Zdjęcia z wypadów w teren. Reaktywacja tematu!

zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
31 marca 2013 20:32
tunrida -  święta w śniegu to i dzikie łosie  w terenie 🙂
Pozdrowienia dla wszystkich zmarzluchów, ciepło odnalezione 😅

Niestety , obowiązuje  zakaz importu 🙁
No to nam pojechałaś teraz.  😁

Dzisiejszy wiosenny, świąteczny teren.  😁
Troszkę śniegu jeszcze zalega gdzieniegdzie na polach, ale ojtam ojtam. Ważne, że już wiosna.  😅


tunrida, no trochę  😁
Bischa   TAFC Polska :)
01 kwietnia 2013 18:42
dominoxs, gdzie to? 😁 👀
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
01 kwietnia 2013 18:52
Z cyklu "piękna zima tej wiosny"



Już już wiosna prawie że miała nadejść



już niebo wiosenną niebieskością się oblokło



Już się można wygrzewać w prawie wiosennym słoneczku


a tu...



niestety zimy ciąg dalszy



w lasku legionowskim po opadach śniegu 29 marca



na górce Julka i Negocjacja



na górce ja i Nefretete



i do dom na przełaj bez nieużytki

A śnieg zaczął znów potem  padać i pada i pada i pada...(no dobra na razie nie pada)
Ale mi brakuje polskich terenów... tu same betonowe "szlaki" ehhh może krajobraz ładny ale jeździ się tu tragicznie!
u nas też wiosna pełną gębą  🙄
Bischa - to był mój pierwszy teren  w tym roku , padło na Karaiby  bo jakoś się wiosny doczekać nie mogłam , na rumaku o wdzięcznym imieniu Karaluch .
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
01 kwietnia 2013 21:09
dominoxs : Dominikana?
jak sobie pomyśle ze jeszcze na początku marca było tak:


a teraz u nas śnieg po kolana do tego dzisiaj w słońcu prawie 10 stopni na plusie, jedna wielka chlapa, na jutro zapowiadają znowu intensywne opady śniegu to nie chce nie się wierzyć, że już kwiecień
snieg jeszcze co najmniej do konca tygodnia :/ ...
sandimi też się nie chce wierzyć
Dzisiaj byłam w kwietniowym, wiosenny terenie. Ptaszki śpiewały, temperatura na plusie, śniegu 30cm, a gdzieniegdzie nawet po nadgarstki 😁. Mimo braku wiosny teren baaardzo udany 😀.
tak było jeszcze w czwartek: śnieg topniał, trawka, piasek, słoneczko, cieplutko

A tak jest teraz:


PS.To ta sama droga, tylko od drugiej strony, w sensie za tym drzewem.
Od grudnia do marca mieliśmy przerwę i nawet przez chwilę żałowałam, że ominęły mnie zimowe tereny. Jak widać, zupełnie niepotrzebnie  🤣 W niedzielę wielkanocną było tak:





U nas pogoda paskudna, wiatr, sypie takim drobnym mokrym śniegiem, do tego jest zimno, zamiast wsiadać poszłyśmy na spacer z końmi, przy okazji zahaczyłyśmy o ujeżdżalnię koleżanki. Pogoda nas dobija 👿
to i my się pokażemy w wiosennej odsłonie  😂



A ja mam takie pytanie odnośnie zdjęć, mi wychodzą takie malutkie, chociaż staram się żeby były 800x600, może rozdzielczość jest za mała, może mi ktoś doradzić żeby moje zdjęcia były większe optycznie?
Watrusia Pytaj w wątkach o fotografii raczej, np. TU albo TU  🤬
sandrita,  dziękuję :kwiatek:
Mój koń z 2 miesiące nie widział siodła a dzisiaj pojechałam w teren..i żyję  🤣 Jest cudowna  😍
Dramka, no to ci fajnie, moja po tygodniu , jak nie widzi siodła, to dostaje małpiego rozumu, chociaż jest codziennie na padoku, ale to taki typ, im starszy tym bardziej szurnięty.
Zeszłoroczny teren. 17 marca

rati88   Jedź tak, by móc żyć ... żyj tak, by móc jeździć
05 kwietnia 2013 16:41
mam nadzieję że się nikt nie obrazi jak oprócz zdjęcia wstawię krótki filmik z dzisiejszego terenu  👀



Livia   ...z innego świata
06 kwietnia 2013 13:11
U nas wiosnę już pomalutku widać, śnieg topnieje... ale wiosna w głowie koni i śnieg pod kopytami to nie jest najlepsze rozwiązanie 😁

Dziś z koleżanką wybrałyśmy się na kulig do lasu - było super, koń miejscami niespokojny, ale dał radę 🙂
rati88   Jedź tak, by móc żyć ... żyj tak, by móc jeździć
06 kwietnia 2013 14:43
Bohun też od tygodnia dostał takiego powera  🏇
co niestety przy śliskim podłożu nie jest bezpieczne,
w kilku momentach byłam pewna gleby ale jakoś daliśmy radę  💃
I do nas zawitała nareszcie wiosna, fakt że na polach jeszcze trochę śniegu, ale już jest cieplej, słoneczko nawet wychodzi, podłoże dużo lepsze, dzisiejszy  teren z koleżanką całkiem udany.  🙂
Katharina   "Be patient and trust in the process"
07 kwietnia 2013 14:15
Forumowa Elena zabrała mnie wczoraj na spacer do lasu za co jej bardzo dziękuję  :kwiatek:  Stwierdzam, że potrzeba mi było się dotlenić  😉 Można powiedzieć, że nie do końca ale jednak powitałyśmy tą ociągającą się wiosnę  🙂

Na zdjęciach Holz - Sport Burza 🙂



Livia   ...z innego świata
07 kwietnia 2013 17:57
Watrusia, ale już u was trawa prześwituje! U mnie jeszcze bardzo zimowo jest 😉

Katharina, fajne zdjęcia 🙂

Ja mam fotkę z wczorajszego kuligu - taką od tyłka strony, ale jest niby widok z sanek 😉



A to świeżutkie z dzisiaj 🙂

U nas tyle śniegu, że jak znalazłam tę ścieżkę to po całym lesie rozniosło siè moje "ufff"
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się