KOTY

dea   primum non nocere
29 grudnia 2010 13:55
Zaraz zostanę posądzona o słodzenie, ale ześwirowałam na punkcie pasków ostatnio  😜 😜 Rewelacyjny jest! Prawie jak Simba 😉 i pomysleć, że kiedyś myślałam, że burasy są brzydkie, nieciekawe i pospolite... /tak jak rude konie zresztą :P/
oo, paski potrafia byc fajne  😜 i nawet takie lekko demoniczne czasami  👀 😁
Sanna jest piękny 🙂

w ogóle pasiaste buraski z białym pyszczkiem i brązowym noskiem to moje ukochane umaszczenie - zachwycają mnie niezmiennie od lat...
epk, dzieki  :kwiatek:
kpik   kpik bo kpi?
30 grudnia 2010 08:57
mam emergency - wrocilam z jednej trasy i zaraz jade w nastepna a w miedzyczasie kolezanka otwierajac transporter wylamala dolne bolce drzwiczek w transporterze(trixie caprio) - czy poza a)doklejeniem bolców, b)kupienem nowego macie jeszcze jakieś rozwiązanie?
Nie wiem czy kombinowanie przy nim to w ogóle dobry pomsył - głównie potrzebuję go do samochodu zeby w razie wypad kot mi nie latał po kabinie, a taki modyfikowany nie bedzie chyba spełniał swojej roli?

czy w takim razie komus się przyda taki ciut połamany?przy zgarnianiu kotów z ulic? schronisko? ktoś z DT?
Bobo 🙂
Niestety mój Wiórek nie toleruje kotów, więc młody demoluje dom u koleżanki w Poznaniu 🙂
ależ mi go szkoda było oddawać... 🙁
kpik, moze jak nie masz czasu kupic ani szukac nowego (albo dzwiczek jesli w ogole sprzedaja same..) to oklej tasma..
kpik   kpik bo kpi?
30 grudnia 2010 11:10
obieglam sklepy w okolicy- okazuje sie ze mozna dokupic same drzwiczki, ale trzeba zamawiac i czekac, wiec na razie kleje i owine czyms i moze dojade 🙂
dzieki
Znalazlam przypadkowo sposob na mojego kota, jesli za bardzo rozrabia 🙂 Mam taka plytke z muzyka, gdzie w zupelnie harmonijny sposob pan gra na indyjskim flecie. Pan kot nienawidzi tego i lata z podkulonym ogonem, jak tylko wlaczam ta plyte (nawet bardzo cicho).

Jakby ktos mial problemy wychowawcze, to moge podac tytul- moze wam tez pomoze 👍 😁 🏇
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
30 grudnia 2010 12:39
Naprawiacie kotom zęby? Pinka ma próchnicę,  nie chciałabym, żeby ją kiedyś to bolało i musiała mieć usuwane zęby...
Bischa   TAFC Polska :)
30 grudnia 2010 14:16
Zdjęcia Lady, które dostałam wczoraj:





Strzyga, jesli juz jest pruchnica, to pewnie i dyskomfort , zeby nie powiedzec bol, z tego co wiem, takie zeby usuwa sie. :-( I pewnie im szybciej tym lepiej, aby pruchnica nie rozlazla sie po calej buzi..
Bischa, kocio to istne cudo  💘
Bischa   TAFC Polska :)
30 grudnia 2010 15:32
Dla mnie ona ma przepiękne oczy. No i te śmieszne firanki  😁
To kolejny kot w mojej rodzinie, tej dalszej. Kogo by w rodzinie nie zapytać, ten ma bądź miał kota  😀 Z tego co pamiętam moja siostra cioteczna z Gdańska też ma brytyjczyka, albo RUSka,któregoś na pewno niebieskiego.
Dostaniesz dzisiaj PW duże  😎
sanna, Bischa L,  piekne koteczki!
Pandurska, moze napisz do ogolnej wiadomość? 😉 Moj ma faze gryzienia teraz a na to muzyka raczej nie pomoże , chyba ze sama zaczne mu spiewac to zwieje  😁
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
30 grudnia 2010 18:57
Znacie w takim razie dobrych kocich dentystów w Gdańsku? Ile będę musiała wysupłać ze skarpety?
Piękne kociska!

U Findusa jest wszystko ok, zaczęliśmy kolejną dawkę interferonu, w krwi są obecne antyciała, więc powinno już być wszystko ok! Oby się nie przeziębił nigdzie. Z pozytywnych aspektów- Findus będzie mógł być dawcą, zostanie tzw. ozdrowieńcem 🙂 czyli będzie mógł pomagać innym kociakom, które zapadną na ten syf. Bardzo się cieszę!
Bischa L oczy ma zabójcze  😜
Strzyga, dentystow nie znam, ale niezmiennie polecam dr Ławeckiego z Fikakowa, powinien sobie spiewajaco z tym poradzic.
Zen, a dla Was wszystkich to gorace gratulacje sie naleza, bo z ciezkim cholerstwem wygraliscie  😎
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
01 stycznia 2011 02:01
Moja rodzinka 🙂 w końcu mam jakies w miare normalnie zdjęcia 🙂

Bischa L cudny zwierz 😅
zabeczka17 Twoje też cudowne  🤣
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
01 stycznia 2011 11:03
dzieki  :kwiatek:
takie tam znajdki 🙂 😍
Ale Marcel wyrosl  😲, piekne kocisko z niego  💘 a Borutka, ja zawsze urzeka 😍 i to jej spojrzenie.. 💘
A Tajger sam sobie rozpina szelki.  🙄
Najpierw miał typowe kocie, firmy trixie, ale były za małe.
Kupiłam mu mięciutkie, śliczne rogz i sobie je rozpina
Zenka, super wiesci! pokazuj nam czasem rudzielca!

moim swierzbowiec odpuszcza. dwa jeszcze sie drapia, jeden jeszcze ma cos w uszach.. ale lepiej jest znacznie
no wlasnie, co z tymi szeleczkami sie dzieje? 🙄 ja mam trixie, i tez mi sie  zaczely odpinac ni z tego ni z owego. Proby odpiecia na sucho , czyli takie podszarpywanie w rekach przechodza bez pudla, otwieraja sie tylko na spacerze, na kocie  😲  wiec wrocilam do starych, bezpiecznych, ktore nigdy nie zawiodly, chociaz indianski wzorek przejadl mi sie 5 lat temu  🙄
No mój kocur obraca głowę, bierze zatrzask w paszczę i gryzie dotąd, dopóki nie rozepnie  😵
Ale chyba ma za luźno i to w tym problem.
Spróbuję trochę zwęzić, a jak to nie da rady, wymyślę coś, co będę zapinała na zatrzasku  🤔wirek:
cieciorka   kocioł bałkański
01 stycznia 2011 13:14
to kupcie takie zapinane jak pasek u spodni
mi sie tylko trixie rozpinaja, inne zatrzaskowe sa ok
Tygrysio z dziś:


💘
ohhhh  💘
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się