Body Modifications ( dawniej "piercing, tatuaże " )

21.12 u Conora znowu promocje 🙂.


Mała poprawka 21 i 22 , ja już się zapisałam na vch  💘 Ta modyfikacja w ogóle mi się nie podoba Jara, ale są gusta i guściki. Mam nadzieje, że kogoś znajdzie bo chcę zobaczyć efekt jego pracy  😀
Ja też się chyba zapiszę  😜

Czy ciężko dba się o takie przekłucie: ?
Nie, tak samo jak o inne przekłucia w chrzęści. Pałeczki kosmetyczne i octenisept to najlepszy przyjaciel podczas gojenia  🙂
Dzięki  :kwiatek:
Bo czaję się na to, ale się bałam, że jak dwie dziurki i jeden kolczyk to coś trudno może być. A jak taki kolczyk się zdejmuje? Trzeba go rozciągnąć i wyjąć?
dokładnie rozgina się jedna połówkę serca
To już większa rzecz.
Ale jakby nie patrzeć, ciągnie mnie do tego kolczyka bardzo  😍
Polecam z racji wartości wizualnych, mnie przekonał kształt i fakt iż, ciężko znaleźć druga osobę w naszym kraju z takim kolczykiem 🙂 Czasami ciesze się, że nie wszystko można kupić na allegro  😀iabeł: A ja wciąż czekam na projekt skaryfikacji dla mnie od Conora  😀
No właśnie to mnie ciągnie, jakaś nowość, a nie to, co wszyscy mają. Aczkolwiek boję się trochę tego babrania, ledwo co wygoiłam jeden a już się będę męczyć z drugim, mam plusy i minusy i nie mogę się zdecydować  😁

A masz jakiś pomysł na skarę? Czy zdajesz się w 100% na Conora?
Heval, z tym babraniem przy takim kolczyku to jak przy industrialu przecież 😉 więc jednemu może się tworzyć niewiadomo co, a u innego wszystko będzie w porządku, nie dowiesz się dopóki nie spróbujesz 🙂
maiia, ja nie wiem jak jest przy industrialu 😉 Ale przy tym helixo-conchu było najpierw babranie, potem ziarnina. W sumie największym minusem jest to, że znowu będę ograniczona przy spaniu  😁
Ale te promocje mnie przekonują bardzo.
Mój pomysł, a rysunek  już interpretacja Conora, ma mi przedstawić 3 swoje darmowe ( w sensie rysowania)wizje tej mojej myśli 🙂 Jak mi się nie spodoba będzie rysował jak mówił dalej 🙂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
15 grudnia 2012 19:59
Umówiłam się na dziabanie na 24.12, ot taki gwiazdkowy prezent ode mnie-dla mnie  😁 Nie wiem jak wytrzymam caaaały tydzień oczekiwania  😜
Kurczę, to jednak wciąga  😕 Mam straszną ochotę powiększyć sobie tunel do 14mm. Już złamałam obietnicę przekraczając próg 10mm, a teraz chcę już 14  👿 Po prostu tak się do niego przyzwyczaiłam, że wydaje mi się coraz mniejszy  😁
zalcia97, mam to samo  🤬 miałam mieć 6mm w jednym uchu i drugiego nawet nie zaczynać- obecnie jest 10&7mm) Ale już zadecydowałam, że chociaż chwilę muszę pobyć w 10mm. Kupiłam więc drogie tunele i wmawiam sobie że nikt ode mnie ich nie odkupi i że nie mam kasy na nowe. 🤔wirek: Bo wiem że jak rozepchnę do 12mm to nie skończę na 16.
Zawsze możesz przerzucić się robienie nowych kolczyków 😉
lotka13 hahahaha :P ja w drugim na pewno nie chcę 🙂 No, jakieś inne na pewno, ale ta 14-stka mnie tak kusi  😜 Może zrobię chociaż te 2mm więcej? Co myślicie?  😁
zalcia97 uważam, że to Twoja sprawa, ale żebyś miała górną granicę tego powiększania.
zalcia ja bym na twoim miejscu zostawiła tak jak jest. Małe tunele są fajne, ale już za duże według mnie zaczynają się robić trochę obleśne. Ale to tylko moje zdanie  :kwiatek:
Behemotowa no właśnie i w tym problem .. bo ta granica już była i została przekroczona ..
Frania dzięki!  :kwiatek: No ja też uważam, że te takie już naprawdę duże są blee.  😁 To na razie chyba tą 12-stkę faktycznie zostawię  :kwiatek:
zalcia97, eee, granica zależy od organizmu. Sama pisałaś, że dość łatwo i szybko Ci idzie rozpychanie. I już raz tu pisałam- gadałam raz z chłopakiem co wyjął tunele z uszu całkiem, tak żeby sprawdzić jak mu się zrośnie. Po trzech tygodniach ucho skurczyło mu się o 20mm! z rozmiaru 5cm do 3cm 😉 (jedno ucho mial nacinane na 1cm- a mimo to zszedł z rozmiaru)
lotka13 taak, mi nie chodzi o ściąganie się, bo o to się nie martwię 🙂 Myślałam raczej o kwestii wyglądu, estetyki :P Wiem, że to indywidualna sprawa, ale jednak 🙂
Ja się zgadzam , małe tunele są super ale duże już blee 🙂
nasuwa mi się pytanie, które mogło tu paść: co w przyszłości zrobicie z dziurą po tunelu? tylko chirurgia estetyczna, czy jakieś mniej inwazyjne sposoby? osobiście nie lubię tuneli, jednak te małe są intrygujące 🙂
Pinesska, te małe to się mogą zrosnąć 😉

A ja muszę odłożyć w czasie mój wymarzony kolczyk-serce  🙄
Czym rozpychałyście uszy? Mnie po zobaczeniu malutkiego tunelika disco strasznie korci  😍 Do tego koleżanka namawia. Ale strasznie nie podobają mi się tapery..
Chciałabym tak ok 4mm w obu uszach 🙂
Pinesska, u chirurga pewnie masa kasy za zszycie ucha. Coraz więcej osób znających się na piercingu oferuje 'rekonstrukcje ucha' 😉

korsik, ja zaczęłam od kolca do języka 1.6 czy 1.8. potem malutką spiralkę na 3mm i taper 4mm 😉 a tańszą wersją jest taper, np 2mm i obwijanie go taśmą PTFE/ teflonowa- używana w hydraulice
Pinesska pisałam już wcześniej, że do 10mm prawie ZAWSZE ściąga się SAMO do rozmiaru zwykłej dziurki 🙂 a dalej to zależy od organizmu, sposobu rozpychania itd. , ale ucho generalnie ściąga się szybko 🙂

Wiele osób myśli, że jak ktoś ma jakikolwiek tunel, to od razu ma dziurę do końca życia  🙄 albo, że nie rozpycha się samemu, tylko wycina(tak też można, ale jednak większość rozpycha dziurkę, o czym inni nie mają pojęcia, że tak w ogóle można 😀 )  😵


korsik 4mm to szybciutko 🙂 2-3 tygodnie i masz zrobione, jak Ci się tapery nie podobają, to kup spiralki 🙂
mialam tunele wypowiem sie,
mialam 12 mm,ale rozcagane z glowa milimetr na 2 miesiace na miesiac,takie rozcaganie , powoduje to ze ucho sie przyzwyzajanie rozrywa sie tkanek, dlatego tez potem schodzi normalnie do stanu sprzed rozciagania

wiekszosc osob niestety rozciaga beznadziejnie  wsadzaja coraz to wieksze rozmiary a potem placz bo dziura wisi....wszystko da ludzi tylko z glowa, mysle ze spokojnie 14mm by sie sciagnelo,wieksze to raczej nie
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
20 grudnia 2012 08:34
kot a wrzuciłabyś zdjęcie swojego ucha już bez tunelu? 😉 zastanawiam się jak to teraz wygląda, widać jakąś bliznę itp? 😉
z okazji końca świata 😉
swietny  🙂 bardzo oryginalny, dobrze wykonany, podoba mi sie  🙂

ja wlasnie powoli zaczynam zbierac pieniadze na kolejny tatuaz  🙂 docelowo bedzie caly rekaw  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się