Nasza-Klasa, photoblogi itp. - "kwiatki" ;)

ale słitfocia w krzakach jest o co wam chodzi xD
wątek zamknięty
Nie słit focia a profesjonalna sesja  👀
wątek zamknięty
Facella   Dawna re-volto wróć!
14 sierpnia 2012 13:13
ale słit focie w krzakach są fajne... i nie mówię tego ironicznie:
słit focia w krzakach
wątek zamknięty
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
14 sierpnia 2012 13:21
Widziałam nachrapnik, który był tak założony, że zapięcie było z przodu (odwrotnie), ale takiego sposobu jeszcze nie widziałam !  😂


Dziwne, bo sporo osób, szczególnie początkujących stara się tak właśnie nachrapnik zapiąć 😉
A fotki na swój sposób ładne 😉
wątek zamknięty
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
14 sierpnia 2012 16:32
Niektórym z hanowerem się myli, sporo osób które pilnowałam na praktykach tak robiło.  I też byli początkujący.
Nie zdziwię się jeżeli tez takk robiłam jak byłam mała.  😁
Lenii pewnie nie zrobiła żadnego błędu  🤣
Najpierw patrzmy na siebie, a dopiero później oceniajmy innych  😉
wątek zamknięty
pfff ja robiłam takie rzeczy z ogłowiem ze sztuka origami niech sie schowa ;D  🥂

w sensie ze bardziej to juz przypominalo labedzia niz ogłowie na koncu 😉
wątek zamknięty
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
14 sierpnia 2012 16:36
Aż boje się zapytać co Ty z tymi ogłowiami robiłaś  😁
wątek zamknięty
PumCass   zachowaj zimną krew!
14 sierpnia 2012 16:48
a mi się zdarzyło ostatnio przez zagadanie podpiąć pelham do tranzelki jak normalne wędzidło (za środkowe kółko)  😜
na szczęście ogłowie nie trafiło na koński łeb w takim stanie, bo zorientowałam się, jak nie miałam o co wodzy z łącznikiem dopiąć  😂
wątek zamknięty
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
14 sierpnia 2012 16:53
😂
Czegóż to roztargnienie nie robi z człowiekiem  😎 😁

EDIT: napisałam to zdanie co najmniej "po polskiemu"  😁
wątek zamknięty
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
14 sierpnia 2012 17:59
A zapiać odwrotnie wypinacze?  😁 Zamiast do popręgu, zapięłam do kółeczek przy przednim łęku    💃
wątek zamknięty
PumCass   zachowaj zimną krew!
14 sierpnia 2012 18:03
Człowiek się uczy na błędach  🤣 🤣 🤣
wątek zamknięty
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
14 sierpnia 2012 18:06
Dokładnie 😀
I lepiej niech nikt nie zagaduje przy ubieraniu konia, później takie kwiatki wychodzą  😁
wątek zamknięty
hahhaha ! Ja jak siodłałam pierwszy raz konia bez niczyjego nadzoru, to ogłowie załozyłam tak, że nachrapnik był jakoś na uszach a z przodu zwisała reszta. Ale wędzidło było na swoim miejscu  😂
wątek zamknięty
ja ostatnio wsiadłam na konia i dopiero jak siedziałam to zauważyłam ze nie mam przypiętych wodzy  😵 dzień wcześniej odpięłam bo lonżowałam i zapomniałam  😡
wątek zamknięty
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
14 sierpnia 2012 19:08
Mogłaś pojeździć naturalnie  😁
wątek zamknięty
Wiadomo cżłowiek się uczy, nie od razu wie który pasek do czego podłączyć, ale widząc to zdjęcie w KIR na okładce złapałam się za głowę.
wątek zamknięty
PumCass   zachowaj zimną krew!
14 sierpnia 2012 19:19
olaboga  😵
wątek zamknięty
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
14 sierpnia 2012 19:24
Bo to KiR  😎
Okładka adekwatna do poziomu  😎
wątek zamknięty
PumCass   zachowaj zimną krew!
14 sierpnia 2012 19:32
jak im się aż tak bardzo zdjęcie podobało to mogli chociaż trochę pobawić się w photoshopie i to poprawić  🙄
wątek zamknięty
Wy się po prostu nie znacie ! Takie były trendy w 2011 roku  😁
wątek zamknięty
PumCass   zachowaj zimną krew!
14 sierpnia 2012 19:41
pampera no chyba nie chcesz mi powiedzieć, że przez cały 2011 rok źle ubierałam konia?! No żeż.... zawsze jestem do tyłu z najnowszymi trendami  👿  😂
wątek zamknięty
Facella   Dawna re-volto wróć!
14 sierpnia 2012 20:53
ja dzisiaj na odwrót założyłam poduszkę pod siodło i tam, gdzie powinna być pod tylnym łękiem, była pod przednim. co i tak nie przebija pewnej dziewczyny, jeżdżącej długo, która założyła żel... w poprzek  😂 zorientowała się dopiero w momencie, gdy w trakcie jazdy coś jej wyleciało spod siodła i chlapnęło obok, a koniczek prawie wskoczył na dach  😁
wątek zamknięty
Averis   Czarny charakter
14 sierpnia 2012 20:57
whisperer13, może ten trend pomaga w ustawieniu na pomocach?
wątek zamknięty
Co do zdj. które wstawiłam, dziewczyna ciągle tak zakłada ogłowie 😉 I raczej już nie jest początkująca... tak myślę skoro dzierżawi młodego konia, wsiada na oklep i bez kasku ... 😉 Z resztą tamta stajnia to jeden wielki kwiatek, ale to już za dużo do opowiadania  🤔wirek: Niedawno niedaleko mnie powstała kolejna stajnia miłośników koni którzy nie znają się ani trochę na koniach i im robią większą krzywdę niż sobie mogą wyobrazić.
wątek zamknięty
desire   Druhu nieoceniony...
16 sierpnia 2012 10:36
powiedzcie mi jakie są wymagania dla funadcji i TOZu żeby zrobić interwencje?? według nich te konie są jeszcze za grube...  👍  (ta, bo trzeba poczekać aż jeszcze bardziej schudną.  🤔wirek: :am🙂

kLiK
kLik2
kLik3
kLik4

ale tak, gadajmy dalej o źle założonych nachrapnikach lub o zdjęciach na dobrze wyglądającym koniu w krzakach, po co się w ogóle przejmować tym, że istnieją pseudo stajnie/hodowle gdzie koniom za dobrze nie jest...  🤔wirek: 😵
wątek zamknięty
O pseudo hodowlach itp było już wcześniej, dlatego nie rozmawaimy o tym.
wątek zamknięty
ale tak, gadajmy dalej o źle założonych nachrapnikach lub o zdjęciach na dobrze wyglądającym koniu w krzakach, po co się w ogóle przejmować tym, że istnieją pseudo stajnie/hodowle gdzie koniom za dobrze nie jest...  🤔wirek: 😵

spokojnie, jeśli będzie potrzeba to i założy się wątek (jeśli takiego nie ma :icon_redface🙂 i będziemy ostro dyskutować.
Konie na zdjęciach faktycznie są bardzo chude. I nikt z tym nic nie robi ? To jest chore...
wątek zamknięty
desire   Druhu nieoceniony...
16 sierpnia 2012 12:45
Pampera, dla mnie kwiatkiem już nie jest stan tych koni (bo w listopadzie, gdy już trawy w ogóle nie ma wyglądają jeszcze gorzej - a  źrebaki takie krzywice i przepukliny mają, że żal patrzeć); kwiatkiem dla mnie jest postawa fundacji oraz TOZu, które to organy uważają, że konie są jeszcze za grube na interwencje..  😵
wątek zamknięty
za grube ?!  🤔 To ile one jeszcze muszą schudnąć, aby przejść do rubryczki: ,,chude konie" ?!  👿
wątek zamknięty
Nigna   Warto mieć marzenia...
16 sierpnia 2012 16:39
Ludzie błagam was jakby Toz miał jeździć do każdego konia któremu widać żebra to by nie wyrobił. Każda taka interwencja to koszty paliwa ( i pewnie innych rzeczy) Aby interweniować muszą mieć POWÓD taki jak zagrożenie życia zwierzęcia , okropne warunki przetrzymywania , lub znęcanie się. W tym przypadku konie faktycznie są na to sa grube ; ] Ich stan nie zaraża życiu,nawet jak już przyjadą funkcjonariusze to mogą co najwyżej dać ostrzeżenie czy raczej pouczenie aby dawać więcej siana, co niby mają zrobić innego ; o To POLSKA, nie odbiorą komuś koni bo widać im żebra.
Skąd oni mogą mieć pieniądze na interwencje w każdej sprawie. Trochę wyrozumiałości ; / to jedyna organizacja która coś potrafi zdziałać a wy tylko narzekacie.
Jeszcze się nie spotkałam ze stają w której chociaż jeden koń nie wygląda podobnie jak te... Większość koni szkółkowych to szkapy. Skądś sie to stwierdzenie wzięło , ludziom szkoda kasy na odpowiednie karmienie , ale Toz nic w tej sprawie zrobić nie może. Możecie np zrobić nagonkę na stajnie , zebrać ludzi. Nie tylko organizacje na rzecz zwierząt mogą pomagać ; / Najlepiej siedzieć na tyłku i marudzić.

wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.