paznokcie, żele, tipsy

Biczowa, dzięki 🙂
No to teraz czekam na wypłatę 🤣
Ja bym nie wyrobiła czasowo co 1,5 tyg. Robię  kosmetyczki. Nałożenie akryl i malowanie zajmuje 2 h. Ciężko tyle czasu wygospodarować tak systematycznie. Bywa więc, że zdejmuję pilnikiem hybrydę w domu, skracam na długość sama, spiłowuję odklejony bokami akryl sama i idę z tak przygotowanymi do niej. Wtedy się w lekko ponad godzinkę wyrabiamy.
Więc staram się wydłużać terminy robienia jak długo się da. Ale dłużej niż 3 tyg się nijak nie da.
4 tygodni bym nie wytrzymała, zbyt niecierpliwa jestem 😉 ja najczęsciej robię mani co 1-1,5 tyg.
co do alli jeszcze, tu kilka zrobionych lakierami chińskimi:



Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
02 listopada 2017 19:29
Ostatnie dla mnie przecudowne, czym robiłaś gwiazdki?
Biczowa, stemple, płytka z Born pretty, lakier do stempli też Born pretty. Mi też te szare bardzo się podobały.
Ja nie mam wyjscia i co miesiac robie. Za malo czasu mam  😵
Tym bardziej, ze u mnie to zajmuje duzo czasu, bo manicure sie laczy z pogaduchami na pol dnia. Paznokcie robi mi Polka, a ze tu gdzie jestem nie mam za duzo mozliwosci pogaworzenia w ojczystym jezyku to korzystam na zapas  😁
To i ja się pochwalę. 😉
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
02 listopada 2017 22:39
mundialowa,  😍
Co to za granat?
I jak robione liski?  👀
safie, nie mam pojęcia, cóż to za granat. 🙁 A liski na akwareli narysowała moja nowa zdolna manicurzystka. 😍
emptyline   Big Milk Straciatella
03 listopada 2017 09:42
Sama robię co tydzien, max 1.5. u kosmetyczki co 3 tyg - dłużej się nie da. 🙂
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
03 listopada 2017 10:40
safie Semilac Queen of the Night wygląda podobnie.
Ten granat to jakaś marka na S, ale na pewno nie Semilac. Choć pewnie z semilaca będzie podobny, jak nie identyczny atramentowy kolor. 😉 Niestety jak dziś na niego patrzę, to już mi się tak bardzo nie podoba. 😁 Niby dużo warstw manicurzystka nałożyła, ale jak się przyglądam z bliska, to przebija od spodu.
Na szczęście akwarela nieustannie zachwyca. 😍
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
03 listopada 2017 15:49
Niby mam te akwarelowe hybrydy z neonaila, ale takiego efektu nie umiem nimi zrobić 🙁
mundialowa wiem, że to przebijający lakier, ale jakoś tak mi się podoba te bardzo delikatne, słabiutkie ombre, które się przez to robi. 😀
safie, ja to nie wiem, czy moje nie były robione zwykłymi farbkami, serio. 😁 Paletka wyglądała jak zwyczajne farbki akwarelowe, ale jakoś nie zapytałam, czy to specjalny produkt. 😡 Moja mani robiła to tak, że najpierw pilniczkiem matowiła biały lakier, potem nabierała sporo wody pędzelkiem, nim zbierała farbkę, wielką kroplę rozmazywała na paznokciu, nadmiar wciągała wacikiem. Cały proceder powtarzała parę razy, mieszając kolory. Potem chwilę musiało to wyschnąć bez lampy, jak wyschło, namalowała liski, dopiero wtedy dawałam pod lampę i na to szedł top.

mils, w sumie masz rację. 😀 Teraz się im przyjrzałam i rzeczywiście wygląda to jak ombre. 😁
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
06 listopada 2017 09:23
Czym ściągnąć hybrydę?
Idę jutro na paznokcie, a mam na nich hybrydę od innej kosmetyczki i chciałabym je przed ściagnąć.
smartini   fb & insta: dokłaczone
06 listopada 2017 09:26
JARA, ja zawsze spiłowywałam i tak miałam ściągane u kosmetyczek
Moje mani sprzed tygodnia zmasakrowane w stajni :P Na jednym juz lakier z czubka odpada, skórki jak zwykle czerwone ale i tak tutaj w calkiem niezłym stanie. Baza Semilac, kolor Semilac Ocean Blue i na to? CatEye z Ali firmy Elite99 i top NeoNaila, który kupowałam bo był dostępny stacjonarnie na zaraz i jestem z niego całkiem zadowolona.

Oraz dostawa lakierów GDCoco z Ali🙂 13 za mniej więcej ok50zł🙂 Piękne kolory mam wzorniki zrobie fotki🙂





smartini   fb & insta: dokłaczone
06 listopada 2017 09:57
BlueHorse, dobrze zrobione skórki po tygodniu powinny być w świetnym stanie nadal 😉 za krótkie? Nierówno wycięte?
Moon   #kulistyzajebisty
06 listopada 2017 10:16
JARA, a musisz ściągać? Ja bym nie ryzykowała spiłowywania pilnikiem bo możesz sobie poryrać własną płytkę, szkoda paznokci 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
06 listopada 2017 10:21
Moon, myślałam bardziej o czystym acetonie, a nie piłowaniu 😉
Ja tylko poglądowo kolory pokazuje skórki mam masakryczne od zawsze nawet jak chodziłam do kosmetyczki szału nie było a że teraz robie wszystko sama to do ideału daleko zdaje sobie sprawę, daleeeeko.
Moon   #kulistyzajebisty
06 listopada 2017 11:05
JARA, a, bo skomentowałam w sumie post smartini, która napisała o spiłowywaniu :P
Sama hybryd nie nosiłam nigdy (tylko i wyłącznie żele) moja siostra chcąc zdjąć hybrydy moczyła je w acetonie i potem zawijała w sreberko.
patrycjasz, http://s.aliexpress.com/mym6RVna ja kupiłam ta lampe 🙂 jestem z niej zadowolona, kosztowała mnie niecałe 60zl, wysyłka darmowa, przyszła bardzo szybko jak na AliExpress 😉 teraz 11.11 bedą przeceny.
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
06 listopada 2017 14:22
Moje dzisiejsze:
emptyline   Big Milk Straciatella
06 listopada 2017 14:43
JARA, nie zejdzie wszystko acetonem. Manicurzystka Ci moze przeciez zdajc. 🙂
Martita   Martita & Orestes Company
06 listopada 2017 17:01
JARA, nie zejdzie wszystko acetonem.

Serio? Ja radzę sobie remover'em/acetonem i bloczkiem polerskim. A noszę hybrydy i po 3 tygodnie w dobrym stanie.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
06 listopada 2017 17:15
Ale jak to nie zejdzie?  👀
Ja cały czas nadpiłowuję wierzch bloczkiem i zawijam w folię z wacikiem namoczonym acetonem. Wystarczy później patyczkiem potraktować, albo (jak w moim przypadku) brzegiem plastikowej karty
A ja mam dziś takie. Taaakie jesienne kolory.

smartini   fb & insta: dokłaczone
07 listopada 2017 07:18
co do zdejmowania, ja na przykład zauważyłam, że moje paznokcie dużo gorzej znosiły zdejmowanie hybrydy acetonem niż pilnikiem (oczywiście przez ogarniętą manicurzystkę, która nia spiłowywała mi przy okazji płytki). Przez aceton robiły się delikatne i papierowe 🙁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się