Młode Konie

a mój młody zwariował troszeczkę  😵
pogryzł swoją matkę (i to trochę mocno) pierwszy raz w  życiu .
przedtem dogadywał się z nią super ...
Amnestria ale cudo ten Twój konik. Przypomniałaś mi, że zawsze marzyłam o karym ^^

Zgadzam się co do koni z Żabna 😉 Mistral to najpiękniejszy siwy zaraz za Mundialem  😅

Mundial zmienił domek, dziś dołączył do stada, czuje się wspaniale w nowej stajni 🙂

Nie wiem czy nas jeszcze pamiętacie, dorobiłam się w końcu zdjęć, o to i one:
Brzoza ty o karym - masz siewgo, ja o jak najbardziej malowanym - mam gniadego praktycznie bez odmian i myszatego  😂 no coz, miłosc nie wybiera  😂

(nadal z niecierpliwością czekam na zdjęcia Siwego I pod siodłem!  🏇 )
Brzoza, dziękuję w imieniu Duszyny :kwiatek: Swoją drogą, ja zawsze chciałam kasztana, za karymi nie przepadam 😁 Mój to co prawda skarogniady, ale bardziej wpadający jednak w karości jednak niż gniade 😉

To foty z nowej stajni czy jeszcze z V.? Dawaj więcej młodziana, ja trzymam za Was mocno kciuki :kwiatek:


A ja wrzucę jeszcze takie dwa Duszki autorstwa efki

Mistral ma już nową właścicielkę!  💃 mam nadzieję, że będzie się udzielała na forum  😉
Galopada będę ją o to męczyć razem z Tobą  🤣
jakby nie patrzeć Mundial jest wujkiem Mistrala  😉
😍 To już wiem po kim on taki urodziwy  😍
moje młode 3 i pół letnie konisko :P

Lov   all my life is changin' every day.
04 września 2011 13:26
Agaleon, Ty taka niska, czy on taki duży? 😀 fajne konisko 😉

A mój koń jest przezarąbisty, chodzi jak stary, skacze wszystko i ma w głębokim poważaniu rowy, płotki i murki 😍
ja mam 168 a on ma 183 :P
dawno nie pokazywaliśmy się z moim już 6 latkamib, to już 2 lata z hakiem z kobyłą a siwy niespełna 2..
kobyłka znów kuleje, a już zaczynała w miare normalnie zachowywac się na jeżdzie.
za to siwego nienawidze największa franca jaką miałam, ciągle czymś mnie złości (a nerwy to a mam..) ale jak tu go nie kochać  🍴 i oto trochu siwka




(przepraszam za moje wygibasy, czas wziaść treningi z kimś znów..)b
Moja młoda 🙂
I w końcu osiodłany Marlon
jako, że Mistral został sprzedany to ruszamy do pracy z półsiostrą mojego smoka. Jutro wsiadam  🏇









Lov   all my life is changin' every day.
06 września 2011 19:41
galopada_, oo, fajne konisko. Po czym to?

Nas tu dawno nie było, ale pochwalę się Gadzino-Jumperem, bo pękam z dumy 😅



Lov Bekas po Divisior xx  😉 Tak samo jak Mistral wstawiany wcześniej i nasz Rudziszonek:



a twojego fajnie widzieć w podskokach  :kwiatek:
Lov   all my life is changin' every day.
06 września 2011 19:53
galopada_, wow, fajnie się rudziszonek składa. Szkoda, że mój jeszcze tak przodów swoich nie obczaił 😁
No na razie Rudy na L4 bo sobie naciągnął jakies więzadlo i wlasciciele zdecydowali go wycofac z zakładu w tym roku. No ale ma  kwalifikacje na przyszły rok więc wtedy zaatakuje  🏇
Luna; przegląd miesiąca:
Lov
Fajowy ten Twój kasztan  😍

galopada
Za rok złoi innym tyłki  😎 Co się odwlecze...

Nasza 4-latka, lata świetlne jej tutaj nie było




edit: ort
Lov   all my life is changin' every day.
08 września 2011 09:27
armara, dziękujemy :kwiatek:
Ale ta Twoja kobyła 😍 ile ona ma ciałka! Więcej poproszę! 😀
Dzięki  :kwiatek:
Dziewucha po L4, jak widać paszę wykorzystuje fantstycznie  😁 Ale walczymy z bebzolkiem powolutku.

Jedno zezłoszczone zagalopowanie, w lewo jest mniej fajnie 😉
Lov   all my life is changin' every day.
08 września 2011 09:56
armara, faaaajna! I w ogóle jak się super świeci 😀 polerujesz ją przed każdą jazdą? 😁
Gniada zajeżdżona  😉 przez dwa dni sie przewieszałam i wsiadałam a dzisiaj kłusowałam i galopowałam na lonży. Jutro pojadę juz sama




i filmiki

stęp:



kłus:



galop:

armara jaki grubasek 😁 widze  że ona tak samo jak mój, postał 3 tyg i ledwo się w drzwiach od boksu mieści,
ale kochanego ciałka nigdy za wiele 😀
somebody
Ekonomiczne konie, ot co  😎  😁
Lov
Dzięki  :kwiatek:

galopada
Gratuluję bezstresowego zajeżdżania  🏇 Chyba się dziewczyna w brata nie wrodziła  😂

BTW kocham moje dziecko miłością wielką, taka kochana pod siodłem, że nie wiem  😜
Katharina   "Be patient and trust in the process"
09 września 2011 21:05
Pamiętacie?  🏇  😜

Katharina
Ależ wyrósł ! Tylko czemu go tak skąpisz  🤬 ?
Katharina   "Be patient and trust in the process"
09 września 2011 21:16
Już daję więcej  :kwiatek:




Armara cudny konik 🙂 Jakoś tęskno zrobiło mi się do brązowych 😉

Galopada czemu u Was wszystkie konie są takie spokojne?

Katharina
śliczne zdjęcie, a konik to jaśniejsza wersja Mundiala, czyli pięęękny  😍 nawet podobnie otłuszczony  😎

edit: na kolejnych zdjęciach już mniejszy się wydaje 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się