoją drogą-tłumaczy się tylko winny,więc twoje wyjaśnienia itp.nie mają sensu,jak chcesz się żalić,to idź do kościoła.
wątek zamknięty
Pampera,jak widzisz-masz klona  😎

Hehe zastanawiam się tylko w czym jesteśmy podobne  😜

Nooo ale już nie róbmy  🚫  :kwiatek:
wątek zamknięty
koniaraw   I want to give you kopas w dupas.
20 lutego 2013 17:14
Time Właśnie miałam to napisać.. Karolinko, co do tamtego incydentu - Skoro to co napisałaś miałoby być prawdą, to wszystkie osoby wdające się wtedy w dyskusję z tobą są chamami, debilami, i tak dalej - Serio napisałaś prawdę? Najpierw prawisz o tym, że Cię niby oczerniamy (co jest kompletną nieprawdą) w ogóle Cię nie znając, a przedtem sama gadałaś na innych, których widziałaś na tym forum zapewne  pierwszy raz w życiu. Uderz w stół a nożyce się odezwą  😉 .
Iskierkowa Dlaczego tu nie ma przycisku ''Lubię to''  😀iabeł:
wątek zamknięty
mikusiowaaaa - miałam się nie odzywać ale no nie mogę, wyobraź sobie, że większość z tych "dzieci" to ma męża rodzinę i dzieci.
Nie pisał nikt?
a teraz to co robimy?
😵





Miałam na myśli 11-13 latki  🙂  po za tym proszę o zakończenie tematu o mnie bo sobie nie życzę  ponieważ to trochę chamskie oczerniac kogoś kogo sie nie zna i ani razu nie zamieniło sie z nim zdania...

Szkoda sił na was bo co sie nie powie to nawet jak wypowiedź jest prawda to i tak zostanie wysmiania . Pampera smiej sie smiej ale Ty wcale lepsza nie jesteś bo również nie przyjmujesz krytyki i masz o sobie w przeciwieństwie do mnie wysokie mniemanie.  Skoro tak każdy sie wtrąca do mojego zycia ti przynajmiej niech mi mówi co mysli prosto w oczy . Co do poprzedniego komenatarza to tak ,chamy ,prostaki itp  a dlaczego? Bo sami kiedyś sie uczyli ,popełniali błędy które zapewne mogły sie zaliczać do tego jak że lipnego wątku  i nikt sie z nich nie śmiał  a teraz oni śmieją sie z kogoś kto sie zapyta nawet o głupie owijki jakie mają długość w rozmiarze pony  bo to normalne że jak ktoś sie nie interesuje rozmiarem pony moze tego nie wiedzieć . Podobno kto pyta nie bladzi ale w dzisiejszych czasach wstyd pytać bo zaraz jest sie wysmianym więc pewnie dlatego też tu jest tak dużo kwiatkow chociaż 1/3 wcale nie powinna sie tu znajdować ale Okay . Więc powtarzam prośbę z mojego ostatniego postu  oraz druga -  🚫 .dziękuję

A i jeszcze jedno , koniaraw i inne osoby uczestniczące w tym wątku z łaski swojej jak już wstawiacie swoje ' kwiatki ' to przynajmiej wstawiajcie samo zdjęcie a nie link np z profilem czy też  strona z której to wzieliscie bo nie każdy sobie życzy by tu pojawił sie link z jego fbl . Trochę zrozumienia  to trudne nie jest .  😎
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] potrojny brak edycji postow
wątek zamknięty
Jak się nie umie "używać" forum to się na nim nie pisze 🙂
Kooooniec  🚫
wątek zamknięty
A ty dalej  swoje...
synonimy do słowa ,,oczerniać" :

oczerniać
Polski słownik synonimów ©
aut. Marcin Mi
obmawiać, spotwarzać, szkalować, zniesławiać

Ktoś cię tu obmawia? Nie,wiesz o wszystkim. Ktoś cię fałszywie oskarża? Nie,sama prawda.
Ciekawi mnie,kto tutaj obecny ma 11-13 lat i cię ,,oczernia" ?


edit: jest wątek "kącik żółtodzioba" -przejrzyj i sprawdź,czy tam kiedykolwiek kogoś wyśmiano.Ludzie pytają do czego służą owijki,czym czyścić konia i jakoś nikt się nie spotkał z obrazą.Aczkolwiek śmieszne jest,jak ktoś ma swoje konie i brnie w przekonaniu,że wszystko co robi,jest dobre oraz nie przyjmuje krytyki.
wątek zamknięty
koniaraw   I want to give you kopas w dupas.
20 lutego 2013 18:29
Mikusiowa - Już nawet nie chcę tego czytać ani odpisywać, ale EDYTUJ POSTY, a nie piszesz jeden po drugim, bo kolejne ostrzeżenie czy zbanowanie Cię czeka. Widzisz, wystarczy Cię tu wstawić i już jest awantura, bo przecież jak tak można, to nie dorzeczne! ...  😉
wątek zamknięty
DZIEWCZYNY PO RAZ KOLEJNY  🚫
wątek zamknięty
Czemu? 😀 Pasuje ta dyskusja do wątku z "kwiatkami" 🙂
wątek zamknięty
Czemu? 😀 Pasuje ta dyskusja do wątku z "kwiatkami" 🙂


Otóż to!  😉
Samo w sobie jest kwiatkiem wmawianie nam,że oczerniamy kogoś,a już tym bardziej
tok myślenia taki <tu cyt.wypowiedź mikusiowej na moim fotoblogu> ,,jakoś wiele koni ma niedopasowane siodła i nic im sie nie dzieje".  🙇
wątek zamknięty
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
20 lutego 2013 19:35
Wytłumaczcie mi jedno, bo ja albo tępa jestem, albo niedouczona. Czym się różni kantar od haltera? Bo z tego co mi wiadomo kantar PO ANGIELSKU to właśnie halter. A czytając niektóre fotoblogi, ogłoszenia, etc., widzę jakiś podział na kantary i haltery


halter w uk to kantar sznurkowy, normalny kantar to headcollar  😉
wątek zamknięty
wątek zamknięty
kurcze, dyskusja mija się z celem kobietki 😉
kwiatek z tego marny.. ale moze emocje pozytywne wzbudzi 😉


..i temat wróci na tor właściwszy..

edit. demonek449 ale to chyba faktycznie z jakieś sesji (choć na mój gust mało udanej). i brrrrry.. zdjęcie w tym zimnie w krótkich spodenkach brrrrrrr
wątek zamknięty
Jak byłam mała, to takie koniki na biegunach zajeżdżałam  😀  🏇
wątek zamknięty
tomia- sesja nie sesja ale skakanie w szpilkach, bez kasku i na takim podłożu to jest duże ryzyko
wątek zamknięty
tomia - a ja chwilę zastanawiałam się o co chodzi w tym zdjęciu... 🤣
wątek zamknięty
Mikusiowa - Już nawet nie chcę tego czytać ani odpisywać, ale EDYTUJ POSTY, a nie piszesz jeden po drugim, bo kolejne ostrzeżenie czy zbanowanie Cię czeka. Widzisz, wystarczy Cię tu wstawić i już jest awantura, bo przecież jak tak można, to nie dorzeczne! ...  😉




Ekh  ja w przeciwieństwie do niektórych  KWIAKIEM NIE JESTEM  a tu owszem jest oczernianie i obrabianie komuś tylka tak jak byscie w życiu co robić ni e miały ,sorry ale tak to wygląda bo jak ktoś wlasnegi zycia nie ma wtedy zajmuje sie czyimś . Zdanie o mnie o tym forum znacie niczym nie różni sie od galupuje.pl. moze jedynie tym że tam jest więcej dzieciaczkow którym sie nudzi ,zastu jest więcej 'pseudo dorosłych '  i kilkoro dzieciaczkow które myśla że są fajne jak sie podliżą starszym będącym tutaj 🙂   najsmieszniejsze jest to że,wiele osób będących tutaj są niczym w tym zdaniu " w oczy przyjaciele a za plecami sk......"  Możecie dalej sie wysmiewac że mnie ale man to tam ,gdzie światło nie dochodzi bo błędnie mnie oceniacie . I to jest kwiatkiem .😉  jednak moje zdanie o tym forum sie nie zmieniło a ludzie jak byli falszywi i wredni tak dalej są. Na miejscu katji bym sie wstydzila przyznawac że jest sie moderatorem bo to forum już samo w sobie jest kwiatkiem a już nie mówiąc o osobach będącym tutaj bo przez większość przemawia nie raz zazdrość ,prawda koniaraw? 🙂  zbamowanie mnie nic wam nie da bo w każdej chwili mogę założyć nowe konto z innego komputera a co za tym idzie z innym IP  . Swoją droga iskierkowa i time co rzescie zrobily ze ostrzeżenie macie? Bo proszę tak mi przykro ze aż wcale ;>


Iskierkowa gdy zapytałam sie time - Z. Bosy o owijki o których miałam blade pojęcie zostałam wysmiana z byle powodu. Nie sądzisz że to było trochę chamskie? Każdy sie uczył kiedyś  a wówczas  nie miałam pojęcia jakie są na długość owijki w rozmiarze pony tak samo myślałam jak sie okazało blednie że polarowek używa sie tylko w zimie . Ale jak widać już nawet zapytać wstyd bo wtedy jest sie kwiatkiem.
wątek zamknięty
mikusiowa - zdajesz sobie sprawę że nikt twoich postów nie czyta? Ich długość + brak zasad gramatycznych skutecznie odstrasza 🙂
wątek zamknięty
mikusiowa - zdajesz sobie sprawę że nikt twoich postów nie czyta? Ich długość + brak zasad gramatycznych skutecznie odstrasza 🙂




Tak ,no pewnie. To forum czytając ten wątek też skutecznie odstrasza a inteligencja ludzi tutaj piszących wynosi  poniżej 0. 🙂 
wątek zamknięty
opolanka   psychologiem przez przeszkody
21 lutego 2013 08:26

Tak ,no pewnie. To forum czytając ten wątek też skutecznie odstrasza a inteligencja ludzi tutaj piszących wynosi  poniżej 0. 🙂 


... włącznie z Tobą?
😀

To się odstrasz już i wracaj na galopuje.pl.
wątek zamknięty
tomia- sesja nie sesja ale skakanie w szpilkach, bez kasku i na takim podłożu to jest duże ryzyko


tak, zgadza się, jest niebezpieczne. i dla mnie wygląda jak świnia z siodłem (porównanie w celu ukazania niedopasowania szpilki+koń, a nie obrażanie). co już zaznaczyłam, że sesja jak na mój gust nie udana. co do tego czy podczas sesji powinny byc szpilki czy nie to już inna kwestia. pozostawiam bez komentarza już. dodam, że czasem niby marzy mi się jakaś sesja kiedyś kiedyś, ale w stroju bardziej dopasowanym do konia.. a czasem mam wrażenie, że najlepsze zdjęcia z koniem to te naturalne, na codzień..
no i nie można, tak uważam, zakładać że każda sesja jest kwiatkiem. a a propo szpilek i sukien.. przecież są sesje i występy kobiet w hiszpańskich pięknych sukniach i o ile mnie pamięć nie zawodzi - wcale nie mają butów na wielgaśnym korku.... i to tyle na ot.

Ineczka mi się tylko marzyło ujeżdżanie takiego, bo za moich dziecięcych czasów nie było rodziców stać. ale było cool na kiju nawet od miotły jeździć  😁


edit. literówka
wątek zamknięty
tomia - dokładnie, wreszcie ktoś ma podobny punkt widzenia do mnie :P Tak samo jak pisałam - nie każde położenie się człowieka pod konia czy inne dziwactwa są kwiatkiem - bo niektóre mogą być uzasadnione.

a mikusiowa jak tak dalej pójdzie ma szanse awansować na kwiatka miesiąca :P
wątek zamknięty
mikusiowa-owszem,masz rację zbamowanie nic nie pomoże i dalej będziesz,bo nie ma czegoś takiego jak "zbamowanie"  😎 Ciekawe w jakim wątku zapytałaś?Po raz n-ty ci piszę,że jest temat ,,kącik żółtodzioba".Abstrahując-wstyd by mi było mieć konie,nie dzierżawione,a własne,nawet 3 konie i nie mieć pojęcia o...owijkach.
esef-już nim jest...  🤣

edit:literówka
wątek zamknięty
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
21 lutego 2013 15:04
Kwiatek z dzisiejszych zajęć z Chowu i hodowli koni.
Prowadząca ćwiczenia pyta się, jakie są wady stajni otwartej. Dziewczyna (jeżdżąca konno) odpowiada: ,,Wadą jest to, że trzeba dla każdego konia* zapewnić oddzielny wybieg".
[sub]*Wiem, że powinno być ,,każdemu koniowi". To był dosłowny cytat.[/sub]
wątek zamknięty
Kwiatek z dzisiejszych zajęć z Chowu i hodowli koni.
Prowadząca ćwiczenia pyta się, jakie są wady stajni otwartej. Dziewczyna (jeżdżąca konno) odpowiada: ,,Wadą jest to, że trzeba dla każdego konia* zapewnić oddzielny wybieg".
[sub]*Wiem, że powinno być ,,każdemu koniowi". To był dosłowny cytat.[/sub]



haha, ja też mam kwiatka, zajęcia z Propedeutyki hodowli koni, profesor dla rozruchu rzuca pytanie "Gdzie koń ma kolano?", typuje do odpowiedzi dziewczynę, która pokazuje na nadgarstek. Prof się uśmiechnął i mówi spokojnie, że nie, na co laska z oburzeniem wielkim prawie krzyczy, że "JEJ KOŃ MA TUTAJ!"  🤣 🤣 🤣 🤣
wątek zamknięty
opolanka  - lubię to  😜
wątek zamknięty
mikusiowa-owszem,masz rację zbamowanie nic nie pomoże i dalej będziesz,bo nie ma czegoś takiego jak "zbamowanie"  😎 Ciekawe w jakim wątku zapytałaś?Po raz n-ty ci piszę,że jest temat ,,kącik żółtodzioba".Abstrahując-wstyd by mi było mieć konie,nie dzierżawione,a własne,nawet 3 konie i nie mieć pojęcia o...owijkach.
esef-już nim jest...  🤣

edit:literówka



Hahahahaahahhaahahah  zazdrościsz mi tych 3 koni? 🙂 każdy sie kiedyś uczył nawet i na własnych błędach .  Błędy? Ciekawe... Sorry  ale to forum coraz bardziej schodzi na psy ,nie obrazajac psów.
wątek zamknięty
koniaraw   I want to give you kopas w dupas.
21 lutego 2013 16:28
mikusiowa - Schodzi na psy? Chyba przez takie osoby jak ty. Cały czas ciśniesz jaka to re-volta jest zła, głupia i ludzie też nie lepsi, a jakoś konto tu masz i czas na wypowiadanie się też. Problem? ... Niektórzy może i Ci tych trzech koni pozazdroszczą, zwłaszcza osoby które nie mają możliwości posiadania własnych, ale bez przesady - Nie każdy kto krytykuje, ten zazdrości. Opanuj się.  😉

Swoją drogą twoje wypowiedzi idealnie pasują do tego wątku, gratulacje, trzymaj tak dalej.  😀
wątek zamknięty
mikusiowaaaa - kontynuuj 😀
będziesz zaraz awansować na kwiatka miesiąca  😁 👍
wątek zamknięty

Hahahahaahahhaahahah  zazdrościsz mi tych 3 koni? 🙂 każdy sie kiedyś uczył nawet i na własnych błędach .  Błędy? Ciekawe... Sorry  ale to forum coraz bardziej schodzi na psy ,nie obrazajac psów.


Ja zazdroszczę !!! JA! JA!
....
bo mam 6 a jakbym miała 3 to połowa roboty 😀
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.