wakacje z koniem

gantares Czy to aby nie reklama? Kolejna zreszta w twoim wykonaniu?
Na takie posty to chyba "ogłoszenia" są odpowiednim miejscem...

Carunia Miejsce miejscem, ale na wakacje z koniem? Raczej jest ful w stajni i nie sądze zeby sie cos zmieniło nagle. Ale ja nie na bieżaco w sumie jestem...
Szukam miejsca na wakacje z koniem. Gdzieś gdzie można potrenować (najchętniej skoki) ale też wypuścić na pastwisko zeby koninek tez miał odrobinę wakacji. Najchętniej okolice wielkopolski. Znacie może takie stajnie?
czarnapanda   Złe Czarne Bobo
26 lutego 2009 16:21
Południe małopolski www.ugazdy.eu
Na starej volcie był watek "Konie w Żmiącej",tam goha wstawiała sporo fotek.
zuzzz czy Ty aby nie zuzupower jestes?  😁
ja tez sie wybieram, wybraliusmy date 28 lipiec wahamy sie miedzy bieszczadami a gorami siwetokrzyskimi.


nie nie ja to nie zuzupower 😉 na dawnej volcie byłam 'zuzik' 😉 wy pewnie wybieracie się do Łukoraju? Ja dalej w samą doline Sanu 🙂
O Zuzik się pojawił  😅

Ja szukam stajenki najlepiej prywatnej gdzie koń będzie mieć wygodny i czysty boks, dobra opiekę i całodzienne pastwisko. Ja wybieram się w Bieszczady do Ustrzyk Górnych bo tam mam załatwioną pracę i chciałam zabrać kobyłkę (kuca) ze źrebakiem na wakacje. Szukam czegoś najlepiej w granicach 30 km od Ustrzyk ale jak się nic nie znajdzie to może być i trochę więcej. Czy ktoś może był tam na wakacjach lub zna tamte rejony i może coś polecić ??
heej! a mógł ktoś mi polecić obóz jeździecki z domkami capmingowymi? gdzie jest fajnie, wmiare blisko Śląska, ale nie musi być bo morze też rozważałyśmy z koleżankami...? 🙂
może ktoś z Was był tutaj?  🙂
http://www.posesja-krzywe.yoyo.pl/
nie znalazłam odpowiedniego tematu, więc może zapytam tutaj:
możecie mi polecić jakiś obóz jeździecki, na którym instruktor zrobi solidne podstawy osobie całkowicie początkującej? no i interesowałaby mnie raczej średnia wieku 20+....
mojemu facetowi zachciało się koników 😅
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
23 marca 2009 10:50
ae,  ale się uśmiałam!

Grupy kameralne -  JAZDY PRAWIE INDYWIDUALNE, TYLKO 5 OSÓB JEDNOCZEŚNIE


To ciekawe jak wyglądają te nieindywidualne...
a kto z lubelaków był w Tarce? 👀
bo mamy zamiar z koleżankami pojechać tam z końmi na jakieś dwa tygodnie wakacji. a od tych osób które tam były dowiedziałyśmy się że warto - super tereny, megawybiegi, boksy też niczego sobie, ujeżdżalnia kryta i odkryta. ogólnie wyrażały się w samych superlatywach 😉
jeśli to 'ta' Tarka to właśnie właściciel stajni w której stoje kupił stamtąd 3 konie 🙂 ponoć stajnia jest rewelacyjna! piękne tereny, duże wybiegi, z dala od zgiełku, spokój, cisza, świetna opieka. A o konie stamtąd mega spokojne pieszczochy 🙂 od klaczki która teraz przyjechała aż ciężko wyjść z boksu taka przylepa 🙂 myślę że te superlatywy które o tej stajni słyszałaś są jak najbardziej prawdziwe 🙂
Południe małopolski www.ugazdy.eu
Na starej volcie był watek "Konie w Żmiącej",tam goha wstawiała sporo fotek.



niedaleko jest tez stajnia ranczo huculskie 😉 www.agroturystykakonna.pl
więc chyba chodzi o tą samą Tarkę 😉
podobno jedynym minusem było robactwo ale na to nic się nie poradzi  🙄
Czy ktoś z Was był w Pieńkach?Jakie warunki,opieka nad końmi itd?Jest tam jakiś sensowny instruktor/trener?
w Pieńkach tych koło Białegostoku ?
Właśnie też bym chciała zabrać konia na działke nad Siemianówke, ale mamy tam zadaszone tylko taką wiate drewnianą na dwa samochody, ale jakby to obwiazać pastuchem i dać słomę to chyba by było całkiem ok co nie ? Myślicie, że koń dałby rade sie zrelaksować sam (tzn. bez innego konia)? 😉
jumpgirl, myślę, że Ave spokojnie dał by sobie rade on przecież z końmi nie za bardzo oby miał dużo zabawek i jedzonka :P
justyna-- a właśnie wiesz, że sie okropnie zaprzyjaźnił z jednym 😉 mogłabym nawet powiedzieć wręcz sie zakochał, no ale cóż ten drugi też wałach 😉 ale zabawki wexmiemy, do zestawu mamy jeszcze nowe dwie ;D
ave zawsze był inny ahhh !!
justyna,tak dokładnie tych.
D&A, byłam tam raz na zawodach skokowych, teraz na WKKW się wybieram, ale o żadnym trenerze, który by tam startował mi nie wiadomo
Młoda   Kochać to nie znaczy, zawsze to samo.
02 maja 2009 21:02
Jest 'Pani Trener', ale ostatnio na zawodach jakoś sie nie popisała..
3 razy pomyliła ten sam program w tym samym miejscu..  🙄
I na dodatek w L2, gdzie jest dowolny dosiad, jak zaczynała anglezować to zawsze anglezowała na złą nogę..

Niby ma najwyższe kwalifikacje ale jakoś tego nie widać  🙄
Młoda, jeśli to ta osoba o której myśle to D&A, ma o wiele większe umiejętności od niej ale może to nie ta osoba
Zostałam poproszona o znalezienie jakiegoś sensownego obozu. Jako, że sama jeździłam na obozy typowo sportowe, nie mam rozeznania.

Czy moglibyście polecić coś osobie dopiero raczkującej jeździecko?
Dziewczyna zainteresowana jest wyjazdem trwającym tydzień i bynajmniej nie chodzi, aby przez ten czas doszła do poziomu grand prix 😉
Chciałaby zdobyć solidne podstawy w miłym towarzystwie na odpowiednio przygotowanych koniach.
Najchętniej 2 godziny dziennie, jest bardzo wysportowana, myślę, że nie powinno być problemy 😉
Ma 18 lat.
up up!

Ludzie! Nie wierzę, że nikt nic nie może/nie chce polecić 🤬
Czy mozecie mi powiedziec, ile srednio Kosztuje 7-10-14 dni obozu jeżdzieciego ?

Nocleg, wyzywienie, jazda 2 razy dziennie.. taka podstawa(ewentualne jakies atrakcje oddzielnie)
Seksta   brumby drover !
03 czerwca 2009 22:21
w "mojej stajni"( brak hali i jakichs cudow- nocleg, jazda 2 razy dziennie, wyzywienie i jakies tam wycieczki rowerowe do..sklepu :P) 2 tyg- 1600 złotych, tydzień- 700 zł. Wielkopolska, 35 km od Poznania.
Dzieki wielkie za odpowiedz 🙂

Ale jednoczesnie zastanwoilo mnie  ze 2 razy po 7 dni wyjdzie taniej niz z gory 2 tyg, mimo ze defakto poscieli pewnie sie nie zmiania, nie ma sprzetania pokojowek itd..
Wakacje coraz bliżej  🙂 Kto gdzie jedzie?? Ja właśnie robię listę co kupić/zrobić/zapamiętać/spytać, etc. Dużo tego, ale ja kocham planować ^^
Proti   małymi kroczkami...
06 czerwca 2009 06:01
Ja już wyjechałam, tyle że wakacje ma bardziej koń niż ja 😉 ale w wolnej chwili jest z czego korzystac
wybieg dla koni

niedaleko stajni jest jeziorko
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się